در حال بارگذاری
بالا
 • ۱ بازدید
  عبدالرسول دری اصفهانی،جاسوس دو تابعیتی برجامی که با موسساتی همچون PWC که از آن به عنوان بازوی قدرتمند سرویس‌های جاسوسی غرب به ویژه به عنوان عقبه اطلاعاتی MI6 یاد می‌شود،همکاری داشته است
  ۱۳:۴۴ ۹۷/۰۸/۲۴
  اعترافات این جاسوس هسته‌ای درباره روند انتقال اطلاعات مذاکرات به سرویس‌های بیگانه قابل تامل است. وی در اعترافات خود فاش کرده که افسر MI6 به وی گفته ما می‌خواهیم به کشور شما (ایران) کمک کنیم که با برخورداری از اطلاعات اقتصادی تان به دولت خودمان و آمریکا اطمینان دهیم اطلاعات مربوط به فعالیت‌های اقتصادی ایران که در روند مذاکرات بیان می‌شود،صحیح است. "دری اصفهانی" همچنین ۳ جلسه جداگانه با رابط سرویس جاسوسی کانادا (CSIS) داشته،وی اطلاعات جلسات داخلی تیم هسته‌ای و جلسات با ۱+۵ را برای این نهاد جاسوسی ارسال کرده است. یکی از این مستندات،فیلم یکی از این جلسات است که "دری" با استفاده از ساعت مچی خود،به طور مخفیانه ضبط کرده و فایل آن را در اختیار جاسوس کانادایی قرار داده است. وی همچنین در ایمیلی به مشاور ملکه انگلیس اعلام کرده است به عنوان مشاور عالی رئیس کل بانک مرکزی ایران منصوب شده و بدین ترتیب،سیر رشد خود در داخل سیستم را مرتبا به عناصر بیگانه،گزارش می‌کرده است. "دری اصفهانی" طبق اعترافات خودش و اسنادی که به دست آمده،بسته های اطلاعاتی مختلفی را تهیه و برای طرف انگلیسی از جمله "جک استراو" وزیر سابق خارجه این کشور ارسال کرده است. وی همچنین در تهیه مقدمات سفر "جک استراو" و همراهان وی در آبان ماه سال ۱۳۹۴ و تهیه روادید و اسکان آنها در ایران،نقش ویژه داشته است.
 • ۱ بازدید
  محمد صادق کوشکی
  ۱۰:۵۹ ۹۷/۰۸/۱۷
  دکتر محمد صادق کوشکی :_ مهم‌ترین شاخصه هایی که دولت موسوم به سازندگی بر آن تکیه داشت مواردی است که نمونه های تضعیف شده آن را در دولت آقای روحانی مشاهده می‌کنیم،به این معنی که دولت روحانی در برخی حوزه‌ها ماکتی از ساختارهای دولت هاشمی است،_مجریان دولت روحانی اعم از شخص ایشان و وزرا،یا در حد و اندازه هاشمی نبودند که موفق به اجرای سیاست‌های هاشمی باشند یا همان افراد هستند که امروز به دلیل پیر و فرسوده شدن رمقی برای اجرای آن سیاست‌ها ندارند،_سرخط سیاست‌های روحانی همان سیاست‌های هاشمی است،_نادیده گرفتن عدالت اجتماعی و تلاش برای سنگین تر شدن طبقه اشراف اعم از سیاسی و اقتصادی،نگاه امیدوارانه و مثبت به غربی‌ها،اعتماد بیش از حد به اروپا که در زمان هاشمی در قالب گفت و گوهای انتقادی با اروپا بود و در روزگار فعلی در قالب اعتماد به اروپا برای حفظ برجام شاهد آن هستیم،_از جمله موارد دیگر می‌توان به فاصله گرفتن از ارزش‌های اصلی انقلاب با عنوان واقع گرایی و متهم ساختن ارزش‌های بنیادین انقلاب به غیرواقعی و خیالی بودن،همچنین حمایت از اقتصاد دلالی در برابر تولیدات صنعتی و کشاورزی بومی اشاره کرد.
 • ۱ بازدید
  سید یاسر جبراییلی
  ۱۰:۳۱ ۹۷/۰۸/۱۷
  سید یاسر جبراییلی،فعال رسانه‌ ای :_ ریشه مشکلات امروز را در سیاست هایی می‌دانم که در دولت آقای هاشمی پیگیری می‌شد،_دولت روحانی تقریبا همان سیاست‌هایی را اتخاذ می‌کند که منجر به تورم سنگین در دولت آقای هاشمی شده بود و مشکلاتی از جمله،استقراض خارجی،واگذاری بازار ایران به شرکت های خارجی،اخذ بسته از موسسات بین المللی،تضعیف ارزش پول ملی و ... شکل گرفت._شرایط امروز را در دهه ۷۰ (شمسی) که تحریمی نیز وجود نداشت تجربه کرده بودیم که در نتیجه سیاست‌های اقتصادی هاشمی،اقتصاد ایران آسیب‌هایی دید که همراه با کاهش ارزش پول ملی و تورم ۴۰ درصدی بود.
 • ۱ بازدید
  سردار جلالی،رییس سازمان پدافند غیر عامل:_امروزه یک طیفی از تهدیدات در حوزه غیرنظامی شکل گرفته که اولین جنگ آن،جنگ اقتصادی است و این ادبیات آمریکایی‌ها هم هست،_استراتژی همه فشارها علیه نظام جمهوری اسلامی،تحقیر اراده است که در این استراتژی،استفاده از همه شبکه‌های پولی،دیپلماتیک و مالی وجود دارد.
 • ۲ بازدید
  سردار غلامرضا جلالی،رییس سازمان پدافند غیر عامل:_ماموریت اول سازمان پدافند غیر عامل دیده بانی نسبت به تهدیدات،تشخیص تهدیدات و هشدار در حوزه‌های مختلف است،دومین ماموریت این سازمان،کاهش آسیب پذیری کل زیرساخت‌های کشور و شهرها در برابر تهدیدات امنیتی است که به صورت مداوم و متغیر دنبال می‌شود و ماموریت سوم نیز مصون سازی زیرساخت‌های کل کشور است.
 • ۲ بازدید
  و ما جعله الله الا بشرى لكم و لتطمئن قلوبكم به و ما النصر الا من عندالله العزیز الحكیم _ و خدا آن [وعده پیروزی] را،جز بشارتی برای شما قرار نداد تا [بدین وسیله شادمان شوید و] دلهای شما بدان آرامش یابد و یاری جز از جانب خداوند توانای حکیم نیست _ (سوره آل عمران،آیه ۱۲۶)
 • ۳ بازدید
  حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای:_دشمن می‌خواهد ملت ایران را به این جمع بندی برساند که در کشور بن بست است و هیچ راهی جز زانو زدن و تسلیم شدن در مقابل آمریکا وجود ندارد،من صریحا اعلام می‌کنم،کسانی که در داخل،این فکر مطلوب و محبوب دشمن را ترویج می کنند،در حال انجام دادن بزرگ ترین خیانت در حق کشور و ملت هستند   _(از بیانات رهبری در اجتماع بزرگ بسیجیان در ورزشگاه آزادی در تاریخ ۱۲ مهر ماه ۱۳۹۷).
  ۲۱:۲۶ ۹۷/۰۷/۱۶
  هراس عده ای از توهم بهانه پیدا کردن امریکا رو باید چه تعبیری کنیم؟؟؟؟
 • ۲ بازدید
  مایک پمپئو،وزیر خارجه آمریکا در مرداد سال جاری،استیون فاگین را برای سرکنسولگری آمریکا در اربیل به این کشور اعزام کرد. "فاگین" مدیر دفتر امور ایران در وزارت امور خارجه آمریکا بود. این دفتر که چندین پایگاه در سراسر جهان از جمله در استانبول و دبی دارد،وظیفه توسعه،هماهنگی،توصیه و اجرای سیاست‌های آمریکا در مورد ایران را بر عهده دارد. "فاگین" به خوبی با عراق هم آشناست،زیرا در سال ۱۳۹۴ به عنوان دبیر دفتر بین المللی مواد مخدر و انتظامی در سفارت آمریکا در بغداد فعالیت می‌کرد
 • ۲ بازدید
  دکتر حسن عباسی: بازی در زمین ارز دیجیتال،بازی در زمین آمریکا و "آژانس امنیت ملی" است
  ۱۷:۴۷ ۹۷/۰۷/۸
  دکتر حسن عباسی:_خارج شدن کشورهای جهان از استعمار دلار،اجتناب ناپذیر است و این موضوع آمریکا را دچار نگرانی بزرگی کرده است. طرح جایگزین آمریکا برای دلار و نجات از بحران آتی با حمایت سازمان NSA صورت می‌گیرد و آن عرضه "بیت کوین"(BITCOIN) و "کریپتوکارنسی"(CRYPTO_CURRENCY) به جای دلار در جهان است. ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی، طرح آمریکا برای هدایت نظام مالی جهان از نظام کاغذی به داخل ارز دیجیتال است. کشورهایی مثل روسیه و چین ابتدا گمان می‌کردند که "بیت کوین" طرح مناسبی است؛اما در ادامه متوجه خطر این طرح شدند و رسما استفاده از آن را ممنوع اعلام کردند. بازی در زمین ارز دیجیتال،بازی در زمین آمریکا و "آژانس امنیت ملی" است.
 • ۲ بازدید
  وزارت خزانه داری آمریکا از دلار به عنوان سلاحی برای ایجاد بی ثباتی در کشورهایی استفاده می‌کند که برای ایالات متحده تهدید بالقوه‌ای به شمار می‌روند. "واشینگتن" طی تلاش‌های خود برای شکست دادن ایران و مهار کردن پرونده هسته ای ایران،توجه خود را روی نابودی "ریال ایران" متمرکز کرده است. وزیر دارایی آمریکا ضمن اعلام محاصره مالی جمهوری اسلامی ایران،اعلام کرد: بی ارزش کردن ریال و بی اعتبار کردن آن برای کاربرد در معاملات تجاری بین المللی ضرورت دارد.
 • ۲ بازدید
  واحدهای عملیاتی آمریکا در راه اندازی و مدیریت جنگ ارزی عبارتند از: "وزارت دفاع ایالات متحده"،"صندوق بین المللی پول"،"بانک مرکزی آمریکا"،"وزارت دادگستری آمریکا"،"وزارت خزانه داری آمریکا"،"معاونت اقتصادی CIA"،"سازمان تجارت جهانی"،"گروه ضربت اقدام مالی"(FATF)،"اداره کنترل دارایی‌های خارجی" و "دفتر تروریسم و اطلاعات هوشمند مالی وزارت خزانه داری آمریکا".
 • ۲ بازدید
  استوارت لیوی که رابطه نزدیکی با محافل صهیونیستی مستقر در آمریکا داشت،به قدری در طراحی عملیات جنگ اقتصادی علیه ایران پیش رفت که حتی در دولت بعدی آمریکا،یعنی دولت باراک اوبامای دموکرات هم به شغلش ادامه داد. همین نکته نشان می‌دهد که در راهبرد جنگ اقتصادی علیه ایران،همه طیف‌ها و جناح‌های آمریکایی متحد و متفق القول هستند و اتاق جنگ اقتصادی شان علیه ایران،فرماندهان ثابتی دارد که همه آنها در یک چیز مشترکند و آن صهیونیست بودن آنها یا نزدیکی شان به صهیونیست هاست
 • ۲ بازدید
  در سال 2004م. در زمان ریاست جمهوری جورج بوش پسر اداره ای تحت عنوان "تی.اف.آی" یا "دفتر تروریسم و اطلاعات مالی" در زیر مجموعه وزارت خزانه داری آمریکا تشکیل شد. ریاست این مرکز بر عهده "استوارت لیوی" گذاشته شد؛فردی که از وی،به عنوان طراح اصلی تحریم های بین المللی آمریکا علیه ایران نام برده می‌شود.
 • ۲ بازدید
  رهبری
  ۱۰:۰۶ ۹۷/۰۷/۱۹
  قسمتی از بیانات مقام معظم رهبری در دیدار کارگران در تاریخ دهم اردیبهشت سال جاری:_دشمنان ما فهمیده اند که در جنگ سخت نظامی،طرفی نخواهند بست. چند سال قبل از این،یک رییس جمهور دیگر آمریکا_که آن هم مثل این بداخلاق و بی ربط و هجوگو بود_یک چیزهایی گفت علیه ما. بنده در سخنرانی همان چند سال پیش گفتم:دوران بزن دررو گذشته؛بزنید،می خورید. می‌دانند این را؛این را می دانند که اگر وارد درگیری و برخورد سخت و نظامی با ما بشوند،پایشان گیر می افتد.بله،به ما ضربه می‌زنند؛اما خودشان ممکن است چند برابر ضربه بخورند؛این را فهمیده اند. راهی که پیدا کرده اند،جنگ اقتصادی و جنگ فرهنگی و مانند اینها است. حالا بحث فرهنگی به کنار،[اما]امروز آنچه مطرح است برای دشمنان ما،جنگ اقتصادی است. اتاق جنگ آمریکا علیه ما،عبارت است از وزارت خزانه داری آمریکا که همان وزارت اقتصاد و دارایی شان است؛آنجا اتاق جنگ با ما است. خب راه مقابله با جنگ اقتصادی چیست؟ این است که ما در داخل،به اقتصاد خودمان بپردازیم.
 • ۳۳ بازدید
  اللهم ارزقنی شفاعة الحسین یوم الورود
 • ۴ بازدید
  السلام على الحسین و على على بن الحسین و على اولاد الحسین و على اصحاب الحسین
 • ۶ بازدید
  السلام علیك یا ابا عبدالله الحسین ع
  ۲۱:۰۸ ۹۷/۰۶/۲۰
  امام شفیعتون ان شاءلله
 • ۸ بازدید
  یک سناریوی مشترک اما با نام های مختلف نظیر انقلاب نارنجی،گل سرخ،رزهای گرجی یا انقلاب مخملی با اندکی تغییر در جزییات و بازیگران صحنه برای هر سه کشور صربستان(2000)، گرجستان(2003)، اوکراین(2004) به رهبری آمریکا و سازمان‌های وابسته به این کشور در قالب سازمان‌های خیریه در فاصله چند سال از یکدیگر اجرا و منجر به روی کار آمدن حکومت دلخواه آمریکاییها در این کشورها با انتخاب رهبران جدید شد.
 • ۵ بازدید
  برای اولین بار در سال 1997 و در جریان ورشکستگی مالی و اقتصادی کشورهای جنوب شرق آسیا،فعالیت بنیاد مذکور به آسیای میانه کشیده شد و در کشورهای این منطقه نمایندگی هایی را تحت عنوان "جامعه باز" تاسیس کرد. انقلابهای مخملین در کشورهای مدنظر و تغییر نظام سیاسی این کشورها از اهداف اصلی این موسسه است.
 • ۶ بازدید
  بنیاد سوروس در تمام کشورها ارتباط خوبی با سازمان‌های فعال حمایت از حقوق بشر دارد و حتی برخی از آنها را به طور غیرمستقیم هدایت می‌کند. نکته جالب توجه آنکه طبق مطالعات به عمل آمده این بنیاد معمولا در همه کشورها با حکومت‌های آنان مشکل داشته و باب طبع سران کشورها نیست.در حال حاضر بنیاد سوروس در بیش از ۳۰ کشور جهان از جمله جمهوریهای آذربایجان،ارمنستان،ازبکستان،اوکراین،تاجیکستان،روسیه،گرجستان،قرقیزستان،قزاقستان و مولداوی نمایندگانی فعال دارد.
 • ۴ بازدید
  جورج سوروس به واسطه تشکیل یک شرکت سرمایه گذاری و یک سازمان مطالعاتی حقوق بشر در بیشتر نقاط جهان،به نفع توسعه صهیونیسم فعالیت می‌کند. بنیاد سوروس بارها به نقش موثر در تغییر قدرت در بسیاری از کشورهای جهان دست داشته است؛موردی که مالک این بنیاد آنها را رد نکرده است. سوروس تحت عنوان فعالیتهای "نیکوکارانه" و "بشر دوستانه" سرمایه گذاری هایی برای جنبش های براندازی انجام داد و تاکنون ۶ میلیارد دلار صرف کارهای سیاسی به ویژه در اروپای شرقی و کشورهای استقلال یافته شوروی سابق کرده است.
 • ۵ بازدید
  بنیاد سوروس "Soros Foundation" با نام اصلی بنیاد جامعه باز "Open Society institute_OSI" متعلق به جورج سوروس،سیاستمدار و سرمایه دار یهودی تبار آمریکایی،در سال 1993 تاسیس شد.هدف این موسسه،آن طور که خود عنوان می‌کند ایجاد و حفظ ساختارها و نهادهای جامعه باز است.خود موسسه و رسانه های غربی فعالیت بنیاد مذکور را از کمک انسان دوستانه گرفته تا بهداشت عمومی و رعایت حقوق بشر و اصلاحات اقتصادی عنوان می‌کنند اما عملا پشتیبان مالی و آموزشی جنبش های برانداز جهان است.
 • ۹ بازدید
  امام خمینی رحمة الله علیه :_ آن چیزی که ملت‌ها را می‌سازد فرهنگ صحیح است. فرهنگ مبدأ همه خوشبختی ها و بدبختی های ملت است. اگر فرهنگ درست بشود یک مملکت اصلاح می‌شود. اگر فرهنگ،فرهنگ صحیح باشد جوان های ما صحیح بار می آیند.
  ۰۱:۱۳ ۹۷/۰۵/۱۹
  روحش شاد.‌درست فرمودند
 • ۷ بازدید
  عالم عارف،مرحوم آیت الله سید عبدالکریم کشمیری ره :_ روزی یک ساعت با حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف خلوت کنید. در جای خلوت "زیارت سلام علی آل یاسین" بخوانید،"المستغاث بک یابن الحسن" و "المستعان بک یابن الحسن" به عدد زیاد بگویید. "یا صاحب الزمان أدركنى"،"یا صاحب الزمان أغثنى" بگویید. توسل به ایشان پیدا کنید،تا رفاقت با حضرت زیاد شود.  _منبع: شرح احوالات آیت الحق
 • ۷ بازدید
  حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صل الله علیه و آله و سلم :_ هر که اخلاقش بد باشد،خویش را معذب دارد. هر که با مردم منازعه کند،کرامتش برود و جوانمردیش نابود شود. _ نهج الفصاحه/ ۷۶۶
  ۲۱:۰۶ ۹۷/۰۵/۱۸
  سلام احسنت بسیار عالی پست هاتون عالی هستن خدا خیرتون بده
 • ۱۰ بازدید
  مرحوم آیت‌الله آقا مجتبی تهرانی رحمة الله علیه
  ۲۱:۵۱ ۹۷/۰۵/۱۸
  احسنت بر شما
  ۱۷:۵۱ ۹۷/۰۵/۱۸
  فقیه ربانی،مرحوم آیت الله آقا مجتبی تهرانی ره :_ برای درمان بیماری استهزا و سخریه،باید به عواقب و پیامدهای شوم آن اندیشید. استهزا،مایه دشمنی دنیا و عذاب و گرفتاری آخرت است. استهزا موجب خوار شدن می‌شود و او را از شأن و مقام پایین می آورد و چه بسا به همان چیزی که دستاویز قرار داده،دچار شود. کسب خشم و ناخشنودی خدا،مایه قهر او و از بین برنده روزی است. گاه نفرین کسانی که مورد تمسخر قرار گرفته اند،موجب تنگی روزی فرد مسخره کننده می‌شود. هم چنین استهزاکننده باید به این بیندیشد که اگر خود مورد استهزا قرار می گرفت،آیا خشنود می‌شد؟ با اندیشیدن در این نکات،از استهزای دیگران منصرف می‌شود و در صدد درمان خود بر می آید.
 • ۵ بازدید
  امنیت،حاصل وجود مردانی شجاع و متعهد و توانمند است که با خصوصیت ایمان،تقوا،معرفت و وفاداری در ایران اسلامی،جاری و ساری است که با تعهد و وجدان این دلیرمردان گره خورده است،_قدردان این نگهبانان مومن،متعهد،فهیم و شجاع هستیم.
  ۱۷:۴۸ ۹۷/۰۵/۱۸
  احسنت✔✅✔✅
 • ۵ بازدید
  قلب رآکتور اراک
  ۱۲:۴۹ ۹۷/۰۵/۱۸
  قلب رآکتور اراک _ مطابق بند ۳ ضمیمه ۱ برجام:، کالندریای قلب رآکتور با بتن پر می‌شود. با این تفسیر قلب رآکتور اراک از کار خواهد افتاد و دیگر قابل احیا نخواهد بود. این عمل به معنی پرکردن منافذ قلب رآکتور است. این منافذ محل قرارگیری سوخت رآکتور هستند که طراحی هندسی و دقت در ابعاد آن،از مرتبه صدم میلیمتر میباشد.این کار مانند این است که سیلندرهای موتور یک خودرو را با سرب مذاب پر کنید؛هرچند بر فرض محال بشود در آینده این سرب را از آن زدود ولی به دلیل تغییراتی که در دیواره سیلندر ایجاد می‌شود،عملا کارایی موتور را از بین رفته و لازم است که یک موتور جدید طراحی و ساخته شود.(این کار در هنگام مذاکرات هسته‌ای دولت اصلاحات حسن روحانی،(برجام)انجام شده است و این یعنی خودزنی و خسارتهای فراوان و نابود کردن زحمات مدیران و دانشمندان هسته‌ای).
 • ۹ بازدید
  سال ۱۳۸۲،که قدرت قوه مجریه و مقننه در سیطره اصلاح طلبان بود، "مرتضی حاجی" وزیر آموزش و پرورش دولت اصلاحات به دنبال تحقق یک برنامه جامع "آموزش شهروندی" در مدارس کشور بود. "خشایار دیهیمی" و "رامین جهانبگلو" در زمره مشاوران اصلی این پروژه وزارت آموزش و پرورش قرار داشتند.(این پروژه،اکنون با لایه ای دیگر و فریبنده،در دولت کنونی اصلاح طلب "حسن روحانی" و توسط وزارت آموزش و پرورش،در حال اجرا و اقدام است)
 • ۷ بازدید
  سید محمد خاتمی در دیدار ملک عبدالله،پادشاه وقت عربستان سعودی، فروردین ۱۳۸۸؛ریاض _ سفر خاتمی همراه "صادق خرازی" به عربستان،با هدف جلب کمک‌های اقتصادی خارجی برای پیشبرد پروژه کودتای انتخاباتی اصلاح طلبان صورت گرفت.
 • ۷ بازدید
  هاله اسفندیاری،عضو نهادهای جاسوسی صهیونیستی آمریکا،در زمینه نفوذ و براندازی نرم
  ۲۰:۱۲ ۹۷/۰۵/۱۱
  هاله اسفندیاری،عضو ارشد "کمیته آمریکایی روابط اجتماعی اسرائیل" (AIPAC)، مدیر ارشد برنامه خاورمیانه "مرکز وودرو ویلسون"، مشاور "بنیاد اعانه ملی برای دموکراسی" و همسر "شائول بخاش"، از صهیونیستهای برجسته ایرانی تبار در جهان است که از سال ۱۳۷۸ بانی نشستهای محرمانه میان "جهانبگلو" و سیاست سازان آمریکایی بود. در اردیبهشت ۱۳۸۶، اسفندیاری پس از اعترافات جهانبگلو،بازداشت و پس از سه ماه تحقیقات قضایی،به قید وثیقه آزاد شد و به ایالات متحده بازگشت. _(این توطئه گر پیر هنوز فعال است)
 • ۷ بازدید
  یک مثلث شوم دولت اصلاحات،خانه هنرمندان ایران بوده است؛نهادی که با پشتیبانی "محمد خاتمی،عطاالله مهاجرانی،عبدالله نوری و غلامحسین کرباسچی" تاسیس شد و آن گونه که موسسان آن با افتخار اذعان می‌کردند، بر پایه تفکر قجری،شکل گرفت. منش و روش خانه،پهلو به همان خاستگاههای نسل نخست روشنفکران ایران می زده و برای تحقق اهداف ناتویست ها ، دل به ارتجاع روشنفکری بسته شده _(نیاز نظارتی قوه قضائیه بر نهادهای به اصطلاح فرهنگی،امری مهم و حیاتی است)
 • ۱۳ بازدید
  انجمن ایرانشناسی فرانسه،به مثابه پاتوقی برای جاسوسان دانشگاهی،همواره در مرکزیت رکن پنهان مثلث شوم دولت اصلاحات قرار داشته و دارد‌. این مثلث شامل "مرکز بین المللی گفتگوی تمدن ها،دفتر پژوهشهای فرهنگی و خانه هنرمندان ایران" بوده است.
 • ۶ بازدید
  خانم "آن کاترین سواینفورد لمبتون" از جاسوسان انگلیسی و از عناصر اصلی تاثیرگذار در کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲.
  ۱۶:۴۸ ۹۷/۰۵/۱۱
  خدا لعنتش کنه
  ۱۶:۲۰ ۹۷/۰۵/۱۱
  خانم "آن کاترین سواینفورد لمبتون" (Ann Katherine Swynford Lambton) متولد ۸ فوریه ۱۹۱۲؛از ماموران سازمانهای جاسوسی بریتانیا بود که سالها تحت پوشش ایرانشناس،پژوهشگر و کارشناس تاریخ ایران؛در راستای منافع انگلستان به فعالیت پرداخت.لمبتون در جریان جنگ جهانی دوم،اخبار ایران را برای سرویس امنیتی انگلستان مخابره می‌کرد و در همکاری نزدیک با رادیو بی بی سی (انگلستان)قرار داشت تا آنجا که روزنامه "تایمز لندن" نقش او را در این راستا مهم ارزیابی کرد. وی همچنین از عناصر اصلی تاثیرگذار در کودتای انگلیسی_آمریکایی ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ بود. لمبتون پس از مدتها خیانت به مردم ایران و خدمت به حاکمان نظام سلطنتی انگلستان، سرانجام در روز شنبه ۱۹ ژوئیه ۲۰۰۸ در سن ۹۶سالگی در شهر نورتن برلن در انگلستان مرد.
 • ۱۳ بازدید
  بسم الله الرحمن الرحیم _ إنا أعطیناك الكوثر * فصل لربك وانحر * إن شانئك هو الابتر
  ۰۱:۳۰ ۹۷/۰۵/۱۱
  سلام خدا خیرتون بده عالی بود
 • ۶ بازدید
  پای درس علی ع  _ دنیا مانند مار است؛بیرونش نرم و درونش زهری است کشنده‌.سبک مغز نادان شیفته اش شود و خردمند دانا از آن دوری نماید.  _نهج البلاغه،کلمه قصار ۱۱۹
  ۱۵:۴۸ ۹۷/۰۵/۱۱
  شبکه خوبی دارین خواهش میکنم فیلم نقطه چین رو تمومش کنین
 • ۷ بازدید
  شهید در گذر زمان مانی و ادامه دار است. گواه راه اسلام و پوینده راه حق_آبریز دریای بی کران سلامت و مأمن رستگاران _ یادش،راه او،پاسداری از ارزشهایش،تحولی بزرگ در زندگی ایمانی است.
 • ۱۴ بازدید
  السلام علیك یا بقیة الله فى ارضه،السلام علیك یا میثاق الله الذى اخذه و وكده،السلام علیك یا وعدالله الذى ضمنه،السلام علیك ایها العلم المنصوب و العلم المصبوب و الغوث و الرحمة الواسعة وعدا غیر مكذوب _ ........ (اللهم عجل لولیك الفرج)
  ۲۰:۵۹ ۹۷/۰۴/۲۲
  اللهم عجل لولیک الفرج بحق عمه سادات
 • ۸ بازدید
  امام رضا علیه السلام:_"الصمت باب من أبواب الحكمة؛_سکوت،دری از درهای حکمت و دانایی و صواب اندیشی است."(تحف العقول،ص۴۴۲)._ و نیز بیان داشته اند:_"إن الصمت یكسب المحبة إنه دلیل علی كل خیر؛_سکوت جلب محبت می‌کند و می‌تواند برای دست یافتن به هر گونه خیر و سعادت،دلیل و رهنمون انسان باشد."(امین عاملی،فى رحاب اهل البیت ع،ج۴،ص۱۴۷).
 • ۱۰ بازدید
  رسانه های جمعی در غرب و به ویژه در آمریکا،مظاهر آزادی را به تصویر می کشند؛اما در واقع برجسته ترین نقش آنها،تجمیع حمایت مردمی برای منافع خاص خارجی و گاهی داخلی است که بر دولت و بخش خصوصی حاکم است. به طور مثال،مراکز عمده کسب خبر برای خبرگزاری‌های آمریکایی،کاخ سفید،پنتاگون و وزارت خارجه است. هم اکنون، پنتاگون دارای یک سازمان اطلاعات مردمی است با چندین هزار کارمند،وظیفه دارد با صرف میلیون‌ها دلار،نگذارد مردم آمریکا در مورد افراد یا گروه های ناراضی در آمریکا،اطلاعات کسب کنند.
 • ۷ بازدید
  یکی از مهم‌ترین ابزار ایالات متحده برای گسترش نفوذ خود در عرصه‌های مختلف فرهنگی،اجتماعی،اقتصادی و سیاسی جوامع دیگر،توسل به رسانه هاست؛رسانه هایی که عمدتا مرکز اصلی سیاست گذاری و منابع اصلی خبری شان،کاخ سفید،پنتاگون،وزارت خارجه و آژانس اطلاعاتی آمریکاست.
 • ۸ بازدید
  آیت الله مصباح یزدی
  ۱۲:۱۹ ۹۷/۰۴/۲۲
  اعوذ بالله من الشیطان رجیم
  ۰۹:۲۲ ۹۷/۰۴/۲۲
  ❁﷽❁..ذکر روز جمعه{اَللّٰهُمَّ صَلِّ عَلٰی مُحَمَّدْ وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ..خدایا بر محمد و خاندانش درود بفرست} السَّلامُ عَلیك یااَباصالِحَ المهدی(عج).. آرزو میکنم امروز قلبتون پر باشه از مهرومحبت روحتون لبریز باشه از آرامش وشادی وخیروبرکت مهمون همیشگی خونه‌هاتون باشه.. سلاااااام صبح آدینه تون بخیر روزتون پراز نگاه مهربون خدا.. ۹۷/۴/۲۲☆ نــــــبی ☆..سپاس از پسند ها تون موفق باشید چ
  ۲۰:۰۷ ۹۷/۰۴/۲۱
  آیت الله مصباح یزدی:_ در حدیث معراج،خداوند می فرماید:_"یبغض الشیطان و وساوسه و لا یجعل لإبلیس علی قلبه سلطانا و سبیلا" ؛[انسان مؤمن] شیطان و وسوسه‌هایش را دشمن می‌دارد و برای ابلیس،هیچ سلطه ای بر قلب و راه نفوذی بر اندیشه خود،نمی گذارد." _ هر زمانی احساس کند وساوس شیطانی به دلش هجوم آورده،با آنها مقابله می‌کند و هرگز اجازه نمی‌دهد ظرف مصفای دل،به تخیلات شیطانی آلوده گردد. مؤمن تخیل شیطانی را همانند دشمنی می‌داند که قصد جانش را کرده و لذا پیوسته با او به مبارزه برمیخیزد و اجازه نمی‌دهد شیطان حتی در دلش نفوذ یابد،چه رسد به اندامها و رفتار خارجی او.
 • ۸ بازدید
  خودشیفتگی را با "تعداد دفعات چک کردن و استفاده از فیسبوک"(بوفاردی و کمپل،2008م)و "تعداد دوستان شخص در فیسبوک"(برگمان،فیرینگتون،دیونپورت و برگمان)مرتبط دانسته‌اند. مطالعه‌ای که در سال 2015م انجام شده،نشان می دهد که رضایت از زندگی،پیشرفت و شادی و نشاط درونی؛از قربانیان استفاده مفرط از فیسبوک محسوب می شوند. (ساتیسی و اویسال،2015م) موضوع این مطالعه،بزرگسالان بوده اند. حال ببینید کودکان و نوجوانان تا چه میزان در مقابل خطرات روانی و احساسی حاصل از اشباع رسانه های اجتماعی آسیب پذیرند.
 • ۹ بازدید
  مطالعات نشان داده اند که حضور پررنگ رسانه های اجتماعی در زندگی افراد،آنها را گرفتار خودشیفتگی مفرط می‌سازد. خودشیفتگی عبارت است از "برداشتی پرطمطراق،اما توخالی و متزلزل از خود"(ایمز،رز و اندرسون،2006م) و نیز یک جور وسواس برای موفقیت و ولع برای مورد ستایش قرار گرفتن.
 • ۱۰ بازدید
  بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران،حضرت امام خمینی ره:_ من نمی‌توانم اسم رهبر روی ایشان بگذارم، بزرگ تر از این است.نمی‌توانم بگویم شخص اول است،برای اینکه دومی در کار نیست‌.ایشان را نمی‌توان با هیچ تعبیری تعبیر کنم الا همین که مهدی موعود علیه السلام است.