در حال بارگذاری
بالا
 • ۳ بازدید
  بعضی دولتهای اسلامی پیشمرگ آمریکا شده اند
  ۲۳:۲۳ ۹۷/۰۴/۲۸
  سلام احسنت بسیار عالی
 • ۳ بازدید
  رسـول خـدا (صلی‌الله‌علیه‌وآله): «خَیْـرُ اَوْلادِکُمْ الْبَنـاتُ؛ بهـترین فـرزندان شما دخـتران هستند».
  ۰۰:۵۵ ۹۷/۰۴/۲۷
  عالی عالی...
  ۱۶:۲۶ ۹۷/۰۴/۲۶
  سلام،خیلیم عالی✔
 • ۱ بازدید
  خواهر مسیح علی نژاد در همایش دختران انقلاب با بیان اینکه نوه ارشد یک مرد انقلابی و غیرتمند از شمال کشور هستم، گفت: «خانواده من محکم و استوار در امتداد راه شهیدان ایستاده اند. اینجا ایران اسلامی است، کشوری که تنها پرچمدار حفظ حجاب فاطمی در جهان است و ما پیرو مکتبی هستیم که زن را اکثرالخیر نامیده است. ما پیرو دین و مذهبی هستیم که امام حاضرمان (عج) الگوی خود را حضرت زهرا (س) می داند.
 • ۶ بازدید
  علل دروغگویی کودکان بالاتر از 6 سال »»» لاف زدن: «کودکان در این سن، گاهی لاف می‏زنند تا بزرگ‏نمایی کنند. او را از زشتی و نامطلوب بودن این عمل در دید دیگران آگاه کنید».
 • ۵ بازدید
  علل دروغگویی کودکان بالاتر از 6 سال »»» توقع بیش از حد: «توقع بیش از حد والدین و معلم، کودک را به دروغ وامی‏دارد. والدین یا معلم به کودک می‏گویند: چرا در درس ریاضی نمره‏ 17 گرفتی؟ توقع ما از تو، نمره‏ 20 بود. کودک به دروغ می‏گوید: وقت کم آوردم و .... ». از کودکان خود در حد توان و هوش آنان توقع داشته باشید.
  ۲۳:۴۱ ۹۷/۰۴/۲۰
  لایک...
 • ۵ بازدید
  از امام صادق (علیه‌السلام) پرسیده شد: «مردانگى چیست؟ فرمود: خدا تو را آنجا که منـع کرده، نبیند و آنجا که امـر کرده، گم نکند».
تحف‌العقول، ص 359
  ۲۳:۱۸ ۹۷/۰۴/۲۱
  ✔✔✔
  ۱۴:۲۹ ۹۷/۰۴/۱۸
  اَللهُ‍ــــــمَ‌صَلِّ‌عَلٰی‌جَعْفَرِبْن‌مُحَـــمَّدِ‌صْـــٰـادِقْ‌عَلَیه‌السَلاٰمْ
 • ۴ بازدید
  از امام صادق (علیه‌السلام) پرسیده شد: «مردانگى چیست؟ فرمود: خدا تو را آنجا که منـع کرده، نبیند و آنجا که امـر کرده، گم نکند».
تحف‌العقول، ص 359
  ۲۳:۲۰ ۹۷/۰۴/۲۱
  جملات آسمانی اهل بیت( ع) نجات بخشه بی شک و درنگ...‌@ سید
 • ۴ بازدید
  امام صـادق علیه السلام: «قرآن عهـدنامه خـدا برای مردم است. شایسـته است كه انسـان مسلمان به آن عهـدنامه نگاه كند و در هر روز پنجاه آیه بخواند».
  ۱۳:۳۳ ۹۷/۰۴/۱۸
  علیک سلام، تشکر وهمچنین
  ۱۱:۳۷ ۹۷/۰۴/۱۸
  ان شاءالله و تشـکر
  ۱۰:۵۸ ۹۷/۰۴/۱۸
  سلام ان شاء الله مشمول شفاعت حضرت در دنیا و آخرت باشید. @samiarmosafer @ymhdi313 @M.Nargesi @Tanin_Darya
 • ۴ بازدید
  علل دروغگویی کودکان بالاتر از 6 سال »»» تکلیف زیاد: «معلمی که تکالیف فراوانی را بر عهده‏ دانش‏ آموز می‏گذارد؛ به گونه‏ ای که انجام آن‏ها در توان کودک نیست، او را به دروغ وا می‏دارد و کودک برای توجیه عدم انجام تکالیف، دروغ می‏گوید».
 • ۴ بازدید
  اینگونه مسلمانان برده کفار میشوند! »»»» خداوند به کسانی ‌که به دعوت او پاسخ ندهند، وعده‌ی عذاب داده است اگر پیامبر بگوید، بروید به جنگ و آنها نروند، نتیجه این میشود که جامعه‌ی جهانی اسلام به‌وجود نیاید و جامعه‌ی موجود اسلامی نیز قوّت و قدرت پیدا نکند؛ دشمن غالب شود و درنتیجه، جامعه‌ی اسلامی را ازبین ببرد و تبدیل کند به جامعه‌ای مشرک و جاهلی، و به‌جای حکومت الله، حکومت طاغوت را بر سر کار آورد و به‌جایِ اطاعت خدا، اطاعت طاغوت ....
 • ۳ بازدید
  بیماری ذلت در بین برخی کشورهای اسلامی
 • ۴ بازدید
  در این کاریکاتور رفتار «بن سلمان» ولیعهد سعودی و «بن زاید» ولیعهد امارات به طواف این دو در گرد ترامپ تشبیه شده است!
 • ۱۲ بازدید
  علل دروغگویی کودکان بالاتر از 6 سال »»» انتقام‏جویی: «کودک، گاهی دروغ می‏گوید تا از دیگری انتقام بگیرد. بهرام و شهرام دو برادرند. بهرام، شهرام را کتک می‏زند و چون شهرام، توان مقابله با بهرام را ندارد، به دروغ، او را نزد پدر خطاکار معرفی می‏کند تا پدر او را توبیخ یا تنبیه کند و به این صورت، انتقام بگیرد. در این صورت، باید به او درس انصاف بدهید که پسندیده نیست برای انتقام از دیگری، به دروغ متوسل شود».
  ۲۳:۰۳ ۹۷/۰۴/۲۰
  سلام ممنونم از حسن توجهی که دارید. @safer.m @seemin @goli7
  ۲۲:۰۰ ۹۷/۰۴/۱۳
  سلام.خیلی خوبه این پستها.چون به اعتقاد من، متاسفانه پدر و‌مادرها اکثرا در تربیت فرزندانشون سهل انگاری میکنند
  ۰۰:۰۰ ۹۷/۰۴/۱۳
  سلام بسیار عالی احسنت
 • ۲۴ بازدید
  علل دروغگویی کودکان بالاتر از 6 سال »»» جلب توجه: «کودکان به طور فطری به توجه نیاز دارند و گاهی برای جلب توجه دیگران به خود، دروغ می‏گویند. توصیه می‏شود به حد کافی به آنان توجه کنید تا مجبور نشوند از این طریق، توجه دیگران را به خود جلب کنند».
  ۲۳:۵۳ ۹۷/۰۴/۱۱
  سلام بنده هم به شما خدا قوت عرض میکنم و ممنونم بابت توجهی که دارید.
  ۲۲:۳۷ ۹۷/۰۴/۱۰
  سلام اوقاتتون بخیر و خوشـی خداقوت خســته نباشید پســتا بسیــار خوب و کاربردی هستن..
 • ۷ بازدید
  علل دروغگویی کودکان بالاتر از 6 سال »»» ترس از تنبیه: «اگر کودکان، از تنبیه بدنی در امان باشند، دروغ نمی‏گویند. اگر کودک بداند در صورت ارتکاب خلاف و عملی ناپسند، والدین یا معلم، او را تنبیه نمی‏کنند، بلکه به او آگاهی می‏دهند و در صورت نیاز، از او شکوه خواهند کرد، حقیقت را خواهد گفت. توصیه می‏شود در صورت ارتکاب خلاف، از ساز و کارهای بازدارنده، یعنی رو ترش کردن، محرومیت، تحریک عواطف، قهر، و شیوه‏ بده و بستان استفاده کنید و از تنبیه بدنی جدا بپرهیزید.
  ۲۳:۴۹ ۹۷/۰۴/۱۱
  ممنونم از توجهی که داشتید
  ۲۲:۲۰ ۹۷/۰۴/۱۰
  عالی...پست ها بسیار مفید√√√
 • ۶ بازدید
  یمن ملت مقاومت »»»» برای توصیف این تصویر هیچ واژه ای پیدا نمیشود! کلمات ناتوان از این هستند که بتوانند چنین عکسی را توصیف کنند!!!
  ۲۳:۴۹ ۹۷/۰۴/۱۱
  ممنونم از شما بزرگواران
  ۰۰:۴۹ ۹۷/۰۴/۱۰
  ۲۳:۳۴ ۹۷/۰۴/۹
  دقیقا
 • ۲۵ بازدید
  علل دروغگویی کودکان بالاتر از 6 سال »»» کودک مرتکب خلافی شده است. پدر یا مادر می‏گوید: آقا کلاغه خبر آورده که چنین کاری کرده ‏ای. او به تدریج خواهد فهمید که این مسأله دروغ است و خود نیز دروغ می‏گوید. افزون بر این، اعتمادش نیز از والدین سلب خواهد شد. باید توجه داشت که محیط، منحصر در خانه نیست و ممکن است دروغگویی از مدرسه، محله، خانه‏ ی نزدیکان یا... به کودک منتقل شود؛ پس باید محیط را اصلاح کرد. در حضور کودک، به شوخی دروغ نگویید.
  ۰۰:۴۹ ۹۷/۰۴/۱۰
  دقیقا
 • ۸ بازدید
  از چه سنی باید جلو دروغگویی کودکان را گرفت؟ »»» علت دروغگویی کودکان تا این سن (حدود شش سالگی) تخیل قوی است. او نمی‏تواند بین بیداری و رؤیا و حقیقت و مجاز فرق بگذارد. کودک در این سن، جاندار پندار است و به اشیا جان می‏دهد. وقتی با عروسکش بازی می‏کند، به گونه ‏ای با او حرف می‏زند که گویا زنده است. دروغگویی کودکان از این سن به بعد، جنبه‏ ی اخلاقی می‏یابد که باید با راهکارهای درست، جلو آن را گرفت.
  ۱۸:۰۸ ۹۷/۰۴/۱۱
  خواهش میکنم بزرگوار
  ۲۲:۲۹ ۹۷/۰۴/۹
  ممنونم از توجه شما گرامیان. @bigonaham @samiarmosafer @goli7
  ۱۰:۵۷ ۹۷/۰۴/۸
  سلام.عالیه. اما به شرطی که والدین خودشون راستگو باشند
 • ۶ بازدید
  همیـن یک عکس کافی است تا دلیل جنگ جهـانی شیاطیـن عالـم علیه مردم یمــن را بدانید!!!
  ۲۲:۲۷ ۹۷/۰۴/۹
  سلام ممنون از حسن نظر شما بزرگوارن @M.Nargesi @samiarmosafer. و تشکر از آقای پویان بابت تحلیهای دقیقی که بیان کردند.
  ۰۴:۳۶ ۹۷/۰۴/۸
  یمن داره جنگ میکنه تاثیرش واسه امنیت ما هستش واسه امنیت شیعها....مثل چندین سال پیش که قرار بود مچ رو بزنن یعنی حزب الله رو ولی در جنگ 33 روزه شکست خوردن بعد قرار شد بازو رو بزنن سوریه که اونم زاییدن توش الان گزینه یمن برای قطع ارتباط و نقش ایران گزینه اینا هستش
  ۰۴:۳۵ ۹۷/۰۴/۸
  حالا فقط مشکل این تنگه بودش که با سیاست آمریکا سیاست داخلی عربستان تغییر کردش و روند به سمتی رفت که آمریکا بتونه از سعودی ها دفاع کنه که باز هم به اذن الله این سعودی ها گرفتار این پا برهنهای یمنی شدن
 • ۵ بازدید
  مهم‏ترین حساسیت‏های نوجوان »»»» 4. بی ‏اعتمادی والدین به او: «نوجوان دوست دارد به او اعتماد داشته باشند. بسیاری از سؤالات والدین از او و گوشه و کنایه‏ ها، از بی‏ اعتمادی به وی حکایت دارد و حساسیت او را بر می‏ انگیزد».
 • ۶ بازدید
  مهم‏ترین حساسیت‏های نوجوان »»»» 3. تبعیض: «از دیگر حساسیت‏های نوجوان، تبعیض بین او و دیگر خواهر و برادران است».
 • ۸ بازدید
  مهم‏ترین حساسیت‏های نوجوان: 2. مقایسه: «نوجوان از این که او را با دیگران (خواهر و برادر، فرزندان نزدیکان یا همسالان) مقایسه کنید، متنفر است».
  ۲۲:۱۷ ۹۷/۰۴/۵
  سلام ممنونم
  ۲۳:۱۷ ۹۷/۰۴/۳
  سلام بسیار عالی احسنت
 • ۷ بازدید
  مهم‏ترین حساسیت‏های نوجوان: 1. نگاه به دیده‏ کودک: «نوجوان از این که به او به دیده‏ی کودک بنگرید، بسیار حساس است و از این مسأله رنج می‏برد. بسیاری از دلسوزی‏های پدران و مادران برای نوجوان، چنین پیامی دارد».
 • ۵ بازدید
  دلیل حساسیت نوجوان این است که او از این پس، موقعیت پایین شغلی پدر، بی‏سوادی مادر، بی‏ عدالتی‏ها و تبعیض‏ها، وضعیت نامطلوب جسمی خود (کوتاهی و بلندی قد، بزرگ بودن دماغ، جوش صورت، چاقی و لاغری و...) را درک می‏کند و چون حس استقلال دارد، برای کسب آرامش، به والدین و دیگران تکیه نمی‏کند؛ بدین سبب، التهاب‏ها و هیجان‏های درونی، وجود او را فرا می‏گیرد. نوجوان در این دوران به آرامش روحی نیاز دارد؛ بنابراین، باید زمینه‏ های فشار روحی از بین برود.
 • ۸ بازدید
  یکی دیگر از دلایل جدا کردن محل خواب کودک وابسته شدن آنها به والدین است. کودکانی که در اتاق والدین می‏خوابند، وابستگی بیشتری به آنان دارند و ممکن است در آینده، به استقلال آن‏ها لطمه وارد شود.
 • ۱۰ بازدید
  جوانان مومن و انقلابی کجایید؟ ...... رهبری: «اگر تهاجم وسیع و پرحجم ضدانقلاب به افکار عمومی، با روشنگری و مطالبه‌گری آرمان‌ها روبرو نشود، قطعاً ویرانگر خواهد بود. لشکر جوانان مؤمن و انقلابی باید وارد میدان مطالبه دائم آرمان‌ها شود و در مقابل تخریب افکار عمومی سد ایجاد کند .... »
 • ۹ بازدید
  خب، به خیلی از مسائل کشور شماها اعتراض دارید؛ خیلی از این اشکالات وارد است امّا رفع این اشکالات به این آسانی نیست. کار لازم دارد، تلاش لازم دارد، مقدّمات لازم دارد. یکی از همین مقدّماتِ لازم هم همین بودنِ شماها، فکر کردن شماها، کار کردن شماها و گفتن شماها است ... چیزهایی را که مربوط به خود ما است، ان‌شاءالله دنبال میکنیم .... امّا رهبری قوّه‌ی قضائیّه را مدیریّت نمیکند؛ باید بین اینها تفاوت قائل شد. صدا‌و‌سیما را رهبری مدیریّت نمیکند ....
  ۱۷:۰۵ ۹۷/۰۳/۱۰
  ﷽  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَعَجِّلْ فَرَجَهُم
  ۱۵:۳۹ ۹۷/۰۳/۱۰
  عالی
 • ۳۱ بازدید
  امام باقر (علیه‌السلام) می‏فرماید: «از آمیزش در جایی که کودکی تو را ببیند بپرهیز؛ کودکی که می‏تواند آن عمل را به خوبی برای دیگران وصف کند». *** البته اگر کودک در سنی باشد که این پدیده را درک نکند، به جهت همین عدم درک، اضطراب، او را فرا خواهد گرفت.
 • ۲۰ بازدید
  رسول خدا (صلی الله علیه و آله) فرمودند: «سوگند به کسی که جانم در دست او است، اگر مردی با همسر خود بیامیزد و در خانه، کودکی بیدار باشد و ببیند یا سخن و صدای نفس کشیدن آن‏ها را بشنود، هرگز رستگار نخواهد شد و سرانجام به زنا آلوده خواهد شد».
 • ۱۲ بازدید
  دانشمندان در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی می‌گویند که این می‌تواند به خصوص به سود انسان‌هایی باشد که سیستم ایمنی‌شان آسیب دیده است، مانند بیماران سرطانی که در حال شیمی درمانی هستند. شیمی درمانی به سیستم ایمنی بدن آسیب می‌زند. طبق تحقیقی که اخیراً انجام شده است، تمام سیستم ایمنی بدن انسان می‌تواند با روزه‌داری تنها به مدت سه روز احیا و بازسازی شود. این احیا بدین دلیل است که بدن بعد از روزه شروع به تولید سلول‌های جدید سفید خون می‌کند.
  ۱۵:۴۷ ۹۷/۰۳/۲۸
  سلام،طاعاتتون قبول...عیدتون مبارک
  ۰۰:۲۹ ۹۷/۰۳/۷
  سلام ممنونم از حضور شما بزرگواران، طاعات و عباداتتان قبول درگاه حق، بله خداوند خالق و مهندس این جسم هست و خودش بهتر اونو میشناسه. فقط کافیه همین جمله خوب درک بشه.
  ۱۲:۲۶ ۹۷/۰۳/۶
  سلام...طاعاتتون قبول...عالی...خداوند هیچگاه دستوری صادر نکرده‌که به ضرر بنده اش باشه،این ماییم‌که جاهلیم به حکم خداوند
 • ۳۱ بازدید
  به گفته مارک متسون؛ رئیس موسسه ملی علوم اعصاب آمریکا، ۱۰ تا ۱۶ ساعت روزه‌ داری موجب می ‌شود بدن برای تامین انرژی مورد نیاز خود اندوخته چربی را هدف قرار دهد که اثر این تغییرات در محافظت از حافظه و افزایش توانایی یادگیری افراد ثابت شده است. او در تحقیقات اخیرش در این زمینه نشان داده است روزه‌داری می‌ تواند در کاهش احتمال ابتلا به آسیبهای مغزی و در نتیجه بروز سکته مغزی و ابتلا به آلزایمر نقش مهمی داشته باشد.
  ۰۰:۳۰ ۹۷/۰۳/۷
  ممنونم از حسن توجه شما
  ۰۱:۴۹ ۹۷/۰۳/۶
  بسیار عالی
 • ۲۷ بازدید
  ما به چند دلیل معتقدیم که بهتر است محل خواب کودک جدا باشد: 1. روابط زناشویی زن و مرد: «در صورت خواب اشتراکی، روابط زناشویی زن و مرد در حضور کودک انجام می‏شود و آثار مخربی بر او خواهد داشت؛ زیرا ممکن است در آینده، با #بلوغ_زودرس، دچار انحرافات جنسی شود».
 • ۲۱ بازدید
  ایرانیها مذاکره کنندگان مقاومت هستند *** وندی شرمن قائم مقام وزارت امور خارجه آمریکا در دوران ریاست‌جمهوری باراک اوباما و سرپرست تیم مذاکره‌کننده این کشور در مذاکرات هسته‌ای ایران: «ایران یک مذاکره‌کننده بسیار پیچیده است. آنها مذاکره‌کنندگان مقاومت هستند که همان شعار کشورشان است. ایرانی‌ها مذاکره‌کنندگانی بسیار سخت و بسیار صبور هستند و تمام اجزای روی میز مذاکره را می‌بینند بنابراین فرم مذاکره با آنها بسیار پیچیده است».
 • ۱۰ بازدید
  در مواجهه با برجام لازم است که عناصر سیاسی و مطبوعاتی از سرزنش یکدیگر پرهیز کنند. اهانت و هتک حرمت نشود و دوقطبی بر اساس برجام به‌وجود نیاید. اتحاد و همدلی را نقض نکنیم.
  ۱۶:۵۸ ۹۷/۰۳/۳
  احسنت
 • ۱۵ بازدید
  اعلام شروط ایران برای ادامه برجام با اروپا از سوی رهبر انقلاب: - سه کشور اروپایی باید ثابت کنند بدعهدی مذاکرات سال۸۳ را نخواهند داشت. -اروپا باید علیه آمریکا بخاطر نقض برجام قطعنامه صادر کند. -اروپا نباید بحث موشکی و منطقه‌ای را مطرح کند. -اروپا باید با تحریم‌های آمریکا علیه ایران مقابله کند. -اروپا باید فروش کامل نفت ایران را تضمین کند. -بانک‌های اروپایی باید تجارت با ایران را تضمین کنند. -در صورت تعلل اروپا، حق ایران برای آغاز فعالیت‌های هسته‌ای محفوظ است.
  ۲۳:۲۹ ۹۷/۰۳/۳
  ما به دلیل فشردن گلوی اسرائیل در گذشته توسط حزب الله و حماس و اکنون در جولان سوریه در میز مذاکره قدرت بالایی داریم و این امید ماست نه اینکه به کفار امید داشته باشیم.
  ۲۳:۲۶ ۹۷/۰۳/۳
  بله درسته ولی یک سری مسائل هست که چون برگهای ایران نسبت به دوره های قبل بیشتر شده لذا دشمن رو مجبور به مذاکره و عقب نشینی میکنه. در حقیقت ما به اونها اطمینان نداریم بلکه به برگهای برنده خودمان اطمینان داریم. ممنونم از شما @shahab313
  ۲۳:۲۰ ۹۷/۰۳/۳
  سلام ممنونم؛ طاعات و عبادات شما هم قبول درگاه حق باشه؛ عاقبت بخیر باشید. @ymhdi313
 • ۱۰ بازدید
  به جای تنبیه بدنی از چه راه‏هایی برای تربیت کودک می‏توان استفاده کرد؟ .... یکی دیگر از این راهکارها «بده و بستان» است. فرزند، نیازهای فراوانی دارد. اگر به خواسته‏ شما مبنی بر اصلاح رفتار خود بی‏ توجهی می‏کند، منتظر باشید تا برای رفع نیاز خود نزد شما بیاید. در این هنگام به او بگویید: من هم خواسته‏ ای دارم؛ خواسته‏ ام را برآور (بده) تا به نیازت پاسخ گویم (بستان).
  ۰۳:۰۶ ۹۷/۰۲/۲۷
  زیبا بود
  ۰۰:۱۴ ۹۷/۰۲/۲۷
  سلام ،خداقوت حلول ماه مبارک رمضان مبارک،التماس دعا داریم!
 • ۱۰ بازدید
  به جای تنبیه بدنی از چه راه‏هایی برای تربیت کودک می‏توان استفاده کرد؟ .... یکی دیگر از این راهکارها محرومیت است. این شیوه برای همه‏ سنین مناسب است؛ بدین گونه که کودک را از اسباب‏ بازی، تلویزیون، رایانه، پول توجیبی و... «به طور مقطعی» و «متناسب با رفتار نامطلوب»، محروم می‏کنیم.
  ۰۳:۰۷ ۹۷/۰۲/۲۷
  بچه دار بشم اعمال میکنم
  ۱۶:۵۹ ۹۷/۰۲/۲۶
 • ۱۲ بازدید
  ما در دنیای اسلام بایستی در همه‌ی علوم، همه‌ی علومِ تمدّن‌ساز -از علوم عقلی تا مجموعه‌ی علوم انسانی و اجتماعی، تا علوم طبیعی- حرکت جدّی‌ای را برای پیشرفت آغاز کنیم، و میتوانیم. باید حرکت کنیم. این کارِ حکومتها و کار نخبگان است؛ هم حکومتهای اسلامی موظّفند، هم نخبگان دنیای اسلام موظّفند؛ علما، روشنفکران، نویسندگان، شاعران، هنرمندان در دنیای اسلام باید یک حرکت عظیم فکری و یک خواست عمومی به وجود بیاورند برای پیشرفت علمی و رسیدن به قلّه‌ی علم و دانش، و این کار، امروز ممکن است.
  ۱۴:۳۲ ۹۷/۰۲/۲۴
  #اللّٰهمَّ_احفظ_قائدنا_امام_خامنه_ای #حضرت_ماه
 • ۱۵ بازدید
  دنیای اسلام ان‌شاءالله روزهایی را مشاهده خواهد کرد که امّت اسلامی در قلّه‌ی تمدّن و حیات اسلامیِ خود قرار داشته باشد و دشمنان اسلام و زورگویانی مثل آمریکا و امثال آمریکا دیگر نتوانند به رؤسای کشورهای اسلامی دستور بدهند که باید این کار را بکنید، باید آن کار را بکنید؛ این [وضع] وجود داشت، امروز هم متأسّفانه در مواردی وجود دارد و این ان‌شاءالله مرتفع خواهد شد و دنیای اسلام به نقطه‌ی اوج خود به فضل الهی و باذن الله خواهد رسید.
  ۰۰:۰۷ ۹۷/۰۲/۲۳
  ان شاالله
 • ۱۲ بازدید
  گفته میشود با 3کشور اروپایی ادامه میدهیم. من به این 3کشور هم اعتماد ندارم؛ به اینها هم اعتماد نکنید. اگر میخواهید قرارداد بگذارید، تضمین عملی بگیریم وَالّا اینها همان کار آمریکا را خواهند کرد. اگر نتوانستید تضمین قطعی بگیرید، دیگر نمی‌شود برجام را ادامه داد.
  ۰۹:۰۲ ۹۷/۰۲/۲۱
  سگ زرد برادر شغاله...... اروپایی ها توی از پشت خنجر زدن؛ از آمریکا بدترن
 • ۸ بازدید
   آنچه اتفاق افتاده، یعنی رفتار زشت و سخیف رئیس‌جمهور آمریکا خلاف انتظار ما نیست. این رفتار در دوران رؤسای جمهور قبل هم وجود داشت و در هر دوره‌ای یکجور بوده است.
  ۰۹:۲۴ ۹۷/۰۲/۲۱
  کاش همه مسوولین اینقدر محکم جلوی زیاده خواهی ظالم محکم می ایستادن....ولی دریغ که خیلیها عینه ماست میمونن ....
 • ۷ بازدید
  ماریا لیفینی پروفسور آمریکایی و مسئول هماهنگی میان مسلمانان و مسیحیان سنگال به زیارت حرم مطهر حضرت امیر المؤمنین (علیه السلام) مشرف شد. وی گفت: بعد از تجربه ارتباط با مسلمانان میشیگان، لبنان و سنگال و آشنایی با اخلاق و رفتار روزانه آنان، احساس کردم که یک محبت و الفتی میان مسلمانان برقرار است. تشرف من به دین اسلام، نتیجه التزام، اخلاقمداری و امانتداری است که از مسلمانان دیدم و در این زیارت با تاریخ، قهرمانی ها، اخلاق و حکمت امام علی (علیه السلام) که همراه با شجاعت و تقواست، آشنا شدم.
  ۲۲:۵۰ ۹۷/۰۲/۱۷
  چ عالی✔✔✔
 • ۱۳ بازدید
  به جای تنبیه بدنی از چه راه‏هایی برای تربیت کودک می‏توان استفاده کرد؟ .... یکی دیگر از این راهکارها تحریک عواطف و احساسات است. برای اصلاح رفتار می‏‌توان احساس کودک و نوجوان را با جمله‏‌هایی عاطفی (برای این عمل تو غصه می‏‌خورم؛ از این کار تو رنجورم و...) تحریک کرد. توجه داشته باشید که استفاده‏‌ی پی در پی از این شیوه، آن را بی‏‌اثر می‏‌کند.
  ۱۴:۰۸ ۹۷/۰۲/۱۷
  سلام.عالی. اندازه نگه دار که اندازه نکوست
 • ۱۶ بازدید
  ملیکا مک دونالد رهیافته ایرلندی-امریکایی: «محجبه شدن برایم واقعاً یک نقطه عطف بود و به من آزادی هایی داد که قابل تصور نبود.استفاده از زیبایی و جذابیت های ظاهری ام را برای به دست آوردن آنچه که می خواستم کنار گذاشتم.حجاب مرا مجبور می کرد در خود پیشرفت ایجاد کنم و از عقلم برای زندگی کردن استفاده کنم. به لطف حجاب،من خودم و توانایی هایم را باور کردم».
  ۲۲:۴۶ ۹۷/۰۲/۱۷
  بله نشر بلامانع و باعث ذخیره آخرت است.
  ۱۴:۱۸ ۹۷/۰۲/۱۷
  با اجازتون نشرش بدیم...
  ۰۰:۴۳ ۹۷/۰۲/۱۷
  ممنونم از توجه شما بزرگواران @M.Nargesi @Tanin_Darya @bigonaham @rozana.
 • ۶ بازدید
  امروز آنچه مطرح است برای دشمنان ما، جنگ اقتصادی است. اتاق جنگ آمریکا علیه ما عبارت است از وزارت خزانه‌داری آمریکا که همان وزارت اقتصاد و دارایی‌شان است؛ آنجا اتاق جنگ با ما است. خب راه مقابله‌ی با جنگ اقتصادی چیست؟ این است که ما در داخل به اقتصاد خودمان بپردازیم. وقتی اقتصاد ما متّکی بود، وابسته بود، مشکلات به وجود می‌آید.