در حال بارگذاری
بالا
۱۷ بازدید
برو به کلوبدانلود
۱۴:۱۳ ۹۶/۰۸/۲۴
یک سال دیگه گذشت
منم یک سال بزرگتر شدم…
یـک سالی که نمی دونم واقعا تونستم بزرگ بشم یا نه 
تونستم همونی باشم که هستم 
نمی دونم …
شاید اونجوری که می خواستم باشم گاهی نبودم
ولی یکسال بزرگتر شدم…اونم خیلی سریع…

امروز که تولدم هست ، غم های زیادی دارم از بین رفتن روزهای جوانی ام و گاهی بی انگیزه بودن ... و آخرین غم هم زلزله غرب کشورم هست.
ادامه در کامنت:

یک سال دیگه گذشت منم یک سال بزرگتر شدم… یـک سالی که نمی دونم واقعا تونستم بزرگ بشم یا نه تونستم همونی باشم که هستم نمی دونم … شاید اونجوری که می خواستم باشم گاهی نبودم ولی یکسال بزرگتر شدم…اونم خیلی سریع… امروز که تولدم هست ، غم های زیادی دارم از بین رفتن روزهای جوانی ام و گاهی بی انگیزه بودن ... و آخرین غم هم زلزله غرب کشورم هست. ادامه در کامنت:

۱۴:۳۰ ۹۶/۰۸/۲۴
نمی دانم چرا هرسال روز تولدم که می شود دل گیر و نگرانم دل گیر می شوم از این سال هایی که چون باد می گذرد، و من همان پسری ام که گاهی ناامید و اهداف اش را گم می کند.. و نگرانم که نتوانم در زندگی ام اصول اخلاقی که برای زندگی خودم مشخص کرده ام بخاطر خیلی از شرایط اجتماع و برخورد افراد نتوانم پایبند به آن باشم که مهمترین آن مهربانی و دفاع از مظلوم هست. ولی از یک جهت خوشحالم که هنوز با وجود بدی ها و ظلم های که دیدم هنوز اخلاق و منش خودم را به لطف خدای مهربان حفظ کردم دعا کنید شرایط زندگی در این اجتماع بی رحم و خشن سبب نشود که اخلاق و منش خودم را زیر پا بگذارم روز تولدم بهترین ها را برای تان از خداوند مهربان خواهانم موفق ، سربلند و سلامت باشید تولدم مبارک
۱۸:۰۹ ۹۶/۰۸/۲۴
تولدتون مبارک
۲۰:۴۴ ۹۶/۰۸/۲۴
سلام به اقای پور هاشم.. سالگرد تولد فرزند اصطلاحات آقا علی پور هاشم رو خدمت شما تبریک عرض میکنم ^^
۲۳:۱۰ ۹۶/۱۱/۲۴
@alipourhashemi سلام خوبین؟