در حال بارگذاری
بالا
 • ۱۵۲ بازدید
  سلام صبح بخیر دوستان عزیز ایام بکام
  ۰۳:۱۴ ۹۴/۱۱/۱۷
  ♧♧سلام غیبت طولانی شد ان شاء الله که خیره ♧♧
  ۰۳:۲۹ ۹۴/۱۰/۲۱
  ♧♧سلام غیبت طولانی شد ان شاء الله که خیره ♧♧
  ۱۰:۲۲ ۹۴/۰۹/۲۷
  سلام صبح بخیر
 • ۹۶ بازدید
  ۰۸:۲۵ ۹۴/۰۹/۲۶
  سلام صبح بخیر
  ۰۸:۱۵ ۹۴/۰۹/۲۶
  سلام صبح بخیر
  ۰۸:۱۴ ۹۴/۰۹/۲۶
  ﷽...ذکر روز پنجشنبه لا اله الا الله الملک الحق المبین》معنی》 (معبودی جز خدا نیس،پادشاه حق آشکار) طلوع امروز را در آغوش بکشید میخواهم تمام روزنه هایی که به دیروز، باز است، ببندم خودم را از اسارت و بندهایی که به تار و پود قلب و روح و اندیشه ام بسته، رها کنم میخواهم آزاد و رها، به امروز لبخند بزنم به امروزی که طلوعش، آغازین روز ، تا پایانمه من امروز طلوع زرین خورشید را تا عمق جانم لمسش میکنم و با شیرین ترین و پر امیدترین لبخندها،سلامش را پاسخ میدهم سلاااااااااااااااااااااام صبحتون بخیر و خوشی دلتون گرم و لبتون پرخنده روزتون پربرکت ؛سرشار از نشاط ؛ موفقیت و سلامتی ""زندگیتون معطر به بوی صمیمیت با خدا""..94 / 9 / 26
 • ۷۶ بازدید
 • ۷۹ بازدید
 • ۸۱ بازدید
  ۰۹:۲۵ ۹۴/۰۹/۲۵
  سلام صبح بخیر
  ۰۸:۱۷ ۹۴/۰۹/۲۵
  سلام صبح بخیر
  ۰۸:۰۸ ۹۴/۰۹/۲۵
  سلام صبح شما هم بخیر و خوشی عاقبت بخیر باشی و ماندگار انشاالله
 • ۱۰۰ بازدید
 • ۹۲ بازدید
  سلام صبح بخیر دوستان عزیزم
  ۰۹:۴۱ ۹۴/۰۹/۲۴
  ﷽... ذکر روز سه شنبه .. یا اَرحَمَ الراحمین》معنی》( ای بخشنده ترین بخشندگان..).. . برف سلاااااااااااااااااااااااام. خوش آمدی دیرزمانی بود که در ذهن پر هیاهوی ما خاطره ای هم از تو نمانده بود. از آخرین قدم زدن های دیوانه وار زیر نوازشهایت بسیار گذشته است. همیشه مهمان ناخوانده بودی اما کنون با دعوت بسیار آمدی. قدمت بر روی دیدگان ما،ببار که شعرهای نگفته بسیار داریم. ببار که دلمان هوای عاشقانه ای کرده است. ببار که زیبایی خدا را در تو میبینم. ببار که غبار غم آسمان دیارم را فرا گرفته است. ببار ما نیز مثل تو دلتنگ دلتنگیم.. سلاااااااااااااااااااااااام صبح برفیتون پراز آرامش. . 94 /9 /24
  ۰۹:۱۷ ۹۴/۰۹/۲۴
  سلام صبح ب خیر
  ۰۸:۱۴ ۹۴/۰۹/۲۴
  سلام صبح بخیر
 • ۸۶ بازدید
  سلام صبح بخیر دوستان عزیزم
  ۰۸:۰۶ ۹۴/۰۹/۲۳
  سلام صبح بخیر
  ۰۸:۰۲ ۹۴/۰۹/۲۳
  سلام صبحتون بخیروشادی
  ۰۷:۲۵ ۹۴/۰۹/۲۳
  سلام صبحتون بخیر
 • ۱۲۸ بازدید
  سلام صبح بخیر دوستان عزیز
  ۰۸:۱۵ ۹۴/۰۹/۲۲
  سلام صبح اول ماهتون بخیر و خوشی انشاالله
  ۰۸:۱۳ ۹۴/۰۹/۲۲
  سلام صبح بخیر
  ۰۸:۰۴ ۹۴/۰۹/۲۲
  ﷽ ...ذکر روز یکشنبه.. یا ذَالجَلالِ و الاِکرام》معنی 》(ای صاحب شکوه و بزرگداشت.) از پشت پنجره ایمانم خدا را می بینم چه باشکوه خدایی است ... در خنده هایش، داشته هایم را می بینم آغوشش را باز می کند نداشته هایم را دور می ریزم به سمتش می دوم دستانش را میگیرم و چند قدمی کنارش قدم می زنم ... به خودم به خدا به زندگی لبخند می زنم ...منم ،انسان زیباترین شعر خدا... یار پر مهرم سلااااااااااااااااااااام بامداد یکشنبه ات نیکو برایت روزی پر از خیر و برکت و سلامتی و نشاط و عشق آرزومندم. ............... 94 / 9 / 22 حلول ماه ربیع بر شما و خانواده محترمتان مبارک باد. .
 • ۶۳ بازدید
  ۱۰:۰۴ ۹۴/۰۹/۲۱
  ﷽...ذکر روز شنبه یا رَب العالَمین 》معنی》(ای پروردگار جهانیان...). برایت رویاهایی آرزو میکنم تمام نشدنی و آرزوهایی پرشور که از میانشان چندتایی برآورده شود. برایت آرزو میکنم که دوست داشته باشی آنچه را که باید دوست بداری و فراموش کنی آنچه را که باید فراموش کنی. برایت شوق آرزو میکنم. آرامش آرزو میکنم. برایت آرزو میکنم که با آواز پرندگان بیدار شوی و با خنده ی کودکان. برایت آرزو میکنم دوام بیاوری در رکود، بی تفاوتی و ناپاکی روزگار. بخصوص برایت آرزو میکنم که خودت باشی...! به امیـــــدروزی و فردایی شیرین تر سلااااااااااااااااااااام پگاه شما عزیزان به نیکی و شادی .. 94 /9 /21 شهادت امام هشتم بر شما و خانواده محترمتان تسلیت باد.... "اَلسَّـــــلٰامُ عَلَیـــــْکََ یـــــٰاعلـــــیِ بْنِ موســـــَی الرِضـــــَا الـــــمرتضـــــی(ع)
 • ۹۶ بازدید
  ۰۷:۳۷ ۹۴/۰۹/۲۴
  سلام دوست خوب صبحتون بخیر چرا فقط پست صبح بخیر میزارید
 • ۳۶ بازدید
 • ۵۲ بازدید
 • ۴۴ بازدید
 • ۱۰۳ بازدید
  ۰۸:۲۷ ۹۴/۰۹/۱۸
  سلام صبح بخیر
  ۰۸:۱۰ ۹۴/۰۹/۱۸
  سلام صبح بخیر
  ۰۷:۵۴ ۹۴/۰۹/۱۸
  سلام صبح بخیر
 • ۴۶ بازدید
  سلام صبح بخیر دوستان
  ۰۸:۱۵ ۹۴/۰۹/۱۷
  ﷽... ذکر روز سه شنبه .. یا اَرحَمَ الراحمین》معنی》( ای بخشنده ترین بخشندگان..).. آفریدگارا سپاس که رخصت دادی تا دوباره نیایش برف وباران را بشنوم رخصت دادی تا باز هم ترنم آبشاران را در وصف توانایی تو بنگرم ترا سپاس پروردگارا که مرا به شنیدن مناجات امواج دریا که مشتاقانه ترا میجویند فرصتی غنیمت عطا فرمودی نیک میدانم که در نخستین لبخندهای شکوفه های نورسته ، رد پای عشق بی انتهای ترا بجویم ای نازنین مبدا و ای ایمن ترین مقصد ، همه آنانی را که آگاهانه اطاعت بندگی تو بر پیشانی نهاده اند و هم آنانی که در پی تو نا آگاهانه ره به بیراهه برده اند، به شرف ادراک عشق بی مثالت نائل گردان، که گیتی از تو لبریز است و عشق تو از هر ذره ای سرریز. سلااااااااااااااااااام نازنینان، جریان عشق و لبخند الهی در این صبح و همه زندگانیتان مستدام..عمرتان باقی ............94 / 9 /17 اللهُمَّ الْعَنْ قَتَلَةَ الْحُسَیْنِ عَلَیِْ اصحاب الْحُسَیْنِ .
  ۰۸:۰۰ ۹۴/۰۹/۱۷
  سلام صبح بخیر
  ۰۷:۵۷ ۹۴/۰۹/۱۷
  سلام صبح بخیر
 • ۶۷ بازدید
 • ۶۰۶ بازدید
  سلام صبح بخیر دوستان عزیزم ایام بکام
  ۰۹:۵۵ ۹۴/۰۹/۱۶
  سلام صبح برفیتون بخیر و خوشی عاقبت بخیر باشی و ماندگار انشاالله
  ۰۸:۰۵ ۹۴/۰۹/۱۶
  سلام صبح بخیر
  ۰۷:۵۴ ۹۴/۰۹/۱۶
  ﷽... ذکر روز دوشنبه یا قاضیُ الحاجات》معنی》 (ای براورنده حاجات.) ..ای آورنده صبح در جذبه نورت ته نشین شده ام. هوایی چنین روشن، بی تابم می کند. در این لحظات که روزی ام مقدّر خواهد شد، مرا با دست هایی گشوده بر درگاهت برانگیز. خدایا! بر پیمان تو صبح کرده ام و به وعده ای که با تو داشته ام، ایمان دارم باید گام هایم را محکم تر بردارم؛ وقتی با هر نشانه روشن، بوی دوست را نزدیک تر حس میکنم. باید همه چیز در من آغازی تازه داشته باشد. این منم؛ در صبحی سرشار، آغشته از خورشید. الهی به امید خودت. سلااااااااااااااااام عشق و سر مستى و زیبایى طبیعت گواراى وجودت باد. "زندگیتون معطر به بوی صمیمیت با خدا" .(روز دانشجو مبارک باد ) 94 /9 /16 اللهُمَّ الْعَنْ قَتَلَةَ الْحُسَیْنِ عَلَیِْ اصحاب الْحُسَیْنِ ..
 • ۸۵ بازدید
  ۰۸:۰۶ ۹۴/۰۹/۱۵
  سلام صبح بخیر
  ۰۷:۳۶ ۹۴/۰۹/۱۵
  ﷽ ...ذکر روز یکشنبه.... یا ذَالجَلالِ و الاِکرام》معنی 》(ای صاحب شکوه و بزرگداشت.) .... مثل خدا باش … خوبی دیگران راچندین برابر جبران کن ! مثل خدا باش ، با مظلومان و درمانده گان دوستی کن … مثل خدا باش ، عیب و زشتی دیگران را فاش نکن … مثل خدا باش ، در رفتار باهمه ی مردم عدالت رارعایت کن … مثل خدا باش ، بدون توقع و چشمداشت نیکی کن … مثل خدا باش ، بدی دیگران را با خوبی و محبت تلافی کن … مثل خدا باش ، با بزرگواری و بی نیازی از مردم زندگی کن … مثل خدا باش ، اشتباهات و بدی دیگران را نادیده بگیر و ببخش ... مثل خدا باش ، برای اطرافیانت دلسوزی کن ... مثل خدا باش ، مهربان تر از همه . همیشه یادمان باشد که کشتی صداقت دل ها را به ساحل می رساند نه امواج رفاقت سلااااااااااااااااااام صبحتون پر از نشاط پر از موفقیت و پر از برکات الهی دوست عزیز. .............94 / 9 / 15 اللهُمَّ الْعَنْ قَتَلَةَ الْحُسَیْنِ عَلَیِْ اصحاب الْحُسَیْنِ .
 • ۵۰ بازدید
  ۰۷:۲۴ ۹۴/۰۹/۱۵
  سلام صبح قشنگ شما بخیر و خوشی عاقبت بخیر باشی و ماندگار
 • ۵۰ بازدید
  ۰۷:۲۹ ۹۴/۰۹/۱۴
  سلام صبح زیباتون بخیرو خوشی انشاالله که عاقبت بخیر باشی انشاالله
 • ۲۰۲ بازدید
  سلام صبح بخیر دوستان عزیز درپناه حق باشید
  ۰۸:۳۰ ۹۴/۰۹/۱۴
  ﷽..ذکر روز شنبه یا رَب العالَمین 》معنی》(ای پروردگار جهانیان...). سلااااااااااااااااااام دوستان گلم صبحتون بخیر و شادی امیدوارم یه هفته سرشار از خیر و برکت و موفقیت پیش روتون باشه آرزو بهترین ها. خدا کند یه اتفاق خوب بیافتد وسط زندگیمان اری همینجا وسط بی حوصلگی های روزانه مان نگرانی های شبانه مان وسط زخمهای دلمان انجا که زندگی را هیچوقت زندگی نکردیم یک اتفاق خوب بیافتد انقدر خوب که خاطرات سالها جنگیدن وخواستن ونرسیدن از یادمان برود انگونه که یک اتفاق خوب همین الان همین ساعت همین حالا....... از پشت کوهای صبرمان طلوع کند طلوعی که غروبش غروب همه ی غصه هایمان باشد..برای همیشه.. ...94 / 9 / 14 اللهُمَّ الْعَنْ قَتَلَةَ الْحُسَیْنِ عَلَیِْ اصحاب الْحُسَیْنِ
  ۰۸:۲۱ ۹۴/۰۹/۱۴
  سلام صبح بخیر
  ۰۷:۲۹ ۹۴/۰۹/۱۴
  سلام صبح بخیر
 • ۷۸ بازدید
  ۱۰:۵۳ ۹۴/۰۹/۱۳
  احسنت
  ۱۰:۴۱ ۹۴/۰۹/۱۳
  ﷽.ذکر روز جمعه. ...اَللّٰهُمَّ صَلِّ عَلٰی مُحَمَّدْ وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 》معنی》(سلام خداوند بر حضرت محمد*ص *و خاندانش..).. این روزها… بی مهدی… باران هم بوی تشنگی میدهد… اللهم عجل لولیک الفرج..... خداوندا... همان گونه که چشم هایمان را از خواب بیدار کردی... قلب های ما را از غفلت بیدار کن... و همان گونه که جهان را به نور صبح منور گرداندی... زندگی مان را به نور هدایت منور بگردان... خداوندا... بنویس برای ما پاک شدن گناهان و پوشش عیوب و نرمی قلوب و بر طرف شدن غم ها و آسان شدن کارها را...خداوندا... صبح مان و روزمان را سرشار از خیر و بخشش و مغفرت و توفیق و استواری و استقامت بر صراط بندگی‌ات قرار بده... آمین یا رب العالمین... سلااااااااااااااااااااااام صبح بخیر آدینتون بشادی. .... 94 / 9 / 13 اللهُمَّ الْعَنْ قَتَلَةَ الْحُسَیْنِ عَلَیِْ اصحاب الْحُسَیْنِ ..
  ۱۰:۲۲ ۹۴/۰۹/۱۳
  سلام صبح بخیر
 • ۸۰ بازدید
  سلام صبح بخیر دوستان عزیزم
  ۰۹:۵۸ ۹۴/۰۹/۱۲
  سلام صبح بخیر
  ۰۸:۳۹ ۹۴/۰۹/۱۲
  ﷽...ذکر روز پنجشنبه لا اله الا الله الملک الحق المبین》معنی》 (معبودی جز خدا نیس،پادشاه حق آشکار..).. زندگی به زیبایی مداد رنگی هاست... می توانی از شادترین رنگ ها شروع کنی... نگاه مهربانت رو صورتی کن,,, با رنگ سبز اندیشه ات را زیبا کن,,, به خاطرات قشنگت رنگ نارنجی بزن,,, با رنگ آبی،آسمان دلت را رنگ آمیزی کن,,, با رنگ زرد،قلب مهربانت را طلایی و درخشان کن,,, مهربان!امروزت را با کدام رنگ آغاز می کنی؟!!! انتخاب با توست...سلااااااااااااااااااام "روزگارت سرشار از رنگ های زیبا" صبح زیبا و قشنگتون بخیر آخر هفته خوبی داشته باشید. .94 / 9/ 12 اللهُمَّ الْعَنْ قَتَلَةَ الْحُسَیْنِ عَلَیِْ اصحاب الْحُسَیْنِ ..
  ۰۸:۱۴ ۹۴/۰۹/۱۲
  صبح خیر
 • ۷۴۷ بازدید
  سلام صبح بخیر دوستان عزیزم باعرض معذرت عکس قبلی اشتباهی ارسال شده
  ۱۰:۱۳ ۹۴/۰۹/۱۱
  سلام صبحتون بخیر
  َ
  ۱۰:۰۸ ۹۴/۰۹/۱۱
  سلام صبحتون بخیروشادی
  ۰۹:۴۲ ۹۴/۰۹/۱۱
  ﷽...ذکر روز چهارشنبه .... یا حــــــــــی و یا قیوم》معنی》(ای زنده ای پاینده..).. به نام پروردگارم به نام خالق گیتی و گردون سپهر به نام آرام جانم. آرامم را در ظلمت گناهانم ازمن نگیر . پروردگارا محبوبم تویی ، عشقت را در لحظه های تنهاییم ازمن نگیر پروردگارا امیدم تویی امیدم را در سیاهی یاس و دلتنگیم از من نگیر . تو همان عطر یاس صبح دل انگیزی که نفس به سینه داده و با تکیه و اعتماد به یاریت روز را آغاز کنم و یقین دارم هر حادثه و پیشامدی زیر سایه ی تدبیر و حکمت توست که در صفحه ی تقدیرم رقم خورده... سلااااااااااااااااااااام... سلااااااااااااااام و درودی سرشار از مهر و محبت...صبحتون بخیر..اربعین حسینی بر شما و خانواده محترمتان تسلیت باد. .. السَّلامُ عَلَیْکَ یَا اباعـــــــبدالله الحسینـــــن... السلام علیک یا ابوالفضل عباس. .. 94 /9 / 11 اللهُمَّ الْعَنْ قَتَلَةَ الْحُسَیْنِ عَلَیِْ اصحاب الْحُسَیْنِ ..
 • ۶۸ بازدید
  ۰۹:۲۱ ۹۴/۰۹/۱۱
  ﷽...ذکر روز چهارشنبه .... یا حــــــــــی و یا قیوم》معنی》(ای زنده ای پاینده..).. به نام پروردگارم به نام خالق گیتی و گردون سپهر به نام آرام جانم. آرامم را در ظلمت گناهانم ازمن نگیر . پروردگارا محبوبم تویی ، عشقت را در لحظه های تنهاییم ازمن نگیر پروردگارا امیدم تویی امیدم را در سیاهی یاس و دلتنگیم از من نگیر . تو همان عطر یاس صبح دل انگیزی که نفس به سینه داده و با تکیه و اعتماد به یاریت روز را آغاز کنم و یقین دارم هر حادثه و پیشامدی زیر سایه ی تدبیر و حکمت توست که در صفحه ی تقدیرم رقم خورده... سلااااااااااااااااااااام... سلااااااااااااااام و درودی سرشار از مهر و محبت...صبحتون بخیر..اربعین حسینی بر شما و خانواده محترمتان تسلیت باد. .. السَّلامُ عَلَیْکَ یَا اباعـــــــبدالله الحسینـــــن... السلام علیک یا ابوالفضل عباس. .. 94 /9 / 11 اللهُمَّ الْعَنْ قَتَلَةَ الْحُسَیْنِ عَلَیِْ اصحاب الْحُسَیْنِ ..
  ۰۸:۳۴ ۹۴/۰۹/۱۱
  سلام صبح قشنگ شما بخیر و خوشی
  ۰۸:۱۵ ۹۴/۰۹/۱۱
  سلام صبح شما هم بخیر
 • ۷۶ بازدید
 • ۱۲۹ بازدید
  سلام صبح بخیر دوستان عزیزم روز شادی داشته باشید
  ۱۰:۱۹ ۹۴/۰۹/۱۰
  سلام صبح بخیر
  ۰۹:۵۷ ۹۴/۰۹/۱۰
  سلام صبحتون زیبا....
  ۰۸:۴۳ ۹۴/۰۹/۱۰
  سلام صبح بخیر
 • ۵۴ بازدید
  ۰۷:۲۳ ۹۴/۰۹/۱۰
  ﷽... ذکر روز سه شنبه .. یا اَرحَمَ الراحمین》معنی》( ای بخشنده ترین بخشندگان..).. عجب صبحی است این زیباترین صبح خدا در حال آغاز است. و من آماده ام تا زندگی از نو آغاز کنم. منم چون کوه ایستاده وچون خورشید خندانم من آن سرو کهنسالم فراوان ریشه های من در اعماق زمین جاریست بگو طوفان بیادسیل یا گرداب نمی ترسم در اعماق زمین نصبم و سربر آسمان کسی در عرش اعلا هست واو بر من نظردارد. و او درگوش من هر صبح میگوید بگو : زیباترین صبح خدا در حال آغاز است سلاااااااااااااااااام علیکم صبحتون خدایی روزتون پرازاتفاقهای خواستنی روززیباتون پرازعشق وامید. .. 94 / 9 / 10 اللهُمَّ الْعَنْ قَتَلَةَ الْحُسَیْنِ عَلَیِْ اصحاب الْحُسَیْنِ .
 • ۹۲ بازدید
  ۱۷:۳۹ ۹۴/۰۹/۹
  ممنون :))))
 • ۸۸ بازدید
 • ۸۳ بازدید
 • ۱۶۳ بازدید
  سلام صبح بخیر دوستان عزیز
  ۰۷:۴۸ ۹۴/۰۹/۹
  سلام صبح بخیر
  ۰۷:۳۴ ۹۴/۰۹/۹
  سلام صبح شما هم بخیر و خوشی
  ۰۷:۱۰ ۹۴/۰۹/۹
  ﷽... ذکر روز دوشنبه یا قاضیُ الحاجات》معنی》 (ای براورنده حاجات.).... سلام سلام سلام صبح پاییزیتون بخیر پرازهوای خوب و مطبوع پاییز پنجره را بازکنید کمی نفس بکشید یک چایی بریزید بوی تند چایی بهترین رایحه است وبوی نان تازه سنگگ با پنیر تبریز کمی هم عشق همراهش کنید این ساده ترین و بهترین صبحانه میتونه باشه دوست من براتون بهترین ها رو میخوام از خدای عاشق لحظه لحظه حضورش باهاتون باشه ان شاء الله صبحتون عسلی روزگارتان شیرین. .94 / 9 /9 اللهُمَّ الْعَنْ قَتَلَةَ الْحُسَیْنِ عَلَیِْ اصحاب الْحُسَیْنِ ..
 • ۷۳۳ بازدید
  سلام صبح بخیر دوستان عزیز
  ۰۷:۴۶ ۹۴/۰۹/۸
  سلام صبحتون بخیر
  ۰۷:۴۲ ۹۴/۰۹/۸
  ﷽ ...ذکر روز یکشنبه.... یا ذَالجَلالِ و الاِکرام》معنی 》(ای صاحب شکوه و بزرگداشت.) .... سلااااااااااااااااام صبحتان گلباران برخیز آغوشت را از صبح پر کن ، آغاز شو مانند روزهای آفتابی ، جهان منتظر بانگ سلام های آشنای توست اصلا سلام که میدهی دنیا شروع می شود .... پس عاشقانه و بلند سلام کن به زندگی امروزت .. سلااااااااااااااااام صبح بخیر زندگی صبح بخیر دوست من روزتون پراز معجزه خداوند ..............94 / 9 / 8.. اللهُمَّ الْعَنْ قَتَلَةَ الْحُسَیْنِ عَلَیِْ اصحاب الْحُسَیْنِ ..
  ۰۷:۳۴ ۹۴/۰۹/۸
  سلام صبح بخیر
 • ۱۰۵ بازدید
  سلام صبح بخیر دوستان عزیزم
  ۱۳:۴۲ ۹۴/۰۹/۷
  سلام روز بخیر
  ۰۷:۴۸ ۹۴/۰۹/۷
  سلام صبح بخیر
  ۰۷:۳۷ ۹۴/۰۹/۷
  سلام صبح بخیر
 • ۸۶ بازدید
  ۱۹:۰۳ ۹۴/۰۹/۶
  ممنون جناب دلیری عزیز....
 • ۲۶۶ بازدید
  ۰۹:۳۶ ۹۴/۰۹/۶
  سلام صبح جمعه شما بخیر و خوشی
  ۰۹:۲۸ ۹۴/۰۹/۶
  ﷽.ذکر روز جمعه. ...اَللّٰهُمَّ صَلِّ عَلٰی مُحَمَّدْ وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 》معنی》(سلام خداوند بر حضرت محمد*ص *و خاندانش..).. تمام نرگس های دنیاهم که یکجا جمع شوند... هیچ نرگسی بوی یوسف فاطمه زهرا(س) را نمیدهد ....️اَلّلهُمَّ عَجِّـــل لِوَلیِّکَ الفَرَج... شاید فلسفه اینکه خدای مهربان هر صبحگاه خورشید را به ما هدیه می دهد این باشد که بندگانش به سردی میان خویش پایان دهند و هر بامداد گرمای عشق و مهربانی را به یکدیگر هدیه کنند . و اگر دیروز موفق نشدند نا امید نشوند بلکه امروز از نو تلاش کنند تا عاشق شوند و مهربان ...سلاااااااااااااااااااام و صبح بخیر آسمان دل امروز و هر روزتان به خورشید مهربانی و گرمای عشق الهی آراسته باد...آدینتون به نیکی. .............. 94 / 9 / 6 اللهُمَّ الْعَنْ قَتَلَةَ الْحُسَیْنِ عَلَیِْ اصحاب الْحُسَیْنِ ..
  ۰۹:۲۶ ۹۴/۰۹/۶
  قربون شما دوست خوبم.....
 • ۱۹۱۰ بازدید
  سلام صبح بخیر دوستان عزیزم
  ۰۸:۵۴ ۹۴/۰۹/۵
  سلام صبح قشنگ شما بخیر
  ۰۸:۱۶ ۹۴/۰۹/۵
  سلام صبح بخیر
  ۰۷:۲۵ ۹۴/۰۹/۵
  سلام صبحتون بخیر
 • ۱۷۳ بازدید
 • ۱۰۸ بازدید
  سلام صبح بخیر دوستان عزیزم
  ۰۸:۱۰ ۹۴/۰۹/۴
  ﷽...ذکر روز چهارشنبه .... یا حــــــــــی و یا قیوم》معنی》(ای زنده ای پاینده..).. وقتی دعا میکنی، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست. دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجا که دارند تقدیرت را مینویسند میرود. و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد.. و چقدر مولانا زیبا میگه: گر در طلب گوهر کانی، کانی / گر در هوس لقمه نانی، نانی / این نکتهء رمز اگر بدانی، دانی / هر چیز که در جستن آنی، آنی/.... سلاااااااااااااااااااام صبح بخیر، ،،، خیر ترین دعا ، بهترین طلب ، زیباترین تقدیر ، نثار یکایک عزیزان. عاقبتتون بخیر ان شاء الله. .94 /9 /4...... اللهُمَّ الْعَنْ قَتَلَةَ الْحُسَیْنِ عَلَیِْ اصحاب الْحُسَیْنِ ..
  ۰۸:۰۵ ۹۴/۰۹/۴
  سلام صبح بخیر
  ۰۷:۲۴ ۹۴/۰۹/۴
  سلام صبح قشنگ شما هم بخیر
 • ۸۶ بازدید
 • ۸۸ بازدید
  ۰۷:۴۴ ۹۴/۰۹/۴
  سلام صبحتون بخیرداداش
 • ۴۶ بازدید
 • ۱۲۸ بازدید
  سلام صبح بخیر دوستان عزیزم
  ۰۸:۰۷ ۹۴/۰۹/۳
  سلام صبح بخیر
  ۰۷:۳۵ ۹۴/۰۹/۳
  ﷽... ذکر روز سه شنبه .. یا اَرحَمَ الراحمین》معنی》( ای بخشنده ترین بخشندگان..).. سلاااام سلام به خالق دایره هستی سلآم زندگی... روزتون پر از شادیهای بی سبب دلتون گرم از آفتاب امید ذهنتون پر از افکار ناب و پاک قلبتون مملو از مهربانی دست تون سرشار از بخشندگی آرزوهاتون مستجاب امروز هیچ چیزی نمیتونه مانع شادیتون بشه. امروز حالتون عالیست. امروز شاید همون روزیکه منتظرش بودین. امروز روز زیباییست پر از اتفاقهای زیبا کافیست با لبخند ازش استقبال کنید. کافیست باور کنید امروز روز معجزه ست. سلااااااااااااااااااااااام دوست من روز تون رو با یک لبخند زیبا آغاز کنید. امروزتون پر معجزه خوشه افکار و اندیشه تون پر بار و سبز و قشنگ...94 / 9 / 3 اللهُمَّ الْعَنْ قَتَلَةَ الْحُسَیْنِ عَلَیِْ اصحاب الْحُسَیْنِ ..
  ۰۷:۳۳ ۹۴/۰۹/۳
  سلام صبح شما هم به خیریت
 • ۶۸ بازدید
  سلام صبح بخیر دوستان عزیزم
  ۰۷:۵۸ ۹۴/۰۹/۲
  ﷽... ذکر روز دوشنبه یا قاضیُ الحاجات》معنی》 (ای براورنده حاجات.)....خدایا عاشق تو بودن چه زیباست...عشق را به من بیاموز تا چون کبوتری عاشقت باشم و بر لب هایم زمزمه ی عشقتو باشد.کمکم کمکم کن تا در این راه دنیایی زمین نخورم.و هرگاه زمین خوردم مرا با دستان مهربانت بلند کن .قلب مرا لبریز از عشق خودت کن و از عشق های دنیایی دورم کن تا روحم همچون پرنده ای پر به آسمان بکشد..در کوچه پس کوچه های قلبم به دنبال تو میگشتم نا آگاه از اینکه تو تمام قلب مرا فرا گرفته ای.خدایا دوستتدارم..سلااااااااااااااااااام مهربان یاران عزیز صبحتان زیبا و آفتاب دلتان همیشه گرم و روشن روزتان سرشار از عشق و مهربانی و برکت الهی..............94 / 9 / 2 اللهُمَّ الْعَنْ قَتَلَةَ الْحُسَیْنِ عَلَیِْ اصحاب الْحُسَیْنِ ..
  ۰۷:۴۲ ۹۴/۰۹/۲
  سلام صبح بخیر
  ۰۷:۳۲ ۹۴/۰۹/۲
  سلام صبح شما هم بخیر و خوشی