در حال بارگذاری
بالا
 • ۲ بازدید
  "مراد موشه طاهباز" شاه مهره یهودی جاسوس
  ۰۹:۲۶ ۹۷/۱۱/۹
  مراد موشه طاهباز،یک تاجر بین المللی که به واسطه یکی دیگر از شرکت‌های ثبت شده خود در آمریکا،مدیریت ساخت مجموعه توریستی بزرگی را در سرزمین‌های اشغالی عهده دار بوده و از شرکای تجاری رژیم صهیونیستی به شمار می‌رود. "مراد موشه طاهباز" در سه شرکت "Empire Resorts,Inc" "MT Capital LLC" و "American Partners LLC" عضو هیات مدیره و مدیرعامل بوده است. شرکت "آمریکان پارتنرز" که طاهباز از شرکای اصلی و در زمانی مدیر آن بود،در سرزمین‌های اشغالی به فعالیت ساخت مجموعه های تفریحی و ... مشغول است. جالب اینکه هر سه شریک اصلی طاهباز در این شرکت،یعنی "جو برنستاین" (Joe Bernestein)، "رالف برنستاین" و "یوسی ریزن" (Yossi Razon) تابعیت مضاعف آمریکایی_اسراییلی دارند و این شرکت همکاری نزدیکی با امپراتوری مالی_تجاری صهیونیستی راکفلر دارد. از جمله کارهای این شرکت،ساخت شعبه اصلی بانک اسراییلی "hapoalim" در نیویورک است. این شرکت یک شعبه در سرزمین‌های اشغالی و ثبت شده در اسراییل به نام "Israeli by the Sea" دارد که سال‌هاست در سرزمین‌های اشغالی،مجموعه‌هایی چون هتل و ویلاهای لوکس و ساختمان‌های مجلل دیگر می‌سازد. "طاهباز" علاوه بر ساخت و ساز در آمریکا و رژیم صهیونیستی،مدیریت توسعه‌ قمارخانه‌های آمریکا را هم در کارنامه فعالیت‌های خود دارد.
 • ۱ بازدید
  مراد موشه طاهباز _ یکی از اصلی ترین چهره های عضو موسسه حیات وحش میراث پارسیان،مراد موشه طاهباز است که در سایت موسسه از او به عنوان "فعال در عرصه های محیط زیست و میراث فرهنگی" یاد شده است. این فرد که اعترافات بسیار مهم و سنگینی درباره پروژه نفوذ و جاسوسی داشته،"مراد موشه طاهباز" یک یهودی سه تابعیتی است. این فرد که گفته می‌شود علاوه بر ایران،تابعیت آمریکایی و انگلیسی نیز دارد،یکی از مهره های اصلی پشت صحنه فعالیت‌های پنهان موسسه حیات وحش میراث پارسیان است.
 • ۲ بازدید
  عیسی کلانتری،رییس سازمان حفاظت محیط زیست و حمایت عجیب و معنادار وی از جاسوسان دستگیر شده محیط زیستی
  ۰۷:۵۸ ۹۷/۱۱/۹
  با داغ تر شدن پرونده متهمان جاسوسی تحت پوشش محیط زیست،تلاش‌های برخی مقامات دولتی هم برای تبرئه یا بی گناه نشان دادن آنها افزایش یافت. خرداد ماه امسال،عیسی کلانتری،رییس سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد فعالان زیست محیطی بازداشت شده فعالیت جاسوسی نداشته‌اند و باید آزاد شوند! _این ادعاها البته بی پاسخ نماند و سخنگوی قوه قضائیه ۶ خرداد امسال در نشست خبری با خبرنگاران گفت: آقای کلانتری و کسانی که اطلاع دقیقی ندارند نمی توانند اظهار نظر صحیحی کنند. _به گفته اژه ای،ممکن است این شائبه برای عده‌ای پیش بیاید که برخی این حرف‌ها را می‌زنند که فردا روزی این حرف مطرح نشود که چون زیر مجموعه خودشان بوده این حرف‌ها را زده اند. بهتر است این حرف‌ها زده نشود،چرا که خودتان فردا روزی زیر سوال می روید. وی گفت: بهتر است هر کسی در حیطه کاری خودش صحبت کند.
 • ۲ بازدید
  در میان دستگیر شدگان این پرونده ۳ جاسوس یهودی نیز حضور داشته اند. این ۳ نفر از اعضای اصلی و موثر در راه اندازی و فعالیت موسسه حیات وحش میراث پارسیان بوده و همچنین سرپل‌های اصلی شبکه جاسوسی تحت لوای این موسسه بوده اند. یکی از این ۳ یهودی که از او به عنوان شاه مهره این شبکه جاسوسی نام برده می‌شود،مراد موشه طاهباز،جاسوس سه تابعیتی ایرانی_آمریکایی_انگلیسی است. نام اصلی این عضو یهودی هیات مدیره موسسه حیات وحش میراث پارسیان "مراد موشه طاهباز" است.
 • ۱ بازدید
  ابعاد پرونده کشف شبکه جاسوسی تحت پوشش محیط زیستی نشان می‌دهد آنچه نیروهای اطلاعاتی_امنیتی کشف کرده بودند یک شبکه بزرگ با پروژه های ویژه و بسیار حرفه ای بوده که شیوه های جدید و پوشش‌های مدرن جاسوسی را به کار می گرفته.
 • ۲ بازدید
  این موسسه به اصطلاح زیست محیطی ولی جاسوسی،در قالب اجرای پروژه های علمی و زیست محیطی به جمع آوری اطلاعات طبقه بندی کشور در حوزه‌های استراتژیک اقدام می‌کردند که سال گذشته با هوشیاری و رصد اطلاعاتی یکی از نهادهای امنیتی کشور دستگیر و توسط دادستانی تهران بازداشت شدند
 • ۲ بازدید
  موسسه حیات وحش میراث پارسیان،موسسه ای به اصطلاح زیست محیطی ولی جاسوسی که دارای ارتباط نزدیک با برخی مدیران ارشد سازمان محیط زیست هم بود،به سادگی توانسته بود خود را به سازمان محیط زیست پیوست کرده و از امکانات و پوششی که این سازمان برای آنها فراهم کرده بود،در راستای فعالیت‌های جاسوسی خود استفاده کند
 • ۱ بازدید
  پروژه یوژنیکس و تغییرات ژنتیکی در ماهیت طبیعی گیاهان و طبیعت و موجودات
  ۲۰:۴۴ ۹۷/۱۰/۳
  پروژه های تولید "ذرت عقیم کننده" و "برنج سرطان زا " به عنوان دستاورد مهندسی ژنتیک،دستکاری ژنتیکی DNA حیوانات و تغییر ماهیت طبیعی آنها و در نتیجه "بیماری زا نمودن گوشت و محصولات لبنی و گوشتی" حاصل از آنها که حامل بسیاری از بیماریهای کشنده و مرگ آور مثل "سرطان پروستات" در مردان و "سرطان سینه" در زنان،به عنوان حاصل اینگونه اقدامات ژنتیکی اعلام شده است،تولید داروهای مرگ آور یا تعبیه نمودن مواد عقیم کننده در داروها،تولید و فروش بیماری‌ها و... همه و همه نقشه های شومی است که آمریکا و رژیم صهیونیستی در سر می‌پرورانند.
 • ۱ بازدید
  پروژه یوژنیکس _ در "پروژه یوژنیکس" یا همان "علم به نژادی"،پروژه ها و برنامه‌های متنوعی به کار گرفته شده است از جمله "عقیم و نازا کردن" زنانی که در سنین باروری قرار دارند. "مقطوع النسل کردن" مردان،به اجرا گذاردن برنامه‌هایی از قبیل "تنظیم خانواده" و شعارهایی مثل:_جمعیت کمتر و زندگی بهتر،عمومی و اجباری کردن کشت بذرها و دانه های تغییر ژنتیک داده شده(GMO) که دارای اثرات مخرب و مرگ آوری بر محیط زیست و سلامتی و حیات انسان است.
  ۲۱:۱۹ ۹۷/۱۰/۳
  لعنت
 • ۱ بازدید
  پروژه یوژنیکس _ بعد از دپوی دانه های بومی در "انبار قیامت" بذرهای دستکاری شده ژنتیکی و محصولات غذایی که تغییر ژنتیکی پیدا کرده اند در بین کشاورزان و مردم مستضعف توزیع می‌گردد و بدین ترتیب کشاورزان ناگزیر به خرید بذری می‌شوند که تنها برای یک بار قدرت زایش دارند و بنابر این هر ساله کشاورزان در هنگام کشت،ناگزیر به خرید دانه های بذر جدید می‌شوند و با این برنامه ریزی ،مواد گیاهی و حیوانی دستکاری شده هر ساله با ساختارهای جدیدتر و البته خطرناک تر در سبد غذایی مردم قرار می‌گیرد.
 • ۷ بازدید
  پروژه یوژنیکس _ برای ساخت "انبار بذرها و تخم های قیامت" بالغ بر ۱۲۳ میلیارد دلار هزینه شده است و ریاست این انبار بر عهده شخصی کانادایی به نام "مارگاریت کتلی کارسون" است (رییس سابق "شورای جمعیت" آقای راکفلر یهودی بوده است و این شورا را نیز با هدف کاهش جمعیت کشورهای در حال توسعه و عقیم کردن مردم آن کشورها شده است.)
  ۲۰:۵۰ ۹۷/۱۰/۳
  پروژه یوژنیکس _ "مارگاریت کتلی کارسون" رییس کانادایی "انبار بذرها و تخم های قیامت" که رییس سابق "شورای جمعیت" آقای راکفلر یهودی بوده است و این شورا نیز با هدف کاهش جمعیت کشورهای در حال توسعه و عقیم کردن مردم آن کشورها تأسیس شده است.
 • ۳ بازدید
  پروژه یوژنیکس _ برنامه ریزی شده است تا در "خزانه و انبار بذرها و تخم های قیامت"، ۳ میلیون تخم و بذر نباتی و گیاهی ذخیره گردد. این انبار از ساختار فنی ویژه ای ،از جمله دیوارهای مسلح به فولاد به ضخامت یک متر،درب های فولادی و سیستم کنترل بسیار پیشرفته برخوردار است. بذرها و دانه های موجود در این انبار برای حفظ و به دور نگه داشتن از رطوبت،در ظرف‌های ویژه ای نگه داری می‌شوند.
 • ۲ بازدید
  پروژه یوژنیکس _ خزانه و انبار بذرها و تخم های قیامت  _یکی از اهداف "پروژه یوژنیکس"،جمع آوری کلیه گونه های مختلف بذر و دانه خوراکی مورد نیاز کشاورزان همچون گندم،برنج و بذر،در نزدیکی "روستای لانگربین" واقع در جزیره "اسپیدس برگن" و در داخل یک کوه است.
 • ۱ بازدید
  پروژه یوژنیکس _ بنیانگذاران صهیونیستی "پروژه یوژنیکس" یا همان دروغ بزرگ "انقلاب سبز"    _بنیادهای صهیونیستی "راکفلر"،"بیل گیتس(بنیانگذار مایکروسافت)" و چند شرکت فراملیتی در زمره سرمایه‌گذاران اصلی این پروژه شیطانی اند. آنها این پروژه را در دهه ۱۹۷۰ میلادی با عنوان به بهانه انقلاب سبز برای تغییر ژنتیکی بذرها و تخم های گیاهی آغاز کرده اند.
 • ۱ بازدید
  پروژه یوژنیکس _ محصولات دستکاری ژنتیکی شده،که در صورت و شکل ظاهری مشابهتی کامل با محصول اصلی دارند اما با حمل مولکولهای جدید در خود،پیامدهای غیرمنتظره و خطرناکی را خواهند داشت که یکی از پیامدهای جدی و خطرناک آن،عقیم کردن زنان و مردان،سرطانی کردن سلول ها و نیز ایجاد اختلالات شدید روحی و روانی در افراد است.
 • ۱ بازدید
  پروژه یوژنیکس _ مهندسی ژنتیک،علمی است که با دستکاری در اساس طبیعت،موجودات گیاهی و حیوانی و دخل و تصرف در ژن ها و حتی وارد ساختن ژن‌های سایر موجودات در دانه های زراعی،به تولید محصولات جدید مبادرت می ورزد.
 • ۱ بازدید
  پروژه یوژنیکس _ سران سازمان‌های مخفی،یعنی انگلیس و آمریکا با مدیریت رژیم صهیونیستی و با نظارت و همراهی صهیونیسم بین الملل و فراماسونری (از طرحهای جهانی صهیونیسم و فراماسونری و مجامع مخفی و شیطانی)،از همه حلیه ها برای این منظور بهره جستند. آنها با طرح "پروژه یوژنیکس" یا همان "علم به نژادی"،همه تلاش خود را مصروف عقیم سازی مردم جهان،ممانعت از تولد و کنترل زاد و ولد کردند و با همه توان این پروژه را بر کشورهای شرقی و مذهبی تحمیل نمودند.
 • پروژه یوژنیکس _ (کشتار خاموش ساکنان زمین)_ موضوع "کشتار خاموش ساکنان زمین" و به حداقل رساندن این جمعیت و غلبه دادن جماعتی خاص بر عموم،جزء برنامه‌های دائمی سران مخفی و مؤسسان خودخوانده حکومت جهانی بوده است. تباه شدن حرث و نسل،آلودگی آب و نان،تحمیل غذا و داروی رنگین،اما مسموم در کنار بسیاری از ترفندها،عمر عمومی ساکنان زمین را به پنجاه درصد عمر طبیعی کاهش داده است.
  ۲۲:۴۴ ۹۷/۱۰/۱۰
  بیاین به #هورسا اینستاگرام ایرانی
 • ۲ بازدید
  عبدالرسول دری اصفهانی،جاسوس دو تابعیتی برجامی که با موسساتی همچون PWC که از آن به عنوان بازوی قدرتمند سرویس‌های جاسوسی غرب به ویژه به عنوان عقبه اطلاعاتی MI6 یاد می‌شود،همکاری داشته است
  ۱۳:۴۴ ۹۷/۰۸/۲۴
  اعترافات این جاسوس هسته‌ای درباره روند انتقال اطلاعات مذاکرات به سرویس‌های بیگانه قابل تامل است. وی در اعترافات خود فاش کرده که افسر MI6 به وی گفته ما می‌خواهیم به کشور شما (ایران) کمک کنیم که با برخورداری از اطلاعات اقتصادی تان به دولت خودمان و آمریکا اطمینان دهیم اطلاعات مربوط به فعالیت‌های اقتصادی ایران که در روند مذاکرات بیان می‌شود،صحیح است. "دری اصفهانی" همچنین ۳ جلسه جداگانه با رابط سرویس جاسوسی کانادا (CSIS) داشته،وی اطلاعات جلسات داخلی تیم هسته‌ای و جلسات با ۱+۵ را برای این نهاد جاسوسی ارسال کرده است. یکی از این مستندات،فیلم یکی از این جلسات است که "دری" با استفاده از ساعت مچی خود،به طور مخفیانه ضبط کرده و فایل آن را در اختیار جاسوس کانادایی قرار داده است. وی همچنین در ایمیلی به مشاور ملکه انگلیس اعلام کرده است به عنوان مشاور عالی رئیس کل بانک مرکزی ایران منصوب شده و بدین ترتیب،سیر رشد خود در داخل سیستم را مرتبا به عناصر بیگانه،گزارش می‌کرده است. "دری اصفهانی" طبق اعترافات خودش و اسنادی که به دست آمده،بسته های اطلاعاتی مختلفی را تهیه و برای طرف انگلیسی از جمله "جک استراو" وزیر سابق خارجه این کشور ارسال کرده است. وی همچنین در تهیه مقدمات سفر "جک استراو" و همراهان وی در آبان ماه سال ۱۳۹۴ و تهیه روادید و اسکان آنها در ایران،نقش ویژه داشته است.
 • ۲ بازدید
  محمد صادق کوشکی
  ۱۰:۵۹ ۹۷/۰۸/۱۷
  دکتر محمد صادق کوشکی :_ مهم‌ترین شاخصه هایی که دولت موسوم به سازندگی بر آن تکیه داشت مواردی است که نمونه های تضعیف شده آن را در دولت آقای روحانی مشاهده می‌کنیم،به این معنی که دولت روحانی در برخی حوزه‌ها ماکتی از ساختارهای دولت هاشمی است،_مجریان دولت روحانی اعم از شخص ایشان و وزرا،یا در حد و اندازه هاشمی نبودند که موفق به اجرای سیاست‌های هاشمی باشند یا همان افراد هستند که امروز به دلیل پیر و فرسوده شدن رمقی برای اجرای آن سیاست‌ها ندارند،_سرخط سیاست‌های روحانی همان سیاست‌های هاشمی است،_نادیده گرفتن عدالت اجتماعی و تلاش برای سنگین تر شدن طبقه اشراف اعم از سیاسی و اقتصادی،نگاه امیدوارانه و مثبت به غربی‌ها،اعتماد بیش از حد به اروپا که در زمان هاشمی در قالب گفت و گوهای انتقادی با اروپا بود و در روزگار فعلی در قالب اعتماد به اروپا برای حفظ برجام شاهد آن هستیم،_از جمله موارد دیگر می‌توان به فاصله گرفتن از ارزش‌های اصلی انقلاب با عنوان واقع گرایی و متهم ساختن ارزش‌های بنیادین انقلاب به غیرواقعی و خیالی بودن،همچنین حمایت از اقتصاد دلالی در برابر تولیدات صنعتی و کشاورزی بومی اشاره کرد.
 • ۳ بازدید
  سید یاسر جبراییلی
  ۱۰:۳۱ ۹۷/۰۸/۱۷
  سید یاسر جبراییلی،فعال رسانه‌ ای :_ ریشه مشکلات امروز را در سیاست هایی می‌دانم که در دولت آقای هاشمی پیگیری می‌شد،_دولت روحانی تقریبا همان سیاست‌هایی را اتخاذ می‌کند که منجر به تورم سنگین در دولت آقای هاشمی شده بود و مشکلاتی از جمله،استقراض خارجی،واگذاری بازار ایران به شرکت های خارجی،اخذ بسته از موسسات بین المللی،تضعیف ارزش پول ملی و ... شکل گرفت._شرایط امروز را در دهه ۷۰ (شمسی) که تحریمی نیز وجود نداشت تجربه کرده بودیم که در نتیجه سیاست‌های اقتصادی هاشمی،اقتصاد ایران آسیب‌هایی دید که همراه با کاهش ارزش پول ملی و تورم ۴۰ درصدی بود.
 • ۴ بازدید
  سردار جلالی،رییس سازمان پدافند غیر عامل:_امروزه یک طیفی از تهدیدات در حوزه غیرنظامی شکل گرفته که اولین جنگ آن،جنگ اقتصادی است و این ادبیات آمریکایی‌ها هم هست،_استراتژی همه فشارها علیه نظام جمهوری اسلامی،تحقیر اراده است که در این استراتژی،استفاده از همه شبکه‌های پولی،دیپلماتیک و مالی وجود دارد.
 • ۵ بازدید
  سردار غلامرضا جلالی،رییس سازمان پدافند غیر عامل:_ماموریت اول سازمان پدافند غیر عامل دیده بانی نسبت به تهدیدات،تشخیص تهدیدات و هشدار در حوزه‌های مختلف است،دومین ماموریت این سازمان،کاهش آسیب پذیری کل زیرساخت‌های کشور و شهرها در برابر تهدیدات امنیتی است که به صورت مداوم و متغیر دنبال می‌شود و ماموریت سوم نیز مصون سازی زیرساخت‌های کل کشور است.
 • ۳ بازدید
  و ما جعله الله الا بشرى لكم و لتطمئن قلوبكم به و ما النصر الا من عندالله العزیز الحكیم _ و خدا آن [وعده پیروزی] را،جز بشارتی برای شما قرار نداد تا [بدین وسیله شادمان شوید و] دلهای شما بدان آرامش یابد و یاری جز از جانب خداوند توانای حکیم نیست _ (سوره آل عمران،آیه ۱۲۶)
 • ۴ بازدید
  حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای:_دشمن می‌خواهد ملت ایران را به این جمع بندی برساند که در کشور بن بست است و هیچ راهی جز زانو زدن و تسلیم شدن در مقابل آمریکا وجود ندارد،من صریحا اعلام می‌کنم،کسانی که در داخل،این فکر مطلوب و محبوب دشمن را ترویج می کنند،در حال انجام دادن بزرگ ترین خیانت در حق کشور و ملت هستند   _(از بیانات رهبری در اجتماع بزرگ بسیجیان در ورزشگاه آزادی در تاریخ ۱۲ مهر ماه ۱۳۹۷).
  ۲۱:۲۶ ۹۷/۰۷/۱۶
  هراس عده ای از توهم بهانه پیدا کردن امریکا رو باید چه تعبیری کنیم؟؟؟؟
 • ۳ بازدید
  مایک پمپئو،وزیر خارجه آمریکا در مرداد سال جاری،استیون فاگین را برای سرکنسولگری آمریکا در اربیل به این کشور اعزام کرد. "فاگین" مدیر دفتر امور ایران در وزارت امور خارجه آمریکا بود. این دفتر که چندین پایگاه در سراسر جهان از جمله در استانبول و دبی دارد،وظیفه توسعه،هماهنگی،توصیه و اجرای سیاست‌های آمریکا در مورد ایران را بر عهده دارد. "فاگین" به خوبی با عراق هم آشناست،زیرا در سال ۱۳۹۴ به عنوان دبیر دفتر بین المللی مواد مخدر و انتظامی در سفارت آمریکا در بغداد فعالیت می‌کرد
 • ۴ بازدید
  دکتر حسن عباسی: بازی در زمین ارز دیجیتال،بازی در زمین آمریکا و "آژانس امنیت ملی" است
  ۱۷:۴۷ ۹۷/۰۷/۸
  دکتر حسن عباسی:_خارج شدن کشورهای جهان از استعمار دلار،اجتناب ناپذیر است و این موضوع آمریکا را دچار نگرانی بزرگی کرده است. طرح جایگزین آمریکا برای دلار و نجات از بحران آتی با حمایت سازمان NSA صورت می‌گیرد و آن عرضه "بیت کوین"(BITCOIN) و "کریپتوکارنسی"(CRYPTO_CURRENCY) به جای دلار در جهان است. ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی، طرح آمریکا برای هدایت نظام مالی جهان از نظام کاغذی به داخل ارز دیجیتال است. کشورهایی مثل روسیه و چین ابتدا گمان می‌کردند که "بیت کوین" طرح مناسبی است؛اما در ادامه متوجه خطر این طرح شدند و رسما استفاده از آن را ممنوع اعلام کردند. بازی در زمین ارز دیجیتال،بازی در زمین آمریکا و "آژانس امنیت ملی" است.
 • ۳ بازدید
  وزارت خزانه داری آمریکا از دلار به عنوان سلاحی برای ایجاد بی ثباتی در کشورهایی استفاده می‌کند که برای ایالات متحده تهدید بالقوه‌ای به شمار می‌روند. "واشینگتن" طی تلاش‌های خود برای شکست دادن ایران و مهار کردن پرونده هسته ای ایران،توجه خود را روی نابودی "ریال ایران" متمرکز کرده است. وزیر دارایی آمریکا ضمن اعلام محاصره مالی جمهوری اسلامی ایران،اعلام کرد: بی ارزش کردن ریال و بی اعتبار کردن آن برای کاربرد در معاملات تجاری بین المللی ضرورت دارد.
 • ۳ بازدید
  واحدهای عملیاتی آمریکا در راه اندازی و مدیریت جنگ ارزی عبارتند از: "وزارت دفاع ایالات متحده"،"صندوق بین المللی پول"،"بانک مرکزی آمریکا"،"وزارت دادگستری آمریکا"،"وزارت خزانه داری آمریکا"،"معاونت اقتصادی CIA"،"سازمان تجارت جهانی"،"گروه ضربت اقدام مالی"(FATF)،"اداره کنترل دارایی‌های خارجی" و "دفتر تروریسم و اطلاعات هوشمند مالی وزارت خزانه داری آمریکا".
 • ۴ بازدید
  استوارت لیوی که رابطه نزدیکی با محافل صهیونیستی مستقر در آمریکا داشت،به قدری در طراحی عملیات جنگ اقتصادی علیه ایران پیش رفت که حتی در دولت بعدی آمریکا،یعنی دولت باراک اوبامای دموکرات هم به شغلش ادامه داد. همین نکته نشان می‌دهد که در راهبرد جنگ اقتصادی علیه ایران،همه طیف‌ها و جناح‌های آمریکایی متحد و متفق القول هستند و اتاق جنگ اقتصادی شان علیه ایران،فرماندهان ثابتی دارد که همه آنها در یک چیز مشترکند و آن صهیونیست بودن آنها یا نزدیکی شان به صهیونیست هاست
 • ۴ بازدید
  در سال 2004م. در زمان ریاست جمهوری جورج بوش پسر اداره ای تحت عنوان "تی.اف.آی" یا "دفتر تروریسم و اطلاعات مالی" در زیر مجموعه وزارت خزانه داری آمریکا تشکیل شد. ریاست این مرکز بر عهده "استوارت لیوی" گذاشته شد؛فردی که از وی،به عنوان طراح اصلی تحریم های بین المللی آمریکا علیه ایران نام برده می‌شود.
 • ۴ بازدید
  رهبری
  ۱۰:۰۶ ۹۷/۰۷/۱۹
  قسمتی از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار کارگران در تاریخ دهم اردیبهشت سال جاری:_دشمنان ما فهمیده اند که در جنگ سخت نظامی،طرفی نخواهند بست. چند سال قبل از این،یک رییس جمهور دیگر آمریکا_که آن هم مثل این بداخلاق و بی ربط و هجوگو بود_یک چیزهایی گفت علیه ما. بنده در سخنرانی همان چند سال پیش گفتم:دوران بزن دررو گذشته؛بزنید،می خورید. می‌دانند این را؛این را می دانند که اگر وارد درگیری و برخورد سخت و نظامی با ما بشوند،پایشان گیر می افتد.بله،به ما ضربه می‌زنند؛اما خودشان ممکن است چند برابر ضربه بخورند؛این را فهمیده اند. راهی که پیدا کرده اند،جنگ اقتصادی و جنگ فرهنگی و مانند اینها است. حالا بحث فرهنگی به کنار،[اما]امروز آنچه مطرح است برای دشمنان ما،جنگ اقتصادی است. اتاق جنگ آمریکا علیه ما،عبارت است از وزارت خزانه داری آمریکا که همان وزارت اقتصاد و دارایی شان است؛آنجا اتاق جنگ با ما است. خب راه مقابله با جنگ اقتصادی چیست؟ این است که ما در داخل،به اقتصاد خودمان بپردازیم.
 • ۸۴ بازدید
  اللهم ارزقنی شفاعة الحسین یوم الورود
 • ۶ بازدید
  السلام على الحسین و على على بن الحسین و على اولاد الحسین و على اصحاب الحسین
 • ۱۱ بازدید
  السلام علیك یا ابا عبدالله الحسین ع
  ۲۱:۰۸ ۹۷/۰۶/۲۰
  امام شفیعتون ان شاءلله
 • ۱۸ بازدید
  یک سناریوی مشترک اما با نام های مختلف نظیر انقلاب نارنجی،گل سرخ،رزهای گرجی یا انقلاب مخملی با اندکی تغییر در جزییات و بازیگران صحنه برای هر سه کشور صربستان(2000)، گرجستان(2003)، اوکراین(2004) به رهبری آمریکا و سازمان‌های وابسته به این کشور در قالب سازمان‌های خیریه در فاصله چند سال از یکدیگر اجرا و منجر به روی کار آمدن حکومت دلخواه آمریکاییها در این کشورها با انتخاب رهبران جدید شد.
 • ۷ بازدید
  برای اولین بار در سال 1997 و در جریان ورشکستگی مالی و اقتصادی کشورهای جنوب شرق آسیا،فعالیت بنیاد مذکور به آسیای میانه کشیده شد و در کشورهای این منطقه نمایندگی هایی را تحت عنوان "جامعه باز" تاسیس کرد. انقلابهای مخملین در کشورهای مدنظر و تغییر نظام سیاسی این کشورها از اهداف اصلی این موسسه است.
 • ۸ بازدید
  بنیاد سوروس در تمام کشورها ارتباط خوبی با سازمان‌های فعال حمایت از حقوق بشر دارد و حتی برخی از آنها را به طور غیرمستقیم هدایت می‌کند. نکته جالب توجه آنکه طبق مطالعات به عمل آمده این بنیاد معمولا در همه کشورها با حکومت‌های آنان مشکل داشته و باب طبع سران کشورها نیست.در حال حاضر بنیاد سوروس در بیش از ۳۰ کشور جهان از جمله جمهوریهای آذربایجان،ارمنستان،ازبکستان،اوکراین،تاجیکستان،روسیه،گرجستان،قرقیزستان،قزاقستان و مولداوی نمایندگانی فعال دارد.
 • ۵ بازدید
  جورج سوروس به واسطه تشکیل یک شرکت سرمایه گذاری و یک سازمان مطالعاتی حقوق بشر در بیشتر نقاط جهان،به نفع توسعه صهیونیسم فعالیت می‌کند. بنیاد سوروس بارها به نقش موثر در تغییر قدرت در بسیاری از کشورهای جهان دست داشته است؛موردی که مالک این بنیاد آنها را رد نکرده است. سوروس تحت عنوان فعالیتهای "نیکوکارانه" و "بشر دوستانه" سرمایه گذاری هایی برای جنبش های براندازی انجام داد و تاکنون ۶ میلیارد دلار صرف کارهای سیاسی به ویژه در اروپای شرقی و کشورهای استقلال یافته شوروی سابق کرده است.
 • ۷ بازدید
  بنیاد سوروس "Soros Foundation" با نام اصلی بنیاد جامعه باز "Open Society institute_OSI" متعلق به جورج سوروس،سیاستمدار و سرمایه دار یهودی تبار آمریکایی،در سال 1993 تاسیس شد.هدف این موسسه،آن طور که خود عنوان می‌کند ایجاد و حفظ ساختارها و نهادهای جامعه باز است.خود موسسه و رسانه های غربی فعالیت بنیاد مذکور را از کمک انسان دوستانه گرفته تا بهداشت عمومی و رعایت حقوق بشر و اصلاحات اقتصادی عنوان می‌کنند اما عملا پشتیبان مالی و آموزشی جنبش های برانداز جهان است.
 • ۱۱ بازدید
  امام خمینی رحمة الله علیه :_ آن چیزی که ملت‌ها را می‌سازد فرهنگ صحیح است. فرهنگ مبدأ همه خوشبختی ها و بدبختی های ملت است. اگر فرهنگ درست بشود یک مملکت اصلاح می‌شود. اگر فرهنگ،فرهنگ صحیح باشد جوان های ما صحیح بار می آیند.
  ۰۱:۱۳ ۹۷/۰۵/۱۹
  روحش شاد.‌درست فرمودند
 • ۱۰ بازدید
  عالم عارف،مرحوم آیت الله سید عبدالکریم کشمیری ره :_ روزی یک ساعت با حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف خلوت کنید. در جای خلوت "زیارت سلام علی آل یاسین" بخوانید،"المستغاث بک یابن الحسن" و "المستعان بک یابن الحسن" به عدد زیاد بگویید. "یا صاحب الزمان أدركنى"،"یا صاحب الزمان أغثنى" بگویید. توسل به ایشان پیدا کنید،تا رفاقت با حضرت زیاد شود.  _منبع: شرح احوالات آیت الحق
 • ۱۴ بازدید
  حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صل الله علیه و آله و سلم :_ هر که اخلاقش بد باشد،خویش را معذب دارد. هر که با مردم منازعه کند،کرامتش برود و جوانمردیش نابود شود. _ نهج الفصاحه/ ۷۶۶
  ۲۱:۰۶ ۹۷/۰۵/۱۸
  سلام احسنت بسیار عالی پست هاتون عالی هستن خدا خیرتون بده
 • ۱۶ بازدید
  مرحوم آیت‌الله آقا مجتبی تهرانی رحمة الله علیه
  ۲۱:۵۱ ۹۷/۰۵/۱۸
  احسنت بر شما
  ۱۷:۵۱ ۹۷/۰۵/۱۸
  فقیه ربانی،مرحوم آیت الله آقا مجتبی تهرانی ره :_ برای درمان بیماری استهزا و سخریه،باید به عواقب و پیامدهای شوم آن اندیشید. استهزا،مایه دشمنی دنیا و عذاب و گرفتاری آخرت است. استهزا موجب خوار شدن می‌شود و او را از شأن و مقام پایین می آورد و چه بسا به همان چیزی که دستاویز قرار داده،دچار شود. کسب خشم و ناخشنودی خدا،مایه قهر او و از بین برنده روزی است. گاه نفرین کسانی که مورد تمسخر قرار گرفته اند،موجب تنگی روزی فرد مسخره کننده می‌شود. هم چنین استهزاکننده باید به این بیندیشد که اگر خود مورد استهزا قرار می گرفت،آیا خشنود می‌شد؟ با اندیشیدن در این نکات،از استهزای دیگران منصرف می‌شود و در صدد درمان خود بر می آید.
 • ۸ بازدید
  امنیت،حاصل وجود مردانی شجاع و متعهد و توانمند است که با خصوصیت ایمان،تقوا،معرفت و وفاداری در ایران اسلامی،جاری و ساری است که با تعهد و وجدان این دلیرمردان گره خورده است،_قدردان این نگهبانان مومن،متعهد،فهیم و شجاع هستیم.
  ۱۷:۴۸ ۹۷/۰۵/۱۸
  احسنت✔✅✔✅