در حال بارگذاری
بالا
۲۴ بازدید
برو به کلوبدانلود
۲۲:۰۴ ۹۶/۰۷/۲۱
ترامپ در اعلام استراتژی جدید درباره ایران،بعد از ادعای دوستی با مردم ایران، #خلیج_فارس را با نام مجعول خلیج (عربی) نامید!

ترامپ در اعلام استراتژی جدید درباره ایران،بعد از ادعای دوستی با مردم ایران، #خلیج_فارس را با نام مجعول خلیج (عربی) نامید!

۲۲:۱۰ ۹۶/۰۷/۲۱
#مرگ_بر_امریکا
۲۲:۱۰ ۹۶/۰۷/۲۱
#مرگ_بر_امریکا
۲۲:۱۱ ۹۶/۰۷/۲۱
بیسواد هم که شده الحمدالله..
۲۲:۱۸ ۹۶/۰۷/۲۱
داریوش جان تنها رئیس جمهوری است که کار با کامپیوتر را بلد نیست! یه کوتوله سیاسی است
۲۲:۳۵ ۹۶/۰۷/۲۱
ترامپ دیوانه و بیسواد نیست داره تهدید می کنه که امتیازات بیشتری از ایران بگیره.
۲۲:۵۴ ۹۶/۰۷/۲۱
طبل تو خالیه
۲۳:۱۸ ۹۶/۰۷/۲۱
یه طوری #ترامپ اگت دگه ایرانی ناتون بیادامریکا انگار که ماهممو چمدون مبستن جلودرترمینال نخل ناخدا ووستادیم منتظر اتوبوس امریکا...
۲۳:۴۴ ۹۶/۰۷/۲۱
خانم پرنیان سلام و عرض ادب.. خدمت شما و البته جناب میمدال.. اگر ایشون بی سواد بود که اینها پول روی پول نمیزاشت...! منظور اینجا سواد سیاسی و سواد همراه با شعور هست..
۲۳:۴۵ ۹۶/۰۷/۲۱
در کل سیاستهای جمهوری خواهان نسبت به ایران در طول تاریخ 40 ساله انقلاب نشون داده که خیلی موفق نبوده ولی توفیق دمکراتها خیلی بیشتر بوده و واقعا برامون مشکل ساز شدن!
۱۸:۴۵ ۹۶/۰۷/۲۲
به قول معروف، خر همون خره، فقط پالونش عوض شده. جمهوری خواه و دمکرات هم نداره. مفاد برجام که تو دوره این آقا نوشته نشد!! مال همون دوره دمکراتهاست، مثلاً... دیدیم چه شقّ القمریه!!
۲۰:۳۸ ۹۶/۰۷/۲۲
سروده علیرضا قزوه در واکنش به سخنرانی اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا: خر خود را سمند می گویی؟/ مال ما را به چند می گویی؟// مادرت هرچه فحش یادت داد/ با زبانی لوند می گویی// فکر کوتاه و ذوق ناقص را/ با صدای بلند می گویی// چرت بافی و نشئه ی علفی/ گنده نایی و گند می گویی// تازه لب باز کرده ای به سخن!/ عیب پازند و زند می گویی؟// به خلیج همیشه فارس عبث/ تهمت ناپسند می گویی// تن برجام از تو رنجور است/ با روانی نژند می گویی// خرمگس خان! به جای خود بنشین/ چند تهمت به قند می گویی؟// با عقابان آسمان شرف/ ای مگس از چه پند می گویی؟// نیستی آشنای این بازی/ کرنر است این که هند می گویی// پنج بعلاوه ی یکت این بود؟/ فحش ششلول بند می گویی؟// هم پلیس بدی و هم دزدی/ از بگیر و ببند می گویی؟// گفته ات یاوه ی نتانیابوست/ هر چه یادت دهند می گویی// رقص شمشیر کرده ای با گاو/ گرگ را گوسفند می گویی؟// این همه زرت و پرت ها بس نیست؟/ باز داری چرند می گویی؟