در حال بارگذاری
بالا
 • ۶۴ بازدید
  سمی‌آرت رویکرد نوین آموزشی که مبدع آن شرکت بین المللی پدیده تبار میباشد، جهت تسریع نمودن دستیابی به مقاصد آموزشی سازمان‌ها و همچنین تسهیل کردن فرایند یادگیری در آموزش؛ کار یادگیری را آسان‌تر کرده است معرفی گردید.
جهت مشاهده ویدئو تیزر معرفی سمی آرت کلیک کنیدhttp://www.padidehtabar.com/fa/news/4567
 • ۴۲ بازدید
   سمینار پیشگامان کسب‌ وکار (3)، در روز دوشنبه 25 دی ماه در سالن مجلل نگین نقش جهان برگزارشد، کارآفرینان فعال حوزه‌ی کسب‌ و کار در سمینار پیشگامان کسب و کار(3)، به انتقال تجربیات خود پرداختند.
شایان ذکر است، زینب حبیبی تبار موسس شرکت پدیده تبار که افتخار انتخاب شدن به عنوان تنها کارآفرین خانم برتر سال 95 و مدیر نمونه جوان سال 94 را در کارنامه‌ی خود داشت به انتقال تجربیات خود به علاقمندان پرداختند.
جهت مشاهده ویدئو به آدرس فوق مراجعه فرماییدhttp://www.padidehtabar.com/fa/news/4569
 • ۳۳ بازدید
  سمیتئاتر سکوت در خانواده 
اولین سمیتئاتر سکوت در خانواده توسط شرکت پدیده تبار مبدع سمیتئاتر در ایران با حضور دکتر مولاوردی معاونت امور زنان ریاست جمهوری در تیر ماه 94 اجرا گردید. جهت مشاهده ویدئو لطفا کلیک کنید.http://padidehtabar.com/fa/news/4500جهت مشاهده بیشتر ویدئو سمیتئاترها لطفا کلیک نمایید.http://padidehtabar.com/fa/services/7
 • ۴۳ بازدید
  اولین سمیتئاتر بایدها و نبایدها در مذاکرات توسط شرکت پدیده تبار مبدع سمیتئاتر در ایران آذر ماه 93 با پیام دکتر شریعتمداری معاونت اجرایی ریاست جمهوری گذشته اجرا گردید. جهت مشاهده ویدئو لطفا کلیک کنیدhttp://padidehtabar.com/fa/news/4498جهت مشاهده بیشتر ویدئو سمیتئاترها لطفا کلیک نمایید. http://padidehtabar.com/fa/services/7
 • ۹۰ بازدید
  مراسم تجلیل از آقای حسین محب اهری، بیست و دوم آبان ماه 1395 در تالار هنر با حضور پیشکسوتان هنر، مدیران هنری و صنعتی برگزار شد. در این جلسه آقای مهدی شفیعی مدیر کل مرکز هنرهای نمایشی حضور داشتند و چند دقیقه‌ای برای حضار سخنرانی کردند.
http://padidehtabar.com/fa/news/3659
 • ۷۳ بازدید
  حسین محب اهری خاطرات شیرین خود را با همراهی دوست دیرینه‌ا‌ش آتیلا پسیانی بر روی صحنه مراسم تجلیل، بازگو کرد...
http://padidehtabar.com/fa/news/3656
 • ۷۱ بازدید
  در مراسم تجلیل از آقای حسین محب اهری که در روز شنبه 22 آبان ماه در تالار هنر به همت شرکت پدیده تبار و با همراهی خانه تئاتر برگزار شد، آقای مهدی شفیعی به عنوان مدیر کل مرکز هنرهای نمایشی حضور پیدا کردند و در مورد ویژگی‌های بارز اخلاقی استاد حسین محب اهری سخنرانی کردند
http://padidehtabar.com/fa/news/3653
 • ۱۰۳ بازدید
  در مراسم تجلیل از آقای حسین محب اهری که در روز شنبه 22 آبان ماه در تالار هنر به همت شرکت پدیده تبار و با همراهی خانه تئاتر برگزار شد.

اصغر همت مدیرعامل خانه تئاتر در مراسم تجلیل از حسین محب اهری حضور پیدا کرد و گفت: از سال ۵۳ حسین محب‌اهری را وقتی در کارگاه نمایش بود، می‌شناسم. او اگر نقش کوچکی را هم ایفا می‌کرد آن را بزرگ می‌نمود.
http://padidehtabar.com/fa/news/3652
 • ۸۹ بازدید
  پس از پایان مراسم تقدیر از حسین محب اهری که در تالار هنر برگزار شده بود، جمعی از طرفداران و خبرنگاران برای تهیه‌ی عکس و مصاحبه نزد وی رفتند. خبرنگار پدیده تبار با این پیشکسوت هنر که در اولین اجرای رسمی سمیتئاتر به نام بایدها و نبایدها در مذاکرات که در سال 93 برگزار شد حضور داشتند مصاحبه‌ای را در ترتیب داد که به شرح زیر است
http://padidehtabar.com/fa/news/3649
 • ۷۴ بازدید
  در مراسمی که به همت شرکت پدیده تبار و با همکاری خانه تئاتر تدارک دیده شده بود، از آقای حسین محب اهری پیشکسوت عرصه هنرهای نمایشی تقدیر شد...
http://padidehtabar.com/fa/news/3642
 • ۸۱ بازدید
  حسین محب اهری بازیگر مشهور سینما و تلویزیون مدتی‌ست که درگیر بیماری سرطان می‌باشد. این هنرمند عزیز امروز راهی بیمارستان شد و اخبار متفاوتی در مورد علت مراجعه‌ی بیمارستان منتشر شد. به همین دلیل پسر وی در گفتگو با روابط عمومی شرکت پدیده تبار در مورد وضعیت سلامتی پدرش و علت مراجعه‌ی او به بیمارستان صحبت کوتاهی داشته که می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.
http://padidehtabar.com/fa/news/3629
 • ۸۴ بازدید
  در تاریخ 22 آبان ماه در تالار هنر به پاسداشت بیش از چهار دهه فعالیت مستمر در عرصه‌ی هنرهای نمایشی از حسین محب اهری تقدیر به عمل خواهد آمد. این مراسم با تلاش های شرکت پدیده تبار و همکاری خانه ی تئاتر، تالار هنر و با حضور هنرمندان برجسته راس ساعت 17 الی 19 برگزار خواهد شد.
http://padidehtabar.com/fa/news/3614
 • ۷۳ بازدید
  پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت کیفیت ایران در تاریخ‌های 9 و 10 آبان ماه در سالن همایش‌های دانشگاه شهید بهشتی با حضور مقامات ارشد دولتی و مدیران برجسته کشور برگزار شد. 
http://padidehtabar.com/fa/news/3601
 • ۸۳ بازدید
  در روز اختتامیه کنفرانس مدیریت کیفیت ایران از برندها و مسئولین سازمان‌ها و ادارات که در عرصه و حوزه کیفیت تلاش و فعالیت دارند با اهدای تندیس قدرانی گردید که در این راستا از دکتر زینب حبیبی تبار موسس و رئیس هیئت مدیره شرکت پدیده تبار در خصوص ترویج شیوه‌های نوین آموزش و برگزاری سمیتئاتر کیفیت و حقوق مصرف کننده و سمیتئاتر کیفیت-خدمات با اهدای تندیس ویژه کنفرانس بین المللی کیفیت، تجلیل به عمل آمد.
http://padidehtabar.com/fa/news/3598
 • ۹۰ بازدید
  به گزارش روابط عمومی پدیده تبار، اختتامیه کنفرانس مدیریت کیفیت ایران در دهم آبان ماه نود و پنج در دانشگاه شهید بهشتی اجرا گردید.
سمیتئاتر کیفیت و خدمات در سه اپیزود توسط گروه هنری پدیده تبار اجرا گردید و سپس مهندس فرزین انتصاریان قطعنامه کنفرانس را قرائت نمودند.
http://padidehtabar.com/fa/news/3597/
 • ۸۰ بازدید
  نهم آبان ماه سال نو و پنج سمیتئاتر کیفیت و حقوق مصرف کننده در پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت کیفیت ایران به اجرا در آمد و تماشاچی چنین پایانی برای قصه مرد ما رقم زد...
http://padidehtabar.com/fa/news/3594
 • ۸۰ بازدید
  به گزارش روابط عمومی پدیده تبار، انجمن مدیریت کیفیت ایران با هدف تبیین ابعاد و اجزاء راهبرد ملی کیفیت، پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت کیفیت خود را با موضوع "نهضت کیفیت، موفقیت پایدار و رقابت گذاری" برگزار نمود.
http://padidehtabar.com/fa/news/3593
  عالی به ما هم سری بزنید
 • ۹۹ بازدید
  روز گذشته مورخ 26 مهر 95 سرکار خانم دکتر حبیبی تبار به همراه جمعی از مدیران شرکت پدیده تبار به دعوت از استاد محترم جناب پروفسور فدایی عضوء هیئت علمی دانشگاه صنایع امیر کبیر به معرفی سمیتئاتر و کاربرد آن در صنعت آموزش پرداختند.
http://padidehtabar.com/fa/news/3548
 • ۹۸ بازدید
  حضور پدیده تبار در پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت کیفیت
پدیده تبار با دو رویکرد نوین آموزشی خود؛ سمیتئاتر و سمیفیلم با محوریت کیفیت 9 و 10 آبانماه در سالن مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی...
http://padidehtabar.com/fa/news/3501
 • ۹۴ بازدید
  
فراخوان عکس و فیلم کوتاه
فراخوان عکس و فیلم کوتاه با موضوع کیفیت از 19 مهر تا 6 آبان ماه سال 1395...
http://padidehtabar.com/fa/news/3524
 • ۱۳۰ بازدید
  
پدیده تبار و ثبت یک بسته‌ی کامل علمی-پژوهشی-هنری
خانم دکتر زینب حبیبی تبار مدیر عامل این شرکت در مصاحبه ی خود پروژه "سمی آرت" را به مخاطبان خود معرفی کرد...
http://padidehtabar.com/fa/news/3464
 • ۹۱ بازدید
  شرکت پدیده تبار اقدام به همراهی و ترکیب سمی انیمیشن درکنار سمیتئاتر نموده است، این همراهی باعث تاثیر گذاری و اثر بخشی بیشتری در حوزه آموزش می شود...
http://padidehtabar.com/fa/news/3503
 • ۱۳۲ بازدید
  با توجه به ارتقاء کیفیت در امر یادگیری، شرکت پدیده تبار اقدام به همراهی و ترکیب سمیموزیک درکنار سمیتئاتر نموده است، این همراهی باعث تاثیر گذاری و اثر بخشی بیشتری در حوزه آموزش می‌شود.
http://padidehtabar.com/fa/news/3485
 • ۱۰۵ بازدید
  شرکت پدیده تبار اقدام به همراهی و ترکیب سمی انیمیشن درکنار سمیتئاتر نموده است، این همراهی باعث تاثیر گذاری و اثر بخشی بیشتری در حوزه آموزش می شود...
http://padidehtabar.com/fa/news/3492
 • ۱۰۴ بازدید
  جلسه معارفه سمیتئاتر به مدیران شرکت سایپا کاشان 
لینک خبر: http://padidehtabar.com/fa/news/2447
 • ۱۴۲ بازدید
  سمیتئاتر فروش با محوریت متقاعد کردن مشتری و فروش در شرایط بحرانی 
لینک خبر: http://padidehtabar.com/fa/news/1812
 • ۱۱۵ بازدید
  سمیتئاتر طرح تکریم ارباب رجوع برای موسسه علوم و فنون کیش
لینک خبر :http://padidehtabar.com/fa/news/1433
 • ۱۰۰ بازدید
  نخستین سمیتئاتر ویژه مجتمع فولاد مبارکه اصفهان
لینک خبر: http://padidehtabar.com/fa/news/1142
 • ۱۲۳ بازدید
  حمایت معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از سمیتئاتر خانواده با محوریت سکوت در خانواده
 • ۱۰۸ بازدید
  پیام معاون اجرایی رییس جمهور به نخستین (سمیتئاتر) در عرصه گفتمان مدیریتی و علم و هنر