در حال بارگذاری
بالا
۴۴ بازدید
برو به کلوبدانلود
۱۹:۲۹ ۹۷/۰۸/۱۳
سلام دوستان...یک کامنت درباره ی عکس براتون گذاشتم..دو دقیقه وقتتون رو میگیره..حرفی حدیثی بود بگید...

سلام دوستان...یک کامنت درباره ی عکس براتون گذاشتم..دو دقیقه وقتتون رو میگیره..حرفی حدیثی بود بگید...

۱۹:۳۱ ۹۷/۰۸/۱۳
محرم و صفر و اربعین با تمام قشنگیاش تموم شد..‌حالا از قمه زنی و پرنده سوزاندن و کودک آزاری و گِل مالی و غیره نگم برااتون...اگه فکر میکنی تو مسلمون شیک و ترو تمیزی هستی و از این افراط گری ها نمیکنی..باید خدمتت عرض کنم که با همه ی اینها..تو هم قطار همین آدما هستی..تو عضوی از همین جامعه مذهبی هستی..و.وجهه ی دینی تو همینه!! هرجای دنیا بگی من مسلمان شیعه هستم‌‌..کافیه طرف تو گوگل سرچ کنه و با این حجم از عقب ماندگی آشنا بشه.. هیچکس نمیتونه بیخودی ادعا کنه خلبانه..چون واقعا باید عالی باشی تا بتونی خلبان باشی و بتونی عضو جامعه خلبانها باشی.. اما واسه عاشق اهل بیت بودن چی؟! واسه کربلایی بودن چی؟!! اصلا اهمیتی نداره کی باشی..چی باشی..چقد فهم و شعور داشته باشی..چقد با ادب باشی..مهم نیست چقدر انسان باشی...همینکه ۴۶ تا کروموزوم داشته باشی ینی آدمیزادی...از دزد و کلاهبردار بگیر تا هزار جور آدمی که اگه با حیوون مقایسشون کنی مدیون حیات وحش میشی...آره عزیزان..مهم کمیت نیست..مهم کیفیته..چیزی که مایه ی افتخار باشه کربلایی بودن نیست..انسان کامل بودنه..فقط تواناییهات میتونه تورو از بقیه برتر کنه..نه اعتقادات.‌‌.
ِ
۱۹:۳۴ ۹۷/۰۸/۱۳
عالی بود
ِ
۱۹:۳۴ ۹۷/۰۸/۱۳
دمت گرم جناب گرگ خیلی موافقم
۱۹:۳۸ ۹۷/۰۸/۱۳
ممنون دوست دوست داشتنی و گلم
ِ
۱۹:۳۹ ۹۷/۰۸/۱۳
خاهش کاری نکردم ک دو دیقه وقت گذاشتم فق^^
۱۹:۴۰ ۹۷/۰۸/۱۳
سلام یعنی عااالی بود گل گفتی حرف دلمو زدی احسنت ..
۱۹:۵۲ ۹۷/۰۸/۱۳
سلام مریم جان.. خیلی ممنون..والا اینارو نمیگفتم دق میکردم از آدمایی که خیال میکنن توسط این دو ماه غرق در معنویت و زیبایی ها شدن.‌.تا جاییکه حاضر میشن واسه کربلایی شدن هر خفتی رو ب جون بخرن..
۲۰:۰۷ ۹۷/۰۸/۱۳
احسنت✔
۲۰:۱۰ ۹۷/۰۸/۱۳
دو چیز را پایان نیست. یکی کهکشانها دومی جهل انسان. اولی را مطمئن نیستم
۲۰:۱۵ ۹۷/۰۸/۱۳
سلام حاکم متنت عالی قلبم درد گرفت این پست و دیدم
۲۰:۱۹ ۹۷/۰۸/۱۳
اینجا کجاست اینا کین چقدر دردناکه این تصویرها چرا با اینا اینجوری رفتار شده
۲۰:۲۳ ۹۷/۰۸/۱۳
لایکی داداش
۲۰:۲۳ ۹۷/۰۸/۱۳
اینا بخاطر کربلایی شدن این خفت و قبول کردن /
۲۰:۳۴ ۹۷/۰۸/۱۳
ما این رفتار رو تایید نمیکنیم و حتی مذمت میکنیم و چه بسیار علمایی که زندگیشون رو وقف بی اعتبار کردن این خرافات کردن . . . در همه ادیان کسانی هستند که خودشون رو از پیامبرانشان که چه عرض کنم گاهی از خدا بالاتر میبینن ؛ اما بحث اصلی شما کوبیدن این رفتار نیست و کوبیدن اسلامه که از بدو ظهور اسلام شروع شد و تا الآن هم ادامه داره ، مشکلی نیست فقط سعی کنید بنابر قاعده ی دفع ضرر احتمالی در دنیای بعد از مرگ ، با احتیاط عمل کنید