در حال بارگذاری
بالا
۱۹۸ بازدید
برو به کلوبدانلود
۱۹:۵۴ ۹۴/۰۸/۳۰
نگیم #پرینتر ؛ بگیم چاپگر ...

نگیم #پرینتر ؛ بگیم چاپگر ...

۲۱:۰۵ ۹۴/۰۸/۳۰
خخخخخخخخخخ
۲۲:۳۸ ۹۴/۰۸/۳۰
یه عمره داریم به پرینتر میگیم چاپگر، ولی به جای اسکنر چی بگیم به نظرتون؟
۲۳:۲۱ ۹۴/۰۸/۳۰
خخخخ خودمونو مسخره کردیم بخدا... بجای اینکه به مفاهیم اصلی بپردازیم چسبیدیم به این مزخرفات.. میخواید بگم اصلی ترین اشکالی که در عقبه تئوریک ما خدشه وارد میکنه چه اصطلاحاتیه که اصلا بهش توجه نمیکنیم؟؟؟
۰۰:۰۱ ۹۴/۰۹/۱
بگید @navid313
۰۰:۱۲ ۹۴/۰۹/۱
چشم، یکی از کلمات اینه: "قلب" که یک واژه قرآنی است اومدیم این واژه رو به روی این پمپ خون که در بدن همه هست گذاشتیم بدون اینکه ریشه شناسی کنیم. در زبان لاتین heart مقابل قلب قرآنی نیست،
۰۰:۱۳ ۹۴/۰۹/۱
بلکه مقابل پمپ خون است. تا صبح بخواید از این اصطلاحات نام میبرم که قرآن رو ما کوچیک کردیم، خوار کردیم. برید به بجای چسبیدن به این چاپگر، لینک، کامنت، و این کلمات این مفاهیم اصلی رو تفکیک کنید.
۰۰:۱۴ ۹۴/۰۹/۱
اینهمه آخوند و طلبه پرورش میدیم دریغ از اینکه به یک دونه از این واژه ها دقت کنن.
۰۰:۲۱ ۹۴/۰۹/۱
:) @navid313
۱۷:۴۳ ۹۴/۰۹/۱
@aassak13 یکی از معادل هایی که براش دیدم پویشگر هست..معادل بهتری ندیدم
۱۷:۴۴ ۹۴/۰۹/۱
@navid313 میشه بدونم این دو حوزه ی کاری چه منافاتی باهم داره ؟ اگر واقعا معتقد هستید که لازم هست چنین کاری انجام بدن شخص خودتون شروع کنید...حداقل با آگاهی بخشیدن..موفق باشید
۱۷:۴۷ ۹۴/۰۹/۱
تشکر @begim_nagim
۱۷:۴۸ ۹۴/۰۹/۱
خواهش میکنم
۱۸:۴۷ ۹۴/۰۹/۱
شما بفرمایید چه ربطی به هم ندارن؟ مگه شما دنبال این نیستید که برای این لغات انگلیسی یک معادل فارسی پیدا کنید؟ خب بسم الله. اصرارتون چیه؟ خودتونو مسخره عام و خاص نکنید. :)
۰۳:۴۶ ۹۴/۰۹/۲
نه ما دنبال این نیستیم که معادل پیدا کنیم ؛ چون اصولا تخصصش رو نداریم...!! کارمون نشر واژه های مصوبه...تلاشمونم این بوده از واژه های ملموس استفاده کنیم . هدف ما فقط زنده نگه داشتن زبان فارسی و توجه به دغدغه و نگرانی امام خامنه ایه..