در حال بارگذاری
بالا
 • ۲ بازدید
  #جبهه_اقدام
سایت های مجوز دارِ بدون نظارت!


شاید برای برخی مسئولان مهم است که وانمود کنند محدودیتی برای کاربران وجود ندارد و سعی کنند عملاً محیط را یک محیط کاملا آزاد جلوه دهند، تا کاربران هر اندازه که می خواهند آپلود و شیر و لود و دانلود انجام دهند. علمای اسلام و طلاب و روحانیت معظم انقلابی به فریاد اسلام برسید و به فرمایشات رهبر معظم انقلاب عمل نمایید؛ که فرمودند: "مطالبه گری تنها راه نجات کشور است".

http://jebheeqdam.ir/node/64
 • ۲ بازدید
  #جبهه_اقدام
#تحلیل_خبر 

نرم افزار "ویز" روی بانک اطلاعاتی اسرائیل


مسیریاب ویز که نرم افزاری صهیونیستی است و مقر اصلی آن در خاک فلسطین اشغالی قرار دارد، ماه گذشته، در سایه ی بی توجهی نهادهای نظارتی، رفع فیلتر شد
http://jebheeqdam.ir/node/60
 • ۲ بازدید
  #جبهه_اقدام
تلگرام صهیونیستی باید فیلتر شود.

آنچه که پر واضح است دشمن به شدت به دنبال آنست که در فتنه ای که برای آینده ترسیم کرده است از ظرفیت فضای مجازی که در فتنه ۸۸ کمال استفاده را برد به نحو گسترده تری استفاده نماید. اگر در سال ۸۸ تعداد تمامی کاربران ایرانی ۲ میلیون نفر بود، امروز طبق ادعای وزیر ارتباطات که با خرسندی و چنان افتخاری آن را اعلام داشته بیش از ۴۰ میلیون کاربر ایرانی وجود دارد که...
http://jebheeqdam.ir/node/57
  این یادداشت در سال ۹۴ نوشته شده و طبعا آمار و ارقام مندرج، مربوط به همان سال است.
 • ۲ بازدید
  #جبهه_اقدام 
#مجموعه_تصاویر

احکام فضای مجازی

http://jebheeqdam.ir/node/54
 • ۲ بازدید
  #جبهه_اقدام
#مجموعه_تصاویر

ترول شبکه های ضد اجتماعی
http://jebheeqdam.ir/node/53
 • ۲ بازدید
  #جبهه_اقدام
آژانس امنیت ملی آمریکا موسس تلگرام صهیونیستی


و اینجاست که راز حمایت همه جانبه بنیاد مرزهای الکترونیکی یا همان EFF از جنگ افزار جاسوسی_صهیونیستی اینترنتی تلگرام مشخص می شود، و چرا بنیانگذار UDC که بزرگترین مرکز جاسوسی الکترونیکی جهان محسوب می شود این چنین از نرم افزار تلگرام تمجید می نماید.

http://jebheeqdam.ir/node/52
 • ۲ بازدید
  #جبهه_اقدام
قلعه دیجیتال تلگرام و مدیریت غول های جاسوسی جهان
دیتا سنتر اصلی شرکت نیز در شهرستان کینگ واشنگتن و منطقه تاکویلا (Tukwila) در نزدیکی سیاتل واقع شده است که این دیتا سنتر یک مرکز فوق سری و امنیتی محسوب می گردد. موضوع جالب دیگری که در این میان باید در آن تامل کرد آنست که یکی از سه دیتا سنتر قدرتمند این غول بزرگ جاسوسی، مرکز مدیریت شرکت TITAN و صاحب پروژه مخفی پهپاد گوگل و فیسبوک می باشد ...
http://jebheeqdam.ir/node/46
 • ۲ بازدید
  #جبهه_اقدام
تلگرام خروجی قلعه دیجیتال آژانس امنیت ملی آمریکا/ رد پای NSA در مدیریت تلگرام

ZAKA یا همان Zihuy Korbanot ASON به زبان عبری (شناسایی قربانیان حوادث) یک موسسه دولتی است و زیر نظر بخش امنیتی دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی اداره می شود. از جمله فعالیت های این موسسه مخوف حضور در مناطق آسیب دیده از بلایای طبیعی و حتی مناطقی است که دچار حمله تروریستی شده اند.

http://jebheeqdam.ir/node/45
 • ۲ بازدید
  #جبهه_اقدام
تلگرام تکاور اینترنتی ستاد کل ارتش اسرائیل

مایکل میری لاشویلی مدیر شرکت قلعه دیجیتال (Digital Fortress) که مدیر و سرمایه گذار نرم افزار تلگرام می باشد یک مهره امنیتی ساده محسوب نمی شود بلکه به جز مسئولیت های رسمی وی، او را می توان یک مدیر اطلاعاتی دانست.
http://jebheeqdam.ir/node/44
 • ۲ بازدید
  #جبهه_اقدام
تلگرام محصول مشترک BND ،MI6 ،Mossad

سرور نرم افزار تلگرام در کشور انگلیس و شهر لندن بوده و این سوال بی پاسخ مانده که چطور می شود که شرکتی در برلین آلمان مستقر می باشد چرا باید سرور آن در لندن و آن هم بر یک سرور کاملاً دولتی که سایت های دولتی انگلیس بر آن سوار است باشد؟!
http://jebheeqdam.ir/node/43
 • ۲ بازدید
  #جبهه_اقدام 
نگاهی بر سند ۲۰۳۰ (بخش پایانی)

اگر از غرب رسد نسخه، خودش بیماری ست

به بیان ساده تر، اجرای قسمت آموزشی این سند ننگین به حالت تعدیل درآمده تا در فرصتی مناسب دوباره اجرایی شود! زیرا کسانی که این سند را امضا کردند و جریان حامی آن ها معتقدند که این سند مغایر اسناد بالادستی نیست! در واقع این مصوبه، مجوزی برای اجرای رسمی این سند می باشد!
http://jebheeqdam.ir/node/80
 • ۴ بازدید
  #جبهه_اقدام
#گالری_مجموعه_تصاویر...

#تلگرام_محصول_مشترک BND ،MI6 ،Mossad

http://jebheeqdam.ir/node/42
 • ۳ بازدید
  #جبهه_اقدام 
#پر_مخاطره_ترین_دروغ_دهه_اخیر_تلگرام_روسی_امن_است!
هر انسان عاقلی به خوبی می داند طبق قوانین حاکم بر فضای مجازی، اگر کشور روسیه مالک تلگرام بود، هرگز سرور نرم افزار خود را در مرکز کشور انگلستان و بر روی سرورهای دولتی آن کشور قرار نمی داد. درست است که سازندگان تلگرام برادران دروف (پاول و نیکلای) روسی تبار هستند، اما سال ها پیش آنان از روسیه فرار کرده و هم اکنون تابعیت آمریکایی دارند.
http://jebheeqdam.ir/node/36
 • ۴ بازدید
  #جبهه_اقدام
#پیروزی_بر_دشمن_حقیقی_در_فضای_مجازی 

باید از مسئولان پرسید با توجه به اهمیت این طرح، به گفته خود مسئولان و تاکید مقام معظم رهبری، این همه تأخیر و سپس تناقض گویی برای چیست؟!! بهره برداری فاز به فاز شبکه ملی اطلاعات، بدون آنکه تغییری در مصرف ترافیک شبکه های داخلی پدید آید یا مردم ارزان شدن اینترنت و یا قطع شدن دست جاسوسان از تلفن های همراه خود را ببینند، چه سودی برای وزارت ارتباطات دارد؟!

http://jebheeqdam.ir/node/38
 • ۵ بازدید
  #جبهه_اقدام
فعالیت خواص در شبکه های فیلتر شده؛ خطای فرهنگی غیر قابل جبران


خطاهای فرهنگی قابل جبران نیستند و این نکته بسیار مهمی است. آیا رئیس جمهور توجه کافی به این امر کرده اند؟! با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، شبکه های ضداجتماعی به شدت مورد توجه قرار گرفتند و بسیاری از مسئولین علاوه بر اینکه با حضور در نجس افزارهای دشمن باعث مشروعیت آنها شدند، در شبکه هایی هم که بر اساس قانون فیلتر شده و غیر مجاز بودند فعالیت چشمگیری را آغاز کردند.

http://jebheeqdam.ir/node/37
 • ۴ بازدید
  #جبهه_اقدام
#باور_کنید_دشمن_دشمنی_می کند...


آری امروز دشمنان باید در عرضه فضای مجازی نیز از ما خشونت بیابند نه آنکه از حضور و فعالیت عناصری خام اندیش که گویا دشمن ذائقه فکری و عملی آنان را تغییر داده است، خرسند و راضی باشند... دشمنی که ((وَلاَ یَزَالُونَ یُقَاتِلُونَکُمْ حَتَّىَ یَرُدُّوکُمْ عَن دِینِکُمْ إِنِ اسْتَطَاعُواْ)) می باشد و اگر از آنان تبعیت نمائیم و دین خویش را که با مجاهدت علیه آنان باید حفظ نمود از دست بدهیم...

http://jebheeqdam.ir/node/41
 • ۳ بازدید
   #جبهه_اقدام
#جهاد_مجازی_دشمن_را_بشناس #بخش_دوم

قرآن کریم برای سهولت مبارزه مجاهدان، دشمنان را بصورت کامل دسته بندی و همچنین با شاخص هایی مشخص کرده است. نمونه ی روشن آن، خدای متعال در آیات متعددی اشاره به دشمن آشکاری به نام ابلیس (شیطان لعین و رجیم) می نمایند ((الشَّیْطَانَ إِنَّهُ لَکُمْ عَدُوٌّ مُّبِینٌ)). در باب دشمن نهانی نیز قرآن کریم با اشاره به "نفاق" اینگونه میفرماید: ((النِّفَاقِ لاَ تَعْلَمُهُمْ نَحْنُ نَعْلَمُهُمْ))

http://jebheeqdam.ir/node/40
 • ۲ بازدید
  #جبهه_اقدام

#جهاد_مجازی _دشمن_را_بشناس_ #بخش_نخست

آیا چنین دشمنی که چنین شاخص هایی دارد به شما چنین اجازه ای می دهد؟؟؟ دشمنانی که در مسئله به اصطلاح کشف قاره ی آمریکا میلیون ها نفر از بومی های آن منطقه را به بدترین شکل ممکن قتل عام و نسل کشی کردند دشمنانی که در جنگ شمال و جنوب آمریکا چندین میلیون نفر از خودشان را کشتند و به خودشان نیز رحم نکردند...
http://jebheeqdam.ir/node/35
 • ۳ بازدید
  #جبهه_اقدام
نگاهی بر سند 2030 (بخش سوم)

#تسلط_بهائیت_از_طریق_سند_2030

اگر ملت را از ایمانش تهی بکنند؛ مثل این است که زره را در میدان جنگ از تن او بیرون آورده باشند. اگر مردم یک کشور را از غرور ملی و احساس مناعت و ایستادگی و استقامت تهیدست کنند، آن ها را در مقابل دشمن خلع سلاح کرده اند.
http://jebheeqdam.ir/node/74
 • ۳ بازدید
   #جبهه_اقدام
نگاهی بر سند 2030 (بخش دوم)

#سند_2030_لکه ننگی_بر_دامان_مسئولان 

هشدارهای علنی امام خامنه ای، زنگ خطری برای مهره های نفوذی دشمن بود چرا که باید پاسخگوی این اقدام غلط خود می بودند و چاره ای جز فرار از واقعیت نداشتند.

http://jebheeqdam.ir/node/62
 • ۵ بازدید
  #جبهه_اقدام
نگاهی بر سند 2030 (بخش نخست)

#سند_2030_کودتای_نرم_فرهنگی

یکی از این سندها، سند 2030 یونسکو بود که ماه ها از امضای محرمانه و اجرای مخفیانه ی آن می گذشت. هشدارهای علنی امام خامنه ای در مورد این سند، مردم را از خواب غفلت بیدار کرد و کارشناسان را به بررسی دقیق تر بندهای آن واداشت.

http://jebheeqdam.ir/node/61
 • ۵ بازدید
  #جبهه_اقدام
#خواص_متأثر_یا_مؤثر_در_جنگ_نرم؟!
عملکرد سایت خامنه ای دات آی آر علاوه بر جسور کردن عده ای برای متناقض نشان دادن چهره مقام معظم رهبری، دست آویزی برای دشمنان قسم خورده ی اسلام و مسلمین گردیده تا به وجهه نجس افزارهای خود مشروعیت بخشیده و آن ها را مورد حمایت و مقبولیت امام خامنه ای معرفی کنند. این ادعا در صورتی است که معظم له علمدار مبارزه با سلطه رسانه ای دشمن هستند.

http://jebheeqdam.ir/node/115
 • ۳ بازدید
   #جبهه_اقدام
#شبکه_میلی_اطلاعات_باندی!
هر روز در بستر پهنای باند اینترنت نجس آمریکایی؛ حیا، معصومیت، عفت و شرف جوانان این مرز بوم به مسلخ می رود! هر روز در این فضای مسموم بر تعداد قمارخانه ها، فحشا خانه ها، سایت های منحرف و مستهجن افزوده می شود!
http://jebheeqdam.ir/node/83
 • ۳ بازدید
  #جبهه_اقدام #فعالیت های عروسک های خیمه شب بازی در عمارت های صهیونیستی...
این جوانان جسور، بی باک و دانا برای بیرون کردن این دزدان و شیادان، اسرار پشت پرده و دسیسه های کارگردانان عمارت را فاش می کنند تا مسئولان شهر به کمک مردم، این عمارت را نابود کرده و این دزدان را از دیار خود بیرون کنند. اما افسوس که گوش شنوایی یافت نمی شود. همان مبارزه کنندگان با این دزدان شیاد، که در داخل عمارت بر ضد شیادانِ صاحب عمارت فعالیت می کنند، اولین مخالفان نابودی این عمارتند!!!
http://jebheeqdam.ir/node/101
 • ۱۹ بازدید
  #جبهه_اقدام #توئیتر_صهیونیستی چندی از مسئولین از جمله جهرمی در پی رفع فیلتر توئیتر صهیونیستی هستند... پ،ن؛ هیلاری کلینتون در اجلاس سالانه سابان فوروم(Saban Forum) واقع در موسسه بروکینگز(Brookings Institution) در تاریخ 5 دسامبر 2014 بیان می دارد: شما نمیتوانید تصور کنید ما چه کمک هایی به معترضان(فتنه گران) انجام دادیم."توئیتر"(Twitter) در زمان حوادث 88 ایران(فتنه 88) بدنبال دو ماه تعطیلی جهت تعمیرات بود اما ما دستور دادیم که جهت کمک به معترضان(فتنه گران) این کار انجام نشود تا آنان(فتنه گران) بتوانند از این طریق با یکدیگر ارتباط داشته باشند!!! ✊✊✊مردم به هوش باشید که با رفع فیلتر توئیتر در معرض فتنه دیگری خواهیم بود
 • ۱۳ بازدید
  شروع به کار صفحه لنزور #جبهه_اقدام
  ۱۷:۲۳ ۹۷/۰۲/۳۱
  خوش آمدید