در حال بارگذاری
بالا
 • ۷ بازدید
  لطفا کامنت را مطالعه بفرمایید.
  ۰۰:۵۹ ۹۷/۰۵/۲
  @seemin سپاسگزارم از همراهیتون. التماس دعا
  ۰۰:۵۸ ۹۷/۰۵/۲
  @raha.m.t1388 ممنون از همراهیتون
  ۰۰:۵۴ ۹۷/۰۵/۲
  سلام احسنت خدا خیرتون بده
 • ۳ بازدید
  لطفا کامنت مطالعه شود.
  ۰۱:۴۹ ۹۷/۰۴/۲۲
  جزء اول آیات ۱۲ تا ۱۵ سوره بقره. این آیات درباره منافقان است.ترجمه آیات: بدانید خرابکارهای واقعی همان‌هایند؛ ولی نمی‌فهمند! (۱۲) وقتی به آن‌ها پیشنهاد می‌کنند: " آن‌طور که مردم اسلام آورده‌اند، شما هم اسلام بیاورید" ، جواب می‌دهند: " یعنی همان‌طور که احمق‌ها اسلام آورده‌اند اسلام بیاوریم؟!" بدانید احمق‌های واقعی همان‌هایند؛ ولی خودشان خبر ندارند!(۱۳) وقتی با مسلمانان روبه‌رو می‌شوند، به تمسخر می‌گویند: " اسلام آورده‌ایم"؛ ولی همین‌که با دوستانِ شیطان‌صفتِ خود خلوت می‌کنند، می‌گویند: " ما با شماییم. آن‌ها را دست انداخته‌ایم!" (۱۴) اما در حقیقت، خدا آن‌ها را دست می‌اندازد و در سرکشی‌شان رها می‌کند که کوردل باقی بمانند(۱۵)
 • ۴ بازدید
  لطفا کامنت را مطالعه بفرمایید.
  ۰۲:۲۳ ۹۷/۰۴/۲۱
  جزء اول. سوره بقره، آیات ۸ تا ۹ بعضی مردم به زبان می‌گویند: "خدا و روز قیامت را باور داریم"؛ در حالی که اصلا باور ندارند!(۸) به خیال خودشان، می‌خواهند خدا و مومنان را گول بزنند؛ ولی بی‌آنکه بفهمند، دارند خودشان را گول می‌زنند!(۹) دل‌هایشان دیگر مریض شده. خدا هم مریضی‌شان را بیشتر کرده و می‌کند! و در نتیجه این همه دروغگویی، گرفتار عذابی زجرآور می‌شوند.(۱۰) وقتی به آن‌ها می‌گویند:" در جامعه خرابکاری نکنید"، جواب می‌دهند: " ما مشغول اصلاح جامعه هستیم و بس!"(۱۱)
 • ۳ بازدید
  (جزء اول آیات ۵ تا ۷ سوره بقره) بله، آنان بر مرکب هدایت خدا سوارند و آنان همان مردم خوشبخت‌اند(۵).( این‌ پنج آیه درباره مومنان بود. دو آیه بعد درباره سران بی‌دین است.) سران بی‌دین و لجباز را، چه هشدار بدهی چه ندهی، فرقی به حالشان نمی‌کند: آن‌ها دیگر ایمان نمی‌آورند؛ (۶) خدا بر دل‌‌ها و گوش‌هایشان مهر بدبختی زده؛ چون پرده غفلتی جلوی چشم‌هایشان را گرفته است. برای همین هم، عذابی بی‌اندازه در انتظارشان است!(۷)
  ۲۲:۴۰ ۹۷/۰۴/۱۸
  هرچیزی، اگر رهایش کنی پژمردہ میشود بجز قرآن که اگر رهایش کردی خودت پژمردہ خواهی شد.. خدایا قرآن را بهار دلهاے ما قرار بدہ ... (خدا خیرتون بده..عالی)
  ۲۲:۴۰ ۹۷/۰۴/۱۸
  (ترجمه از کتاب ترجمه تفسیری و پیام رسان قرآن کریم برای نوجوانان و جوانان ترجمه حجت الاسلام علی ملکی) دوستانی که مایلند این اثر فاخر را داشته باشند می‌توانند در اینستاگرام به پیجqurantr_maleki مراجعه کنند‌. ویا با شماره‌های ۰۹۱۵۷۶۳۰۰۳۲ و ۰۵۱۳۸۵۲۱۰۲۰ تماس بگیرند. پیج ذکر شده زیر نظر مترجم این اثر اداره می‌شود. و ایشان بسیار مشتاق هستند که نظرات و پیشنهادات شما را بشنوند. در ضمن پست‌هایی که در پیج اینستاگرامیtamrin.bandegi گذاشته می‌شود مورد تایید ایشان و استوری‌هایی که برای تفسیر آیات در این پیج گذاشته می‌شود انتخاب ایشان است.
 • ۵ بازدید
  لطفا کامنت را مطالعه بفرمائید.
  ۲۲:۱۵ ۹۷/۰۴/۱۸
  @morteza3916 ممنون
  ۰۱:۳۶ ۹۷/۰۴/۱۸
  بسیار عالی
  ۰۲:۵۱ ۹۷/۰۴/۱۷
  @zeinii ممنون از همراهیتون
 • ۲ بازدید
  کامنت را مطالعه بفرمایید
  ۰۱:۰۸ ۹۷/۰۴/۱۶
  جزء اول. سوره حمد. (ترجمه از کتاب ترجمه تفسیری و پیام رسان قرآن کریم برای نوجوانان و جوانان ترجمه حجت الاسلام علی ملکی) دوستانی که مایلند این اثر فاخر را داشته باشند می‌توانند در اینستاگرام به پیجqurantr_maleki مراجعه کنند‌. ویا با شماره‌های ۰۹۱۵۷۶۳۰۰۳۲ و ۰۵۱۳۸۵۲۱۰۲۰ تماس بگیرند. پیج ذکر شده زیر نظر مترجم این اثر اداره می‌شود. و ایشان بسیار مشتاق هستند که نظرات و پیشنهادات شما را بشنوند. در ضمن پست‌هایی که در پیج اینستاگرامیtamrin.bandegi گذاشته می‌شود مورد تایید ایشان و استوری‌هایی که برای تفسیر آیات در این پیج گذاشته می‌شود انتخاب ایشان است. به نام خدای بزرگوار مهربان.(۱) خدا را سپاس که صاحب اختیار جهانیان است.(۲) بزرگوارِ مهربان است.(۳) صاحب روز جزاست.(۴) فقط تو را بندگی می‌کنیم و در این راه فقط از تو کمک می‌خواهیم.(۵) ما را به راه درست زندگی ببر:(۶) راه کسانی که به آنان نعمت داده‌ای؛ همانانی که نه گرفتار خشم تو شده‌اند و نه راه را گم کرده‌اند.(۷)
 • ۱۷ بازدید
  به نام خدا
سلام
چند وقتی است که در اینستاگرام با پیج tamrin.bandegi فعالیت می‌کنم و هر روز یک صفحه از قرآن کریم را با ترجمه به اشتراک می‌گذارم. برای ترجمه فارسی از ترجمه تفسیری و پیام‌رسان قرآن کریم برای نوجوانان و جوانان استفاده می‌کنم که ترجمه حجت الاسلام علی ملکی است. 
تصمیم گرفته ام که در لنزور نیز فعالیت خود را شروع کرده و روزانه یک صفحه از قرآن را با ترجمه فارسی به اشتراک گذاشته و به امام زمان عزیزمان هدیه کنم.
از همراهی شما سپاسگزارم
  R T
  ۱۳:۱۴ ۹۷/۰۴/۲۶
  @tamrin.bandegi اینكه مقام معظم رهبری تو اینستا پیج دارن نظر شخصی من اینه كه چون مخاطبین ایشون تنها ایرانیا نیستن. واسه ایرانیا باید تو محیط های ایرانی تبلیغ كرد
  ۲۳:۲۱ ۹۷/۰۴/۱۷
  @senorita_rt سلام. صحبت شما کاملا درسته که اینستاگرام یک جاسوس افزار صهیونیستیه. اما در بحث جنگ نرم باید از برنامه ها و امکانات دشمن علیه خودش استفاده کرد. به همین دلیله که مقام معظم رهبری و بسیاری از بزرگان پیج اینستاگرام دارند.
  R T
  ۰۵:۱۱ ۹۷/۰۴/۱۷
  سلام . نظر شخصی من اینه كه وقتتون رو برای ترویج قرآن تو محیط جاسوس افزار صهیونیستی اینستاگرام تلف نكنید. مث اینه كه بهترین غذاهارو توی ظرف نجس بریزید. به هرحال آلوده میشه و دیگه قابل خوردن نیس.