در حال بارگذاری
بالا
۷۶ بازدید
برو به کلوبدانلود
۱۵:۰۶ ۹۷/۰۴/۲۶
سلام هفته پیش پستی گذاشته بودم که دین باید از سیاست جدا باشه و چند تا از دوستانم فرمودن که اشتباه میکنم .. در نهایت رهبر عزیزمون فرمودن که اشتباه میکنم و اینکه دین نباید از سیاست جدا باشه ..

سلام هفته پیش پستی گذاشته بودم که دین باید از سیاست جدا باشه و چند تا از دوستانم فرمودن که اشتباه میکنم .. در نهایت رهبر عزیزمون فرمودن که اشتباه میکنم و اینکه دین نباید از سیاست جدا باشه ..

۱۵:۰۹ ۹۷/۰۴/۲۶
@mhs1993 @hamid_1359
۱۵:۱۱ ۹۷/۰۴/۲۶
دین از سیاست جداس یه نگاهی ب کشورهای پیشرفته دنیا کنیم متوجه میشیم نمیگم کشورهای اروپایی ک همه افراطی ها خشک مذهبی هاشون میفرستن تو واتیکان همین کشورهای اسلامی اطراف مون اونایی ک آقایی میکنن کت تن اوناس اسلام از سیاست و نظام شون جدا کردن . حالا اگه بخوایم همین جوری ادامه بدین نه سیاستی میمونه نه دینی همینطوری ک الان ب هرکسی از اسلام میگی بهت میخنده چون حضرت علی فرموده گ فقر ک بیاد دین میره . مردمم این فلاکت قهقرا رفتن همه رو از اسلام میبینن چون نظام ما بر اساس فقه دوازده امامی بنا شده
۱۵:۱۱ ۹۷/۰۴/۲۶
به قول یه بزرگی : وقتی به سیاست خندیدمو سیاست به ما خندید . .
۱۵:۱۲ ۹۷/۰۴/۲۶
@mahdipashazadeh سلام بسیار عالی خدا همه ما رو در خط ولایت نگهداره .
۱۵:۱۴ ۹۷/۰۴/۲۶
سلام مهدی جان.. مهدی جان دین باید همراه با سیاست باشه ولی اجراش مهم و صحیح هست.. کشور در عرصه سیاست خارجی و بخصوص حفظ جبهه مقاومت واقعا سنگ تمام گذاشته و این از دین ماست و لاغیر..
۱۵:۱۶ ۹۷/۰۴/۲۶
سلام داداش روز بخیر منم فک میکنم دیناز سیاست جدا نیست ....کاش روزی برسه ک ملاک دین ریش وتسبیح نباشه
۱۵:۴۳ ۹۷/۰۴/۲۶
سلام.. من چیز زیادی از مسائل سیاسی نمیدونم اما تنها چیزی که میدونم اینه که اشتباهه بعضی از اقشار جامعه کوچکترین اتفاقه مملکت رو تا اون بزرگترینش رو به چیزهایی ربط میدن که واقعا درست نیست.. کشور ما جمهوری اسلامیه درست ! اما انسانهایی که مجریان اداره این کشور هستند هم آیا طبق این چارچوب قدم بر میدارند؟ یا فقط اسمش رو یدک میکشن ! و حالا این مجریان توسط ما مردم انتخاب میشن هم باید در نظر گرفت !!!
۱۶:۲۷ ۹۷/۰۴/۲۶
دیندارامون ، روحانیامون شدن سیاسی... سیاست کشورمون رو به گند کشیدن... متاسفانه... کاش میزاشتن حرمت دینمون سر جاش بمونه... -_-
۱۷:۵۱ ۹۷/۰۴/۲۶
^_^
۱۹:۰۶ ۹۷/۰۴/۲۶
سلام اقا مهدی..من پست هفته گذشته رو ندیدم..ولی من از مخالفان جدایی دین از سیاست بودم..ولی الان با این شرایط بوجود امده و فسادی ک بعضا از همین حوزوی ها شروع شد ترجیح میدم بجز رهبرم ..تمام اخوندا برند سراغ حوزه و مباحث فرهنگی و اموزشی ..کامل از اقتصاد و سیاست خارج بشند..
۱۹:۵۱ ۹۷/۰۴/۲۶
الان که دین و سیاست قاطین چه گلی به سرمون زدن؟؟؟!!!
۲۰:۲۶ ۹۷/۰۴/۲۶
@ALANDM سلام معنی یکی بودن دین و سیاست این نیست که لزوما رییس جمهور روحانی باشه یا روحانی ها ( به غیر از ولی فقیه ) مسوولیت داشته باشن بلکه منظور اینه که ماهیت اسلام ( و بالاخص ) تشیع کاملا سیاسیه و تفکرات شیعه از سیاست جدا نیست . و بالعکس یعنی نمیتونیم سیاستی بدون مفاهیم دینی رو در اسلام تعریف کنیم . این که الان می بینیم یک عده به اسم دین تیشه به ریشه اسلام می زنند دلیل نمیشه که اصل اسلام واقعی رو که با سیاست درآمیخته است کنار بذاریم و به دنبال اسلام سکولار باشیم بلکه باید با انتخاب صحیح نمایندگان مجلس و رییس جمهور و بعد از اون مطالبه گری صحیح از مسوولین اونها رو وادار به اجرای اسلام واقعی بکنیم . متاسفانه یک عده از طرفی با انتخاب غلط ، مسوولین بی کفایت رو به مسند قدرت می رسونن و مطالبه اونها از دولت آزادی کنسرت و ورود زنان به ورزشگاهه بعد میان اعتراض می کنن که چرا اسلام در کشور اجرا نمیشه ؟ چرا مسوولین در لباس دین خیانت می کنن؟ مشکل اصلی ما همین یک بام و دو هوای مردمه
۲۳:۰۷ ۹۷/۰۴/۲۶
سلام. خیلیییییی خودمو نگه داشتم چیزی نگم:)))))
۲۳:۲۵ ۹۷/۰۴/۲۶
سلام اقای میرزایی@hamid_1359 ..بله شما درست میگید ولی این اسلامی ک در حال حاضر ما میبینیم اسلام سکولار است ن واقعی..((البته این ک میگم بغیر از رهبری ست))..من رهبرم رو دوس دارم و میدونم دلسوزترین ب ملت ایشان است..ولی شما هر جاییکه ادامه فساد در دستگاهها و یا اقتصاد رو بگیرید ب یک عمامه ب سر میرسید..ترجیح میدم در اینمورد صحبت نکنم و ب همان کامنت قبل اکتفا کنم..بدونید ک فرمایشات شمام صحیحه ولی در عمل شدنی نیس ک اگر بود بعد از ۴۰ سال ب این نقطه نمیرسیدیم..