در حال بارگذاری
بالا
 • ۶ بازدید
  آیات ۲۸ و ۲۹ سوره بقره
لطفا کامنت رو مطالعه کنید.
  ۰۰:۳۵ ۹۷/۰۶/۱۷
  چطور خدا را قبول ندارید؟ در حالی‌که بی‌جان بودید و خدا به شما زندگی بخشید. بعد از آن شما را می‌میرانَد. آن‌وقت شما را به عالم برزخ می‌برد و دست آخر، روز قیامت فقط به سوی او برگردانده می‌شوید.(۲۸) اوست که هرچه در زمین است، برای شما آفریده. سپس، آسمان را برپا کرده و به صورت هفت آسمان، نظم‌وترتیبش داده است. او هرچیزی را می‌داند.(۲۹)
 • ۵ بازدید
  لطفا کامنت را مطالعه کنید
  ۲۳:۵۷ ۹۷/۰۶/۱۳
  آن‌ها تعهد دین‌داری را می‌شکنند؛ تعهدی که به حکم عقل و وحی داده‌اند. همچنین، رابطه‌هایی را قطع می‌کنند که خدا دستور داده برقرار باشد و در سرتاسر زمین هم خرابکاری می‌کنند. این‌هایند که سرمایه عمرشان را باخته‌اند!
 • ۱۵ بازدید
  لطفا کامنت را مطالعه کنید
  ۰۲:۳۰ ۹۷/۰۶/۱۱
  خدا برای فهماندن واقعیتی به مردم، کسر شان خودش نمی‌داند که از جانوری مانند پشه یا حتی کوچک‌تر از آن مثال بزند. کسانی که خدا را باور دارند، می‌دانند که بیان این‌طور مثال‌ها کاملاً بجا و از طرف خداست؛ ولی نادان‌هایی که خدا و آیه‌هایش را قبول ندارند، می‌گویند: "منظور خدا از این مثال‌ها چه بوده؟!" بله، خدا با بیان این‌جور مثال‌ها، خیلی‌ها را به حال خودشان رها می‌کند و دستِ خیلی‌ها را هم می‌گیرد. البته، فقط منحرف‌ها را با بیان این مثال‌ها به‌حال خودشان رها می‌کند.
 • ۶ بازدید
  عید غدیر خم مبارک.
  ۰۲:۲۳ ۹۷/۰۶/۱۱
  @shoaarona تشکر همچنین
  ۱۷:۰۹ ۹۷/۰۶/۹
  عیدتون مبارک
  ۱۴:۱۹ ۹۷/۰۶/۸
  سلام ممنون زنده باشی
 • ۱۳ بازدید
  آیه ۲۵ سوره بقره.
ترجمه روان در کامنت
  ۰۲:۰۹ ۹۷/۰۶/۶
  به مسلمانانی که کارهای خوب کرده‌اند، مژده بده باغ‌هایی پردرخت در انتظارشان است که در آن جوی‌ها روان است. هروقت میوه‌ای از آن باغ‌ها روزی‌شان بشود، می‌گویند: "این همان کار خوبی است که در دنیا روزی‌مان شده بود و الان به‌این صورت درآمده است!" انواع روزی‌های ممتاز برایشان می‌آورند و در آن باغ‌ها همسرانی پاک‌و پاکیزه دارند و در آنجا ماندنی‌اند.
 • ۱۴ بازدید
  آیه ۲۴ سوره بقره.
لطفا کامنت را مطالعه کنید.
  ۰۲:۰۱ ۹۷/۰۶/۶
  @raha.m.t1388 سلام. ممنونم که همراهید
  ۰۱:۱۰ ۹۷/۰۶/۵
  سلام..خدا خیرتون بده.. حضورتون همیشگی
  ۰۰:۳۸ ۹۷/۰۶/۵
  (لطفا روی عکس ضربه بزنید تا آیه به طور کامل مشاهده شود.) پس اگر نتوانستید این کار را بکنید که هرگز هم نخواهید توانست، از آتشی بترسید که سوختش، مردم و بت‌های سنگی‌اند و برای بی‌دین‌ها آماده شده است!
 • ۹ بازدید
  آیات ۲۲ و ۲۳ سوره بقره.
لطفا کامنت را مطالعه کنید.
  ۰۰:۳۳ ۹۷/۰۶/۵
  @seemin سلام. تشکر از همراهیتون
  ۰۰:۳۳ ۹۷/۰۶/۵
  @fafaee.2001 سلام. وقت شماهم بخیر. ان شاالله. ممنونم که همراهید
  ۱۰:۴۱ ۹۷/۰۶/۴
  سلام وقت بخیر ... چه کار قشنگی ... لطفا همیشه این کارتون رو ادامه بدید ... در پناه حق باشید ان شاءالله
 • ۸ بازدید
  لطفا کامنت را مطالعه کنید
  ۱۸:۱۰ ۹۷/۰۶/۲
  @tamrin.bandegi انشاالله..به امید خدا
  ۱۸:۰۹ ۹۷/۰۶/۲
  @raha.m.t1388 سلام. ببخشید به خاطر این مدتی که پست نگذاشتم. ان شاالله بدون وقفه ادامه میدم.
  ۱۷:۰۳ ۹۷/۰۶/۲
  سلام.منتظرتون بودیم..
 • ۲۹ بازدید
  لطفا کامنت را مطالعه بفرمایید.
  ۰۰:۵۹ ۹۷/۰۵/۲
  @seemin سپاسگزارم از همراهیتون. التماس دعا
  ۰۰:۵۸ ۹۷/۰۵/۲
  @raha.m.t1388 ممنون از همراهیتون
  ۰۰:۵۴ ۹۷/۰۵/۲
  سلام احسنت خدا خیرتون بده
 • ۱۲ بازدید
  لطفا کامنت مطالعه شود.
  ۰۱:۴۹ ۹۷/۰۴/۲۲
  جزء اول آیات ۱۲ تا ۱۵ سوره بقره. این آیات درباره منافقان است.ترجمه آیات: بدانید خرابکارهای واقعی همان‌هایند؛ ولی نمی‌فهمند! (۱۲) وقتی به آن‌ها پیشنهاد می‌کنند: " آن‌طور که مردم اسلام آورده‌اند، شما هم اسلام بیاورید" ، جواب می‌دهند: " یعنی همان‌طور که احمق‌ها اسلام آورده‌اند اسلام بیاوریم؟!" بدانید احمق‌های واقعی همان‌هایند؛ ولی خودشان خبر ندارند!(۱۳) وقتی با مسلمانان روبه‌رو می‌شوند، به تمسخر می‌گویند: " اسلام آورده‌ایم"؛ ولی همین‌که با دوستانِ شیطان‌صفتِ خود خلوت می‌کنند، می‌گویند: " ما با شماییم. آن‌ها را دست انداخته‌ایم!" (۱۴) اما در حقیقت، خدا آن‌ها را دست می‌اندازد و در سرکشی‌شان رها می‌کند که کوردل باقی بمانند(۱۵)
 • ۱۹ بازدید
  لطفا کامنت را مطالعه بفرمایید.
  ۰۲:۲۳ ۹۷/۰۴/۲۱
  جزء اول. سوره بقره، آیات ۸ تا ۹ بعضی مردم به زبان می‌گویند: "خدا و روز قیامت را باور داریم"؛ در حالی که اصلا باور ندارند!(۸) به خیال خودشان، می‌خواهند خدا و مومنان را گول بزنند؛ ولی بی‌آنکه بفهمند، دارند خودشان را گول می‌زنند!(۹) دل‌هایشان دیگر مریض شده. خدا هم مریضی‌شان را بیشتر کرده و می‌کند! و در نتیجه این همه دروغگویی، گرفتار عذابی زجرآور می‌شوند.(۱۰) وقتی به آن‌ها می‌گویند:" در جامعه خرابکاری نکنید"، جواب می‌دهند: " ما مشغول اصلاح جامعه هستیم و بس!"(۱۱)
 • ۳۸ بازدید
  (جزء اول آیات ۵ تا ۷ سوره بقره) بله، آنان بر مرکب هدایت خدا سوارند و آنان همان مردم خوشبخت‌اند(۵).( این‌ پنج آیه درباره مومنان بود. دو آیه بعد درباره سران بی‌دین است.) سران بی‌دین و لجباز را، چه هشدار بدهی چه ندهی، فرقی به حالشان نمی‌کند: آن‌ها دیگر ایمان نمی‌آورند؛ (۶) خدا بر دل‌‌ها و گوش‌هایشان مهر بدبختی زده؛ چون پرده غفلتی جلوی چشم‌هایشان را گرفته است. برای همین هم، عذابی بی‌اندازه در انتظارشان است!(۷)
  ۲۲:۴۰ ۹۷/۰۴/۱۸
  هرچیزی، اگر رهایش کنی پژمردہ میشود بجز قرآن که اگر رهایش کردی خودت پژمردہ خواهی شد.. خدایا قرآن را بهار دلهاے ما قرار بدہ ... (خدا خیرتون بده..عالی)
  ۲۲:۴۰ ۹۷/۰۴/۱۸
  (ترجمه از کتاب ترجمه تفسیری و پیام رسان قرآن کریم برای نوجوانان و جوانان ترجمه حجت الاسلام علی ملکی) دوستانی که مایلند این اثر فاخر را داشته باشند می‌توانند در اینستاگرام به پیجqurantr_maleki مراجعه کنند‌. ویا با شماره‌های ۰۹۱۵۷۶۳۰۰۳۲ و ۰۵۱۳۸۵۲۱۰۲۰ تماس بگیرند. پیج ذکر شده زیر نظر مترجم این اثر اداره می‌شود. و ایشان بسیار مشتاق هستند که نظرات و پیشنهادات شما را بشنوند. در ضمن پست‌هایی که در پیج اینستاگرامیtamrin.bandegi گذاشته می‌شود مورد تایید ایشان و استوری‌هایی که برای تفسیر آیات در این پیج گذاشته می‌شود انتخاب ایشان است.
 • ۱۵ بازدید
  لطفا کامنت را مطالعه بفرمائید.
  ۲۲:۱۵ ۹۷/۰۴/۱۸
  @morteza3916 ممنون
  ۰۱:۳۶ ۹۷/۰۴/۱۸
  بسیار عالی
  ۰۲:۵۱ ۹۷/۰۴/۱۷
  @zeinii ممنون از همراهیتون
 • ۹ بازدید
  کامنت را مطالعه بفرمایید
  ۰۱:۰۸ ۹۷/۰۴/۱۶
  جزء اول. سوره حمد. (ترجمه از کتاب ترجمه تفسیری و پیام رسان قرآن کریم برای نوجوانان و جوانان ترجمه حجت الاسلام علی ملکی) دوستانی که مایلند این اثر فاخر را داشته باشند می‌توانند در اینستاگرام به پیجqurantr_maleki مراجعه کنند‌. ویا با شماره‌های ۰۹۱۵۷۶۳۰۰۳۲ و ۰۵۱۳۸۵۲۱۰۲۰ تماس بگیرند. پیج ذکر شده زیر نظر مترجم این اثر اداره می‌شود. و ایشان بسیار مشتاق هستند که نظرات و پیشنهادات شما را بشنوند. در ضمن پست‌هایی که در پیج اینستاگرامیtamrin.bandegi گذاشته می‌شود مورد تایید ایشان و استوری‌هایی که برای تفسیر آیات در این پیج گذاشته می‌شود انتخاب ایشان است. به نام خدای بزرگوار مهربان.(۱) خدا را سپاس که صاحب اختیار جهانیان است.(۲) بزرگوارِ مهربان است.(۳) صاحب روز جزاست.(۴) فقط تو را بندگی می‌کنیم و در این راه فقط از تو کمک می‌خواهیم.(۵) ما را به راه درست زندگی ببر:(۶) راه کسانی که به آنان نعمت داده‌ای؛ همانانی که نه گرفتار خشم تو شده‌اند و نه راه را گم کرده‌اند.(۷)
 • ۲۷ بازدید
  به نام خدا
سلام
چند وقتی است که در اینستاگرام با پیج tamrin.bandegi فعالیت می‌کنم و هر روز یک صفحه از قرآن کریم را با ترجمه به اشتراک می‌گذارم. برای ترجمه فارسی از ترجمه تفسیری و پیام‌رسان قرآن کریم برای نوجوانان و جوانان استفاده می‌کنم که ترجمه حجت الاسلام علی ملکی است. 
تصمیم گرفته ام که در لنزور نیز فعالیت خود را شروع کرده و روزانه یک صفحه از قرآن را با ترجمه فارسی به اشتراک گذاشته و به امام زمان عزیزمان هدیه کنم.
از همراهی شما سپاسگزارم
  R T
  ۱۳:۱۴ ۹۷/۰۴/۲۶
  @tamrin.bandegi اینكه مقام معظم رهبری تو اینستا پیج دارن نظر شخصی من اینه كه چون مخاطبین ایشون تنها ایرانیا نیستن. واسه ایرانیا باید تو محیط های ایرانی تبلیغ كرد
  ۲۳:۲۱ ۹۷/۰۴/۱۷
  @senorita_rt سلام. صحبت شما کاملا درسته که اینستاگرام یک جاسوس افزار صهیونیستیه. اما در بحث جنگ نرم باید از برنامه ها و امکانات دشمن علیه خودش استفاده کرد. به همین دلیله که مقام معظم رهبری و بسیاری از بزرگان پیج اینستاگرام دارند.
  R T
  ۰۵:۱۱ ۹۷/۰۴/۱۷
  سلام . نظر شخصی من اینه كه وقتتون رو برای ترویج قرآن تو محیط جاسوس افزار صهیونیستی اینستاگرام تلف نكنید. مث اینه كه بهترین غذاهارو توی ظرف نجس بریزید. به هرحال آلوده میشه و دیگه قابل خوردن نیس.