در حال بارگذاری
بالا
 • ۳ بازدید
   زاویه دید کنونی، دعاگوی دوستانم بجز ارسلان.. ببوسم خاک پاک #جمکران را .. تجلی خانه پیغمبران را..
  ۰۶:۲۹ ۹۸/۰۵/۱۷
  سلام و تشکر از گرامیان.
  ۱۵:۲۰ ۹۸/۰۵/۱۵
  دوست امام زمان عج هیچ وقت دوستشو فراموش نمیکنه! پ.ن:نوشته بودین به جز ارسلان
  ۱۵:۱۸ ۹۸/۰۵/۱۵
  اللهم عجل لولیک الفرج
 • ۱ بازدید
  صلی الله علیک یا جواد الائمه. اگر شجاعت مقابله و مبارزه عملی با منکرات و تخلفات را نداریم، حداقل توجیه گر باطل و اشتباهات نباشیم و نام خود را در دفتر حساب الهی در دسته ی مدافعین ظالمین و متخلفین قرار ندهیم. قوله تعالی: قال (موسی) رب بما انعمت على فلن اکون ظهیرا للمجرمین(قصص/۱۷)
 • ۱ بازدید
  قال #رسول_الله (ص) : اجملوا فی طلب الدنیا فإن كلا میسر لما خلق له. #رسول_خدا ص فرمود: در طلب #دنیا معتدل باشید و #حرص نزنید، زیرا هر چه قسمت هر که باشد به او می رسد. 

شهاب الاخبار (شرح فارسی) ص 320 ح 518
 • ۲ بازدید
  اللهم انصره و انتصر به لدینک، و انصر به اولیائک و اولیائه و شیعته و انصاره و اجعلنا منهم. 
هم اکنون مسجد آسمانی #جمکران، دعا گوی دوستان هستم.
  ۱۷:۳۰ ۹۸/۰۵/۲
  سلام گرامیان، تشکر
  ۱۲:۰۷ ۹۸/۰۵/۱
  سلام زیارت قبول..اللهم عجل لولیک الفرج
  ۰۹:۴۰ ۹۸/۰۵/۱
  سلام.. خیلی خیلی التماس دعا ✋
 • ۲ بازدید
  سلام حضرت خورشید.. حاکم نیشابوری شافعی از علمای طراز اول اهل سنت در قرن چهارم به سند خود از ابو حبیب نقل می کند : «روزی #رسول_الله ص را در خواب ـ در منزلی که حجاج در آن اسکان می یابند ـ دیدم. به ایشان سلام کردم. نزد ایشان ظرفی از خرمای مدینه ـ که خرمای صیحانی نام داشت ـ بود. ایشان به من هجده خرما دادند و من خوردم. ادامه در لینک 
https://instagram.com/p/Bz3g5cwgK8_/ 

#امام_رضا ع #حدیث
  ۰۶:۳۷ ۹۸/۰۴/۲۴
  سلام و تشکر عزیزان، بر شما هم مبارک باشه.
  ۱۰:۰۳ ۹۸/۰۴/۲۳
  سلام . عرض تبریک
  ۰۶:۴۳ ۹۸/۰۴/۲۳
  سلام عید میلاد مولا امام رضا رو تبریک میگم
 • ۱ بازدید
  باید بتونیم تفاوت افکارمون 
با مخالفین رو تشریح کنیم. 

گاهی میگن #رضاخان با زور بی حجاب کرد و نتونست و حجاب اجباری شما بجایی نمی رسد. 
و گاه میگن که بی حجابی در اروپا اجباری و حجاب شما خلاف قانون است! 

این دو سوال رو چطور جواب بدیم؟ 
توضیحات در پست زیر

https://instagram.com/p/Bzz-SslgM2d/

#حجاب #حجاب_اجباری 
#بی_حجابی_اجباری 
#قانون #گوهرشاد
 • ۲ بازدید
  کاش حکومت و مسئولینی داشتیم که کاری فراتر از محکوم سازی لفظی و اظهار نگرانی دو سطری در قبال رهبران #انقلابی جهان اسلام داشتند... کاش در حد #جیبوتی نباشیم. شیخ #زکزاکی را آزاد کنید.
 • ۲ بازدید
  پیامبر خدا (ص) : #خداوند متعال بر دختران، مهربان تر از پسران است و هر کسی بانویی از محارم خود را شاد کند، روز قیامت خداوند او را شاد و خشنود می کند.

#الکافی ج 6 ص 5 
#دختر #روزدختر #حدیث
  ۱۲:۴۸ ۹۸/۰۴/۱۳
  سلام روزتون بخیر عیدتون مبارک
  ۱۱:۴۹ ۹۸/۰۴/۱۳
  قال #رسول_الله (ص) : ان الله تبارک و تعالی علی الاناث اراف منه علی الذکور و ما من رجل یدخل فرحه علی امراه بینه و بینها حرمه، الا فرحه الله تعالی یوم القیامه. #الکافی ج 6 ص 5 #دختر #روزدختر #حدیث
 • ۴ بازدید
  #امام_صادق ع در شرح آیه : قوا انفسکم و اهلیکم نارا. فرمود: #خانواده را به انجام آن چه #خدا فرمان داده است فرمان دهى و از آن چه خدا نهی شان فرموده، نهی كنى. (یعنی مرامنامه تو با خانواده ات و حتی با تمام جامعه، دستورات خدا و سنن الهی است، و ماورای آن تضییع خودت و ایشان است) اگر از تو اطاعت كردند (با این آگاهی بخشی) آنان را از آتش حفظ كرده اى و اگر نافرمانی ات كردند تو وظیفه ات را انجام داده اى(و نزد خداوند معذور هستی) 
#تحف_العقول ص ۲۳۷
  ۱۱:۵۴ ۹۸/۰۴/۸
  سلام وعرض تسلیت
 • ۳ بازدید
  خواب شیرین است.. اما بیداری #سحر و بین الطلوعین شیرین تر.. در هوای #صبح نفس بکش.. مست طبیعت و خالق پر رمز و راز او می شوی.. اگر به صدای دور جیرجیرک ها و پرندگان صبح و ستاره های آسمان دسترسی داری که چیزی از کامروایی کم نداری.
 • ۴ بازدید
  اولین اظهارات مقامات امریکایی پس از شیطنت رسانه ای #سپاه، در قبال پهباد #گلوبال_هاوک 
پی نوشت : عزیزان غربزده و خودباخته، در مجلسی به همین مناسبت خرماخورون دارند. به لحاظ عمق مصیبت وارده حضور برادران لرزشی استاد #ظریف و دکتر #زیباکلام و دیگر عزیزان دوتابعیتی الزامی است. 
مشاهده فیلم مربوطه 
https://instagram.com/p/By9oB0Jgbtc/
 • ۴ بازدید
  ساعتی پیش، #گلزارشهدا دعاگوی دوستان بودم.. امام صادق (ع) : کسی که در راه خدا کشته شود، خداوند هیچ یک از گناهان او را به روی او نمی آورد. 
 قال ابوعبدالله علیه السلام : من قتل فی سبیل الله، لم یعرّفه الله شیئاً من سیئاته.
#وسائل_الشیعه ج11 ص9 
پی نوشت: حتی #حق_الناس هم اگر قصد جدی پرداخت و اصلاح حاصل شود، رضایت صاحب حق، توسط خداوند شکور جلب خواهد شد. 
#شهید #شهادت
  ۰۰:۳۱ ۹۸/۰۳/۳۱
  التماس دعا
  ۲۱:۱۷ ۹۸/۰۳/۳۰
  قبول باشه... التماس دعا
 • ۴ بازدید
  پیام #امام_رضا ع به #عبدالعظیم حسنی: سلام گرم مرا به دوستداران اهل بیت ع برسان و به آنان بگو: در دلهای خویش برای شیطان راهی نگشایند. 
و آنان را به راستگویی در گفتار و ادای امانت و سکوت پرمعنا و ترک درگیری و #جدال در کارهای بیهوده و بی فایده فراخوان. دوستان ما نباید فرصتهای گرانبهای زندگی و وقت ارزشمند خود را به #اختلاف و دشمنی با یکدیگر تلف کنند. #اختصاص شیخ مفید ص241  
 • ۳ بازدید
  ‏بدترین صفت برا #مذهبی ها چیه؟ - اینه که حکمت ۱۵۰ ‎#نهج_البلاغه رو هفته ای یک بار نخونه و هر بار مثل طفل مادر مرده گریه نکنه. 
http://hadith.net/post/59655/
 • ۴ بازدید
   هم اکنون.. دعاگوی دوستانم. ببوسم خاک پاک جمکران را.. تجلی خانه ی پیغمبران را.. بعضی شهدا با یک بار زیارت مسجد #جمکران، بار خود بستند و به جرگه پر سعادت #شهدا پیوستند.. ما چه کرده ایم و چند مَرده حلاجیم؟
  ۲۳:۳۸ ۹۸/۰۳/۲۵
  سلام و تشکر گرامیان. محتاجیم به دعا.
  ۲۰:۱۳ ۹۸/۰۳/۲۵
  سلام زیارت قبول ان شاء الله عافیت دنیا و آخرت نصیبتون، ما رو هم از دعای خیرتون بی نصیب نذارین
  ۱۸:۱۵ ۹۸/۰۳/۲۵
  سلام التما س دعا
 • ۳ بازدید
  سلام بر شما منتظران پرتلاش حضرت حجت عج و قاریان قرآن کریم. یکی یکی بیایید بگید چقدر تو این یک هفته بعد از ماه مبارک #قرآن خوندین.
  ۱۹:۲۹ ۹۸/۰۳/۲۱
  سلام ان شاالله همه توفیقش را پیدا کنیم که هم بخوانیم وهم عمل کنیم
  ۱۵:۰۹ ۹۸/۰۳/۲۱
  عالی
 • ۴ بازدید
  عید سعید فطر بر همه مسلمین، پر از خیر و برکت باد. جویند همه هلال و من ابرویت. گیرند همه #روزه و من گیسویت.. از جمله این دوازده ماه تمام.. یک ماه مبارک است و آن هم رویت‌. #عیدفطر
 • ۵ بازدید
  موافق نظرات فلسفی و عرفان نظری #امام_خمینی نبودم. اما فقاهت ناب و عرفان عملی آقا و عظمتی که برای #اسلام غریب و مردم ایران، در این دوران زنده کرد از دید هیچ مسلمان و آزاده ای پوشیده نیست. امام بواسطه خودسازی کامل دستی در عالم معنا داشت و یگانه ی دوران در احیای مجد و #عظمت اسلام بود. خداوند شکور درجات شون رو متعالی کنه.
 • ۴ بازدید
  روز قدس روز حیات اسلام است. #امام_خمینی ره 
#روزقدس #نحوالقدس #اسلام
 • ۷ بازدید
  اساس گرفتاریهای مادی و معنوی ما #غفلت و #راحت_طلبی است. در این شبهای نورانی، از خداوند منان طلب اراده و #همت کنیم. بر سر تربت ما چون گذری همت خواه (حافظ) و بستر به بار نشستن این همت، توفیق الهی و وجود عافیت است. لذا در روایات فرموده اند عافیت کامل و دوام او را بخواهید. ‏اللهم إنی أسألك تمام العافیه و دوامها و البته این #عافیت با راحت طلبی مشهور بسیار تفاوت دارد. و وجود مطهر #نبی_اکرم ص و #امیرالمومنین ع در این راه چونان پدری عالی مقام و مانند کوه پناهگاه مایند، اگر قدر بدانیم و اگر استفاده کنیم.
 • ۳ بازدید
  #امیرالمومنین ع: شما را به (درستکاری و ) تقوای الهی سفارش میکنم و اینکه در پی دنیا نباشید اگر چه دنیا به سراغ شما آید و بر آنچه از دنیا از دست می دهید تاسف مخورید. سخن حق را بگویید و برای پاداش الهی کار کنید و دشمن ِ ظالم و یاور ِ مظلوم باشید. 

قال امیرالمومنین علی ع : اوصیکما بتقوی الله و ان لا تبغیا الدنیا و ان بغتکما و لا تاسفا علی شیء منها زوی عنکما و قولا بالحق و اعملا للاجر و کونا للظالم خصما و للمظلوم عونا. (#نهج_البلاغه نامه ۴۷)
  ۰۱:۳۸ ۹۸/۰۳/۴
  سلام خدا خیرتون بده امیرالمومنین یارتون ان شاء الله
 • ۶ بازدید
  سلام #خدا بر کریم آل الله. مظلومیت #امام_مجتبی ع هم سابقا بود و هم لاحقا و هم بین خواص بود و هم بین عوام و هم بین دشمنان و هم بین دوستان و به آن وجود نازدانه با وقاحت میگفتند یا مذل المومنین! حتی در کتب تراز اول روایی ما بی مهری هایی نسبت به آقا هست و روایات وارده غالبا ضعف محتوایی دارن. صلی الله علیک یا معز المومنین، یا رکن المومنین یا عصمه المتقین و علی جدک و ابیک و امک و اخیک و السلام علیکم و رحمه #الله و برکاته.
  ۰۴:۵۴ ۹۸/۰۳/۹
  سلام تشکر، مستدام باشید.
  ۰۱:۱۰ ۹۸/۰۲/۳۰
  سلام بسیار عالی خدا خیرتون بده
 • ۳۱ بازدید
  #خداوند در معراج #پیامبر ص به او فرمود : ای حبیب من ای احمد! محبت من در گرو محبت #فقرا است، پس به مستضعفین نزدیک شو و ایشان را به خود نزدیک کن و از ثروتمندان دور باش و از مجالس و احوال ایشان دوری کن، ای احمد، فقرا دوستان ویژه ی من هستند. 
قال #الله تعالی : یا أحمد! محبتی محبة الفقراء فادن الفقراء و قرب مجلسهم منک و أبعد الأغنیاء و أبعد مجلسهم عنک لأن الفقراء أحبائی. #حدیث_معراج
  ۰۵:۰۴ ۹۸/۰۲/۲۲
  سلام احسنت
  ۰۴:۴۹ ۹۸/۰۲/۲۲
  سلام، متشکرم.
  ۲۱:۵۷ ۹۸/۰۲/۲۱
  سلام خیلی عالی خدا خیرتون بده
 • ۴۴ بازدید
  #شهید ابراهیم #همت : یاد خدا را فراموش نکنید.. با یاد و ذکر #خدا، خیلی از مطالب حل می شود.
  ۲۱:۰۱ ۹۸/۰۲/۲۲
  روحش شاد
  ۱۶:۲۴ ۹۸/۰۲/۲۰
  روحش شاد...اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
  ۱۵:۴۰ ۹۸/۰۲/۲۰
  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و فرجنا بهم
 • ۲۴ بازدید
  تشنگی نکشیدی عاشقی یادت بره
 • ۲۸ بازدید
  اللهم عجل لولیک الفرج، از راحت طلبی و غفلت و سردرگمی ماست که موعود بشریت سالهاست در پرده ی غیبت به سر می برد، با این وجود #امام_زمان عج مانند پدری دلسوز و مهربان و پر توان، از پاسخ به حوائج شخصیه مومنین و افراد امساک نمی کند و مانند جد عالی مقام ش #رسول_خدا ص، دل حضرت ش از رنج های خودساخته ما به رد می آید. چه می شد اگر واقعا #فرج مولا را جدا از حوائج خود مطالبه می کردیم؟ چو صد آید نود هم پیش ماست. در زمان #ظهور او زمین تمام ذخائر خود را به بشریت عرضه می کند.
 • ۷ بازدید
  مرحوم آیت الله #کشمیری : وقتی انسان از #مال دنیا گذشته باشد، دلیل آن است که از #نفس [نیز] می تواند بگذرد. 
پی نوشت: عمده تلاش مردان جذب اموال است و عمده رغبت بانوان در مردان، که در زنان نیک در همسر و فرزندان متجلی می شود البته در حد معتدل بد نیست اما افراط در آن دنیا و آخرت ما را ضعیف یا خراب می کند. لذا خداوند در قرآن اولاد و اموال را فتنه و مایه آزمایش می نامد. در مردان هم گذر از مال گردنه مهمی است، لذا آیت الله #خوشوقت نیز با تکرار بیان مشهور می فرمودند هر که از پول گذشت از پل گذشت.
 • ۵ بازدید
  آیت الله #خوشوقت : تقوا کلید رفع همه مشکلات مادی و معنوی ماست. 
#تقوا #حق_الله #حق_الناس
 • ۷ بازدید
  اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و سهل مخرجه واجعلنا من خیر اعوانه و انصاره. #دعای_فرج جامع تمام خیرات و دافع تمام بلیات است، بشرط باور و التفات و التزام عملی به لوازم آن. که اجمالا یعنی دیانت از سر آگاهی و عمل با تعهد کامل و دائم در زندگی.
#نیمه_شعبان #شب_قدر #امام_زمان #موعود_بشریت #آخرین_منجی #اسلام_جهانی
 • ۸ بازدید
  #امام_علی (ع) : ای مردم باید خداوند شما را به هنگام نعمت و رو آوردن دنیا، خائف ببیند، همانگونه که از نقمت و تنگدستی، شما را ترسان می بیند، زیرا کسی که خدا به او [بدون صلاحیت] نعمت بزرگی، دهد و آنرا استدراج [ مقدمه ی مجازات تدریجی] نشمرد، از امر خطرناکی خود را ایمن دانسته و بالعکس آن کسی که [حسب تخلفات] خدا بر او تنگ گیرد و آنرا [عواقب کجروی یا] آزمایش [ آزمون اختبار و مقدمه ی تکامل ] نبیند [که در راستای اصلاح احوال دنیا و آخرت ش حرکت کند] راه امید بخشی را از دست داده است. 

#تحف_العقول ص ۲۰۶
  ۱۴:۰۹ ۹۸/۰۱/۲۹
  قال #امیرالمومنین [ع ] : ایها الناس لیراکم الله من النعمه وجلین، کما یراکم من النقمه فرقین، انه من وسع علیه فی ذات یده فلم یر ذلک استدارجا فقد امن مخوفا، و من ضیق علیه فی ذات یده فلم یر ذلک اختبارا فقد ضیع مامولا. #تحف_العقول ص ۲۰۶
 • ۸ بازدید
  کاش من هم یک سپاهی بودم. رضوان خدا بر #سپاه، خادم ِ پر توان ِ اسلام و مملکت.
 • ۶ بازدید
  #امام_زمان (عج) إن الله بعث محمدا رحمة للعالمین و تمّم به نعمته / حضرت ولی عصر عج: خداوند متعال، #رسول_اکرم (ص) را مبعوث کرد تا رحمتى براى جهانیان باشد و نعمت خود را تمام كند. #بحارالانوار ج53 ص194
 • ۷ بازدید
  #امام_کاظم (ع) : همنشینى اهل دین، #شرف دنیا و آخرت است، و #مشورت با خردمندِ خیرخواه، یُمن و برکت و رشد و توفیقی از جانب خداست، چون #خردمند خیرخواه به تو نظرى داد، مبادا مخالفت کنى که مخالفتش هلاکت بار است. 

عبد الصالح موسی الکاظم (ع) : مجالسه اهل الدین، شرف الدنیا و الاخره و مشاوره العاقل الناصح یمن و برکه و رشد و توفیق من الله، فاذا اشار علیک العاقل الناصح فایاک و الخلاف فان فی ذلک العطب. #تحف_العقول ص ۳۹۸
  ۰۵:۴۲ ۹۸/۰۱/۱۴
  سلام، تشکر دوست ارجمند
  ۱۱:۱۷ ۹۸/۰۱/۱۲
  سلام وعرض تسلیت خدمت شما وهمه دوستان
 • ۷ بازدید
  كذلك قال الّذین من قبلهم مثل قولهم تشابهت قلوبهم(بقره/۱۱۸) شادی روح جناب #رفسنجانی و بقای عمر کربلایی #روحانی لعنتی بر کاذبین و مسببین آن بفرستیم. پی نوشت: اگر ملتی از گذشته و تصمیم و انتخاب سابق درس عبرت نگیرد، محکوم به تجربه مجدد حوادث تلخ است. پی نوشت ۲: تکرار #سیل شیراز را بررسی کنیم، چرا در کمتر از پنجاه سال چند بار تکرار شده و ما درس نگرفتیم؟ من جرب المجرب حلت به الندامه.
  ۰۹:۴۵ ۹۸/۰۱/۱۱
  «سال 1398 فقط دو دقیقه برای خودمان وقت بگذاریم و این متن جالب رو بخونیم» بعد از جنگ آمریکا با کره، حدود 1000 نفر از نظامیان آمریکایی، در اردوگاهی در کره اسیر و زندانی شده بودند که از همه استانداردهای بین المللی برخوردار بودند. این زندان همه امکاناتی را که باید یک زندان طبق قوانین بین المللی برای رفاه زندانیان داشته باشد، دارا بود. این زندان با تعریف متعارف تقریباً محصور نبود و حتی امکان فرار نیز تا حدی وجود داشت. آب و غذا و امکانات به وفور یافت می شد. در آن از هیچیک از تکنیکهای متداول شکنجه استفاده نمی شد، اما... اما بیشترین آمار مرگ زندانیان در این اردوگاه اتفاق می افتاد. عجیب اینکه زندانیان به مرگ طبیعی می مردند. با این که حتی امکانات فرار وجود داشت اما زندانیان فرار نمی کردند بسیاری از آنها شب می خوابیدند و صبح دیگر بیدار نمی شدند. آنهایی که مانده بودند احترام درجات نظامی را میان خودشان و نسبت به هموطنان خودشان که مافوق آنها هم بودند رعایت نمی کردند، در عوض عموماً با زندانبانان خود طرح دوستی می ریختند. دلیل این رویداد، سالها مورد مطالعه قرار گرفت . نتیجه این شد: در این اردوگاه، فقط نامه هایی که حاوی خبرهای بد بود را به دست زندانیان میرساندند و نامه های مثبت و امیدبخش تحویل نمیشد. هر روز از زندانیان میخواستند در مقابل جمع، خاطره یکی از مواردی که به دوستان خودخیانت کرده اند، یا میتوانستند خدمتی بکنند و نکردند را تعریف کنند. هر کس که جاسوسی سایر زندانیان را میکرد، سیگار جایزه میگرفت. اما کسی که در موردش جاسوسی شده بود و معلوم شده بود خلافی کرده هیچ نوع تنبیهی نمیشد. در این شرایط همه به جاسوسی برای دریافت جایزه (که خطری هم برای دوستانشان نداشت) عادت کرده بودند. تحقیقات نشان داد که این سه تکنیک در کنار هم، سربازان را به نقطه مرگ رسانده است، چرا که: — با دریافت خبرهای منتخب (فقط منفی) امید از بین میرفت. — با جاسوسی، عزت نفس زندانیان تخریب میشد و خود را انسانی پست می یافتند. — با تعریف خیانتها، اعتبار آنها نزد همگروهی ها از بین میرفت. و این هر سه برای پایان یافتن انگیزه زندگی، و مرگ های خاموش کافی بود. این سبک شکنجه، شکنجه خاموش نامیده میشود. نتیجه : اگر این روزها فقط خبرهای بد میشنویم، اگر هیچکدام به فکر عزت نفس مان نیستیم و اگر همگی در فکر زدن پنبه همدیگر هستیم، به سندرم «شکنجه خاموش» مبتلا شده ایم. این روزها همه خبرهای بد را فقط به گوشمان میرسانند و ما هم استقبال میکنیم ... دلار گران شده ... طلا گران شده ... کار نیست ... مدرسه ای آتش گرفت ... دانش آموزان راهیان نور در جاده کشته شدند... زورگیری در ملاءعام... این روزها هیچ کس به فکر عزت نفس ما نیست! شما چطور فکر میکنید؟ ... ما ایرانیها دزدیم! ... ما ایرانیها همه کارهایمان اشتباه است. ... ما ایرانیها هیچی نیستیم! ... ما ایرانی ها از زیر کار درمیرویم! ... ما هیچ پیشرفتی نکردیم!... ما ایرانیها هیچ هنری نداریم! ما ایرانیها آدمِ حسابی نداریم! ما ایرانیها هر عیبی که یک انسان میتواند داشته باشد داریم! ... توی همین محیطای مجازی چقدر بادلیل و بی دلیل به خودمان بد میگوییم و لذت میبریم. به خودمان فحش میدهیم و کیف می کنیم و میخندیم. اقوام مختلف ایرانی را مسخره می کنیم و همه با هم کل ایران را ! ... بزرگان علمی٬ هنری٬ ادبی و دینی کشور خودمان را وسیله خنده و تفریح کرده ایم و هیچکس هم نباید فکر کند اینها نقشه است. «این همان جنگ نرم است» این روزها همه در فکر زیرآب زدن بقیه هستند، شما چطور؟ این روزها همه احساس می کنند در زندانی بدون دیوار دوران بی پایان محکومیت خود را می گذرانند، شما چطور؟ این روزها همه شبیه زندانیان جنگ آمریکا و کره منتظر مرگ خاموش هستند٬ شما چطور؟ این همه اقدام خوب و اخبار مثبت چرا فقط در پی اخبار منفی و انتشار شایعه و ایجاد یاس و نا امیدی...و تا میتوانیم به خود و اطرافیانمان امید بدهیم، (((احترام))) بگذاریم و در هرشرایطی شاد زندگی کنیم. با انتشار مطالب خوب و مناسب به حفظ و ارتقاء سطح بهداشت روانی جامعه سهیم باشیم... سال خوبی بسازیم که دنیا حسرت بخورد نوبتی هم باشه نوبت عمل کردنه . نذاریم این همه واقعیت در حد حرف و پند بمونه بیاید عمل کنیم. امیدوارم سال خوب و پربرکتی در کنار عزیزان داشته باشید.
 • ۶ بازدید
  و تو چه میدانی که #حسین ع کیست! و تو چه میدانی که باب الحسین چیست! #ولی_عصر عج به سید رشتی فرمود: چرا عاشورا نمی خوانید؟ #عاشورا عاشورا..
 • ۱۱ بازدید
  اللهم اغفرلنا و ارحمنا و انت خیر الراحمین و عافنا و اعف عنا بجاه محمد و آله و فرج عن جمیع المومنین بحرمه اولیائک. 
خدایا شر مسئولین بی تدبیر و بی کفایت و تن پرور و بی درد و برخی مردم بی تفاوت و حاشیه پرداز رو از سر این مملکت اسلامی کم کن. #سیل #بی_کفایتی #بی_تفاوتی #حاشیه_سازی #مسئول_بی_درد
  ۱۹:۴۸ ۹۸/۰۱/۵
  الهى آمین.. خدا نگذره ازشون..
 • ۷ بازدید
  رئیس سازمان #هلال_احمر در حال کاهش آلام و درد و رنج مردم سیل زده. #سیل #گرگان #مازندران 
پی نوشت: در پی غیبت طولانی و سکوت عمیق جناب روحانی، اگر ایشون در قشم و.. غرق شدن بما بگین ما بعد غریق کوشک طاقت ش رو داریم.
  ۲۳:۵۷ ۹۸/۰۱/۴
  مگه حلال احمر در اختیار دولت نیست؟
 • ۹ بازدید
  آیت الله کوهستانی: خدا یک علی(ع) داشت الحمدلله آن هم امامِ ما شد.. 
#یاعلی ع
  ۰۵:۴۳ ۹۸/۰۱/۱۴
  الحمدالله، تشکر
  ۲۳:۱۰ ۹۷/۱۲/۲۸
  الحمدلله☺عیدتون مبارک✋
 • ۱۳ بازدید
  زیارت امام جواد علیه السلام

السَّلامُ عَلَیْکَ یَا أَبَا جَعْفَرٍ مُحَمَّدَ بْنَ عَلِیٍّ الْبَرَّ التَّقِیَّ الْإِمَامَ الْوَفِیَّ السَّلامُ عَلَیْکَ أَیُّهَا الرَّضِیُّ الزَّکِیُّ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا وَلِیَّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا نَجِیَّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا سَفِیرَ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا سِرَّ اللَّهِ [سِتْرَ اللَّهِ‏] السَّلامُ عَلَیْکَ یَا ضِیَاءَ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا سَنَاءَ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا کَلِمَةَ اللَّهِ  
  ۱۸:۲۶ ۹۷/۱۲/۲۶
  سلام بر تو اى ابا جعفر محمّد بن على نیکوکار پرهیزگار،پیشواى وفادار،سلام بر تو اى خشنود از خدا و پاکیزه،سلام بر تو اى ولىّ خدا،سلام بر تو اى محرم راز خدا،سلام بر تو اى‏ سفیر خدا،سلام بر تو اى راز خدا،سلام بر تو اى روشنایى خدا،سلام بر تو اى تابش‏ خدا،سلام بر تو اى کلمه خدا،سلام بر تو اى رحمت خدا،سلام بر تو اى‏ نور درخشان،سلام بر تو اى ماه برآمده،سلام بر تو اى پاکزاد از پاکزادان‏ سلام بر تو اى پاک از پاکان،سلام بر تو اى نشانه بزرگتر،سلام بر بر تو اى حجّت اکبر،سلام بر تو اى پاک و پاکیزه از لغزشها،سلام بر تو اى‏ منزّه از دشواریها،سلام بر تو اى برتر از نقص اوصاف،سلام بر تو اى پسندیده نزد مردم شرافتمند،سلام بر تو اى ستون دین،گواهى مى‏دهم که تو ولىّ خدا و حجّت او در زمینش هستى،و تو مقرّب خدا و منتخب حق،و سپردگاه علم خدا،و پیامبران،و پایه ایمان،و ترجمان قرآنى،گواهى مى‏دهم هرکه از تو پیروى کرد بر حق و هدایت است‏ و هرکه تو را انکار کرد و با تو از در دشمنى درآمد بر گمراهى و هلاکت است،به خدا و به تو،در دنیا و آخرت از آنان بیزارى مى‏جویم،سلام بر تو تا هستم و تا شب و روز هست.
  ۱۸:۲۵ ۹۷/۱۲/۲۶
  زیارت امام جواد علیه السلام السَّلامُ عَلَیْکَ یَا أَبَا جَعْفَرٍ مُحَمَّدَ بْنَ عَلِیٍّ الْبَرَّ التَّقِیَّ الْإِمَامَ الْوَفِیَّ السَّلامُ عَلَیْکَ أَیُّهَا الرَّضِیُّ الزَّکِیُّ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا وَلِیَّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا نَجِیَّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا سَفِیرَ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا سِرَّ اللَّهِ [سِتْرَ اللَّهِ‏] السَّلامُ عَلَیْکَ یَا ضِیَاءَ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا سَنَاءَ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا کَلِمَةَ اللَّهِ  السَّلامُ عَلَیْکَ یَا رَحْمَةَ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْکَ أَیُّهَا النُّورُ السَّاطِعُ السَّلامُ عَلَیْکَ أَیُّهَا الْبَدْرُ الطَّالِعُ السَّلامُ عَلَیْکَ أَیُّهَا الطَّیِّبُ مِنَ الطَّیِّبِینَ السَّلامُ عَلَیْکَ أَیُّهَا الطَّاهِرُ مِنَ الْمُطَهَّرِینَ السَّلامُ عَلَیْکَ أَیُّهَا الْآیَةُ الْعُظْمَى السَّلامُ عَلَیْکَ أَیُّهَا الْحُجَّةُ الْکُبْرَى السَّلامُ عَلَیْکَ أَیُّهَا الْمُطَهَّرُ مِنَ الزَّلاتِ السَّلامُ عَلَیْکَ أَیُّهَا الْمُنَزَّهُ عَنِ الْمُعْضِلاتِ [الْمُعْظِلاتِ‏] السَّلامُ عَلَیْکَ أَیُّهَا الْعَلِیُّ عَنْ نَقْصِ الْأَوْصَافِ،  السَّلامُ عَلَیْکَ أَیُّهَا الرَّضِیُّ عِنْدَ الْأَشْرَافِ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا عَمُودَ الدِّینِ أَشْهَدُ أَنَّکَ وَلِیُّ اللَّهِ وَ حُجَّتُهُ فِی أَرْضِهِ وَ أَنَّکَ جَنْبُ اللَّهِ وَ خِیَرَةُ اللَّهِ وَ مُسْتَوْدَعُ عِلْمِ اللَّهِ وَ عِلْمِ الْأَنْبِیَاءِ وَ رُکْنُ الْإِیمَانِ وَ تَرْجُمَانُ الْقُرْآنِ  وَ أَشْهَدُ أَنَّ مَنِ اتَّبَعَکَ عَلَى الْحَقِّ وَ الْهُدَى وَ أَنَّ مَنْ أَنْکَرَکَ وَ نَصَبَ لَکَ الْعَدَاوَةَ عَلَى الضَّلالَةِ وَ الرَّدَى  أَبْرَأُ إِلَى اللَّهِ وَ إِلَیْکَ مِنْهُمْ فِی الدُّنْیَا وَ الْآخِرَةِ وَ السَّلامُ عَلَیْکَ مَا بَقِیتُ وَ بَقِیَ اللیل و النهار
 • ۸ بازدید
  در یک عملیات انتحاری، ظرف چل دیقه ۱۰ گیگ از #رایتل دانلود کردم. اخرش پیام داد داداش به خدا حجم شبانه تموم شد خیالت راحت! تکراری دانلود نکن!! تا اینا دیگه با این حجمای شبانه با اعصاب ملت بازی نکنن
 • ۸ بازدید
  شخصى به رسول خدا ص عرضه داشت: همسرى دارم که به هنگام ورود به خانه به استقبالم مى ‏آید و به هنگام خروج ‏بدرقه ‏ام می کند. هنگامى که مرا اندوهگین بیابد در تسلی من می گوید : اگر درباره دنیا و رزق و روزى مى ‏اندیشى غصه نخور که #خدا ضامن روزى است و اگر در امور آخرت مى ‏اندیشى خدا اندیشه و اهتمام ترا زیاده گرداند. پس ‏#رسول_خدا ص فرمود : خداى را در این جهان عمالى است و این ‏زن از کارگزاران نیک خداوند است ، چنین همسرى نصف اجر یک #شهید را خواهد داشت. 
 
#الوسائل الشیعه ج ۱۴ ص ۱۷
  ۱۶:۵۱ ۹۷/۱۲/۲۲
  تصویر نامناسب برای یک متن خوب!
  ۱۲:۴۰ ۹۷/۱۲/۲۲
  لایک
 • ۸ بازدید
  امام هادی سلام الله تعالی علیه: هر که بینه و حجتی از خداوند نصیب ش باشد (و بر آن پایمردی کند) مصائب (کوچک و بزرگ) دنیا بر او آسان و کم اهمیت جلوه می کند، حتی اگر (چنان مصائب تلخی بر او وارد شود و) با قیچی (جسم او) تکه تکه شود و (اعضای او بر دار و بحر و بر) پراکنده گردد. 
#امام_هادی(ع): من کان علی بینة من ربه هانت علیه مصائب الدنیا و لو قرض و نشر 

#تحف_العقول، ص 511
 • ۱۱ بازدید
  و تو چه میدانی که #رجب چیست؟ در عظمت آن همین بس که ماهِ #امیرالمومنین علی (ع) است که تمام عرفا و علما و صلحا به شاگردی او افتخار می کنند. و تو چه میدانی که ندای #این_الرجبیون تا کجای دلهای آسمانیان را می لرزاند..‌ و ما چه میدانیم رجب الاصب و ماه بارش رحمت الهی یعنی چه. یا من ارجوه لکل خیر...
 • ۷ بازدید
  بعد از فحاشی متداول #بهاری ها و اینکه ۱- هیچ جواب موجهی برا اجازه مکرر احمدی به بوسیدن دست ش توسط ملت ندارن و البته اون عکسا رو مخفی میکنن. ۲- میگن فقط #احمدی_نژاد دست ملت رو بوسیده که اینم دروغه و عوام فریبی، چرا که مسئولین زیادی دست مردم رو بوسیدن. 
#دستبوسی 
https://instagram.com/mostaghiss/p/BuqSc4QHZrj/
  ۱۳:۰۳ ۹۷/۱۲/۱۵
  بوسیدن دست مردم توسط برخی مسئولین و پاسخ به عوام فریبی بهاری ها.. بوسه نماینده ولی فقیه بر دست #پدرشهید بوسه وزیر دفاع بر دست یک #سرباز بوسه وزیر کشاورزی بر دست یک #کشاورز شرح : بعد ازین که ما به عوام فریبی بهاری ها اعتراض کردیم که چرا اجازه احمدی نژاد به #دستبوسی رو از مردم مخفی می کنید، بعد فحش هایی که اکثر بهاری ها بعلت غنای گفتمانی بعد از دقیقه سوم گفتگو بماها میدن ۱- گفتن پس حساب برابره، نه خیر برابر نیست و هم ربا دادن گناهه و هم ربا گرفتن. هم دست مسئولین رو بوسیدن اشتباهه هم اجازه دستبوسی دادن. پس دو بخشه و هر تخلفی چوب خودش رو داره. ۲- ضمنا تمام بار فیلم شماها اینه که ببینید این مسئولین چقدر متکبر و خود پرستن و طبق همون عکسا احمدی نژادم داخل همون دایره س چون اجازه دستبوسی داده. ۳- آخرش گفتن نخیر احمدی نژاد متواضع هم بود و دست ملت رو بوسیده که ما گفتیم این چیز عجیبی نیست و مسئولین مختلفی دست ملت رو بوسیدن. پس برتری احمدی نژاد بر بقیه چیه؟ حرف آخر : ما #احمدی_نژاد رو دوست داریم اما عوام فریبی و مخفی کاری از سمت همه غلطه. و این فایل جماعت #بهاری سراسر عوام فریبی است.
 • ۸ بازدید
  ‏اخیرا طرفدارای ‎#احمدی_نژاد یه کلیپ ساختن و منتشر میکنن که ملت دست عده ای از مسئولین رو می بوسن.
البته کمی حیا کردن و ‎#دستبوسی ها از رهبری و امام رو داخل نکردن‌. و در وسط فایل هی حامی رهبر و.. بکار می برن. و در مجموع نتیجه میگیرن که تنها ‎#خادم_مردم و حامی ولایت، احمدی است.
https://instagram.com/mostaghiss/p/BunVeChnx8y/
  ۰۹:۱۹ ۹۷/۱۲/۱۴
  جدا از این که موضوع #دستبوسی نسبت به مسئولین اشتباهه و شرعا منحصر به والدین و سادات و علمای دین و منسوبین #اهل_بیت ع و #پیامبراکرم ص هست. خود #احمدی_نژاد هم بارها دست شون توسط دوستداران شون بوسیده شده و این چیزیه که #بهاری ها از شما مخفی میکنن. با هم چند عکس مختلف رو نگاه میکنیم که نگن یکباره بوده و محدود بوده و..