در حال بارگذاری
بالا
۴۳ بازدید
برو به کلوبدانلود
۱۴:۲۱ ۹۶/۰۷/۲۱
♧قصه ظهر جمعه این داستان(استغفرالله یا الحمدلله )♧وقتی به سبزی فروشی میرفت کاهو های نامرغوب را سوا میکرد...  پرسیدن چرا اینکار را میکنید....جواب داد..میشود اینها را خورد...؟ این شخص کسی نبود جز عارف بزرگ آقا سید علی قاضی تبریزی (ره)...عارفی که ۳۰سال مرتب ذکر... استغفرالله میگفت... مریدی به او گفت...چرا این همه استغفار می کنی ... جواب داد... بخاطر....یک....؟(از دوستانی که قصه ها را دنبال میکنند سپاسگزارم امیدوارم از خواندن این قصه لذت ببرید )

♧قصه ظهر جمعه این داستان(استغفرالله یا الحمدلله )♧وقتی به سبزی فروشی میرفت کاهو های نامرغوب را سوا میکرد... پرسیدن چرا اینکار را میکنید....جواب داد..میشود اینها را خورد...؟ این شخص کسی نبود جز عارف بزرگ آقا سید علی قاضی تبریزی (ره)...عارفی که ۳۰سال مرتب ذکر... استغفرالله میگفت... مریدی به او گفت...چرا این همه استغفار می کنی ... جواب داد... بخاطر....یک....؟(از دوستانی که قصه ها را دنبال میکنند سپاسگزارم امیدوارم از خواندن این قصه لذت ببرید )

۱۴:۲۲ ۹۶/۰۷/۲۱
یه روز یه نفر میره سبزی فروشی تا کاهو بخره... عوض اینکه کاهوهای خوب را سوا کند ، همه ی کاهو های نامرغوب را سوا میکنه و میخره. ازش می پرسند چرا اینکار را کردی میگه : صاحب سبزی فروشی پیرمرد فقیری هست مردم همه ی کاهوهای خوب را میبرند و این کاهوها روی دست او میمانند و من بخاطر اینکه کمکی به او بکنم اینها را میخرم. اینها را هم میشود خورد. این فرد کسی نبود جز عارف بزرگ آقا سید علی قاضی تبریزی (ره) عارفی که ۳۰ سال مرتب ذکر می گفت: استغفر الله. مریدی به او گفت: چرا این همه استغفار می کنی، ما که از تو گناهی ندیدیم. جواب داد: سی سال استغفار من به خاطر یک الحمد لله نابجاست! روزی خبر آوردند بازار بصره آتش گرفته، پرسیدم: حجره من چه؟ گفتند: مال شما نسوخته… گفتم: الحمدلله… معنیش این بود که مال من نسوزد مال مردم به درک! آن الحمدلله ازسر خودخواهی بود نه خداخواهی. چه قدر از این الحمدلله ها گفتیم و فکر کردیم شاکریم …
۱۴:۲۴ ۹۶/۰۷/۲۱
عآلی :)
۱۴:۲۶ ۹۶/۰۷/۲۱
جالبه
۱۴:۲۶ ۹۶/۰۷/۲۱
سلام وقتتون بخیر ..عالی و قابل تامل
۱۴:۳۰ ۹۶/۰۷/۲۱
خیلی عالی✔
۱۴:۳۲ ۹۶/۰۷/۲۱
واااای... خدا بهمون رحم کنه ان روزی که ببینیم توهم شاکر بودن داشتیم
۱۴:۳۳ ۹۶/۰۷/۲۱
داستان واقعا قابل تامل بود.. لایک
۱۴:۴۰ ۹۶/۰۷/۲۱
عالی بود
۱۴:۴۳ ۹۶/۰۷/۲۱
سلام عمو نبی واقعا عالی بود..✔✔✔✔✔✔
۱۴:۴۴ ۹۶/۰۷/۲۱
عالی ✔️
۱۴:۴۷ ۹۶/۰۷/۲۱
سلام .روز بخیر .عالی بود
۱۴:۵۵ ۹۶/۰۷/۲۱
سلام عمو وقت بخیر... روح آیت الله قاضی شاد
۱۵:۰۳ ۹۶/۰۷/۲۱
ای وای واقعا -_- خدا مارو ببخشه -_-
۱۶:۰۶ ۹۶/۰۷/۲۱
عالی✔️✔️✔️