در حال بارگذاری
بالا
 • ۹۶ بازدید
  میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و روز زن بر شما و تمامى مادران عزیز مبارك باد ❤
 • ۸۴ بازدید
  بـرو از مهـدی هاشمـی بپـرس...
  ۲۰:۴۱ ۹۵/۱۰/۱۶
  فصل هشت سریال "24بیست و چهار "یه قسمت کوتاهی داره که نشون می ده ده سال قبل از ریاست جمهوری روحانی برنامه ریزی شده بود که یک فردی با اسم حسن رئیس جمهور ایران بشه و توافق هسته ای رو امضا کنه . آقای مومن نسب هم صحبتهایی دارند در مورد اینکه تلگرام و... بطور جهت دار تونستند مهندسی افکار ایران رو در اختیار بگیرند و نتیجه انتخابات رو جهت دهی کنند
  ۲۰:۳۷ ۹۵/۱۰/۱۶
  حرف رهبر رو گوش بده داداشم "برجام=خسارت محض" حرف بعدی ش"دریافت کنندگان حقوقهای نجومی باید به اشد مجازات محکوم و از کار منفصل بشن". بعدی ش"امریکا قابل اعتماد نیست" بعدیش"نباید بین سران قوا تضاد و تنش ایجاد بشه" کاری که می بینیم جناب حسن فریدون چندین بار در موارد مختلف و افراد مختلف انجام داد و بعد تنش اخرش معلوم شد دستور مستقیم بی بی سی بوده .
  @iman سلام، صددرصد حرف حضرت آقا رو...بعد میشه بگین چکاری خلاف حرف ایشونه؟؟؟
 • ۱۰۰ بازدید
  مـتوجـه شـدید؟؟!!
 • ۱۱۵ بازدید
  خواهرم...!!!
 • ۷۶ بازدید
  می پرسند از #وحدت چه خیری دیده اید؟؟
 • ۱۰۹ بازدید
  شهادت پیامبر گـرامی اسلام و امام حسن مجتبی(ع) و حضـرت علی بن مـوسی الـرضـا(ع) تسلیـت بـاد.
 • ۱۳۲ بازدید
  لطفا تا می توانید اطلاع رسانی کنید, اجرتون با بی بی رقیه(س)
  اینم بگم که مراسم در مشهدالرضاس
 • ۱۰۷ بازدید
  کرامت شهید
 • ۱۱۰ بازدید
  تنها کانالی که اعضایش جان دادند ولی لفت ندادند...
 • ۴۲۹ بازدید
  ارباب صدای قدمت می آید...
  ارباب صدای قدمت می آید؛ هنگامه اوج ماتمت می آید؛ ما در داغ و غم تو می سوزیم؛ چند روزِ دگر مُحرمت می آید
 • ۱۴۹ بازدید
  گومبا گومبا !
این یعنی قبیله گرایی، یعنی ماازقبیله خودمان دفاع میکنیم حتی اگرقابل دفاع نباشد.
این اصلاح طلبی حتی ازنوع آمریکایی هم نیست، بلکه اصلاح طلبی قبیله ای است.
  ۱۲:۴۵ ۹۵/۰۶/۲۸
  لطفا دنبالم کنید
 • ۸۸ بازدید
  قهرمان دیپلماسی انکار میکند!!!
 • ۱۲۱ بازدید
  هاشمی رفسنجانی: من عوض نشده‌ام، مخالفانم عوض شده‌اند !!!
94/03/24
  بعله کاملا درسته، اگ مستند بعدازخمینی رو تماشا کنین قسمتی از خیالات باطلشو میبینین.
  ۱۵:۱۲ ۹۵/۰۶/۱۷
  یه حرف راست که زده باشه همینه راست می گه از همون اول دیکتاتور و جاه طلب بود
 • ۹۱ بازدید
  حاجی الان معنی اینو میفهمم لباس خونه تو

 جنگ و لباس جنگ تو خونه
 • ۱۲۹ بازدید
  #کارت_دعوت :)
هاشمی رفسنجانی درجدیدترین افاضات خودگفته : باید قوای نظامی خود را تعطیل کنیم . این حرف در شرایطی که داعش در چندصد کیلومتری ما قراردارد یک کارت دعوت برای حمله به ایران است!
 • ۶۷۲ بازدید
  دنبال شهادتم ولی، عرضه ندارم...
  ۱۲:۱۳ ۹۵/۰۶/۱۸
  احسنت
 • ۱۳۹ بازدید
  جناب ظریف،
مگرخود شماواقای رئیس جمهورواعضای تیم مذاکره کننده اصرار و تاکید نداشتیدکه در برجام تعهدداده شده است که کل تحریمها در روز اجرای برجام یک جا برداشته شود!!
#آلزایمر_تعهدات
  خدا لعنتشون کنه
  ۰۱:۵۲ ۹۵/۰۶/۱۴
  راست می گه شعار برداشتن تحریمها عوام فریبی بود اینا از همون اول قصدشون خوش خدمتی به کدخدا و ذلت بود
 • ۱۲۴ بازدید
  چله ترک گناه(البته از دو روز چیش شروع شده)
 • ۶۸ بازدید
 • ۱۰۳ بازدید
  چـرا مـرگ بـر آمـریکا؟!6
  ۱۲:۳۲ ۹۵/۰۴/۲۱
  خواهش می کنم خود امریکایی ها خیلی حرفها در طرفداری از ما زدند یا جنایتهاشونو لو دادند که می شه به جای نقل قول از خودمون با حرف اونا دهن دنیا رو بست این مقاله هم یکی شونه
  سلام خسته نباشید،واقعآ ممنــون از تـوضیحـاتتون،کامل وجامع بودن،بازم ممنون از زحمـتتون
  ۰۸:۲۳ ۹۵/۰۴/۱۷
  7. ما نگران سلاح های هسته ای ایران هستیم به این خاطر که آنها مانع حملات نظامی ما می شوند شعارهای ما در مورد ایران مزخرف به نظر می رسند: آیا رهبران آمریکا واقعا باور دارند ایران برای اولین بار در حمله هسته ای به اسرائیل یا آمریکا شرکت خواهد کرد، با توجه به اینکه این کار باعث یک اقدام تلافی جویانه و سریع از قدرت های هسته ای به خوبی مسلح می شود؟ حتی کارشناسان سیاست خارجی و محافظه کار آمریکا می دانند که این باور بعید و غیرمحتمل است. آنها نگران این نیستند که ما نمی توانیم مانع از یک ایران مسلح به سلاح هسته ای شویم- آنها نگران این هستند که یک ایران مجهز به سلاح هسته ای بتواند مانع ما شود. همانطور که توماس دانلی، تحلیل گر ارشد مسئله ایران در اندیشکده اینترپرایز آمریکایی در سال 2004 عنوان کرد"چشم انداز یک ایران هسته ای یک کابوس است... به خاطر تاثیر محدود کننده اش برای استراتژی آمریکا در رابطه با خاورمیانه.... مطمئن ترین عامل بازدارنده برای اقدام آمریکا یک زرادخانه هسته ای فعال است". این دیدگاه، که ما نباید اجازه دهیم کشورهای دیگر ما را از برپایی جنگ باز دارند، یک باور اساسی دولت آمریکا است و در واقع دلیل اصلی حمله به عراق عنوان شد.
 • ۸۳ بازدید
  چـرا مـرگ بـر آمـریکا؟!5
  ۰۸:۲۱ ۹۵/۰۴/۱۷
  5. رهبران آمریکا دائما آشکارا تهدید به نابودی ایران می کنند فقط جان مک کین نبود که آواز" بمب بمب بمب ایران" سر می داد. دریاسالار ویلیام فالون که به عنوان رئیس مرکز فرماندهی مرکزی آمریکا در سال 2008 بازنشسته شد در مورد ایران گفت" این ها مورچه هستند، وقتی زمانش فرا رسد، آنها را باید له کنید". دریاسالار جیمز لیون جونیور، فرمانده ناوگان دریایی آمریکا در اقیانوس آرام در طول دهه 1980 گفته بود " ما آماده ایم آنها را به قرن چهارم باز گردانیم". ریچار آرمیتاژ، معاون وزیر دفاع وقت، توضیح داد " به این مسئله می اندیشیم که آیا ایران را بطور کامل نابود کنیم". شلدون آدلسون میلیاردر و موسس حزب جمهوری خواه، از یک حمله هسته ای بی دلیل به ایران ابتدا در وسط صحرا و سپس به سمت مناطق پرجمعیت حمایت کرد. بازنگری سیاست های هسته ای آمریکا سال 2010 توسط دولت اوباما اعلام کرد که " ما از سلاح های هسته ای علیه دولت های فاقد سلاح های هسته ای که متعاهد معاهده منع گسترش سلاح های هسته ای هستند و تعهدات شان مبنی بر عدم گسترس سلاح هسته ای را رعایت می کنند، استفاده نخواهیم کرد". تنها یک کشور غیر هسته ای وجود دارد که احتمالا در این گروه جای نمی گیرد. بنابراین، می گفتیم هرگز از سلاح های هسته ای علیه هر کشوری که در حال حاضر آن ها را در اختیار ندارد استفاده نمی کنیم البته به استثنای ایران. طبعا، ایران از اینکه هدف هسته ای باشد بسیار ناراحت است.
  ۰۸:۱۳ ۹۵/۰۴/۱۷
  گزارش" جان سوارز" خبرنگار آمریکایی پس از سفر به ایران: اگر ما هم جای مردم ایران بودیم شعار مرگ بر آمریکا می‌دادیم یک خبرنگار آمریکایی که به تازگی از سفر ایران به کشورش بازگشته در گزارشی به تشریح دلایل نفرت مردم ایران از دولت آمریکا پرداخته و نوشته است: شعار مرگ بر آمریکا مرا ناراحت می کند، چون جزیی از آمریکا هستم، ولی خاستگاه این شعار ملت ایران، جنایات آمریکا و متحدان آن علیه ایران است.
  ممنــون لطف داریــد
 • ۹۴ بازدید
  چـرا مـرگ بـر آمـریکا؟! 4
  ۰۸:۱۹ ۹۵/۰۴/۱۷
  3. ما برنامه های گسترده ای برای استفاده از تسلیحات هسته ای در ایران داشتیم در سال 1980، ارتش آمریکا از این می ترسید که اتحاد جماهیر شوروی از انقلاب ایران به نفع خود و برای حمله به ایران استفاده کرده و تنگه هرمز در خلیج فارس را تصرف کند. بنابراین، پنتاگون یک برنامه و طرح جدید داشت: "اگر شوروی شروع به جمع آوری نیروی نظامی کند، ما از سلاح های هسته ای کوچک برای تخریب گذرگاه های کوهستانی در شمال ایران استفاده می کنیم که شوروی برای انتقال نیروهای نظامی به آنها نیاز خواهد داشت". هفت کاری که آمریکا و متحدانش با ایران کردند و از آنها بی اطلاعید حمله شیمیایی عراق در جنگ هشت ساله علیه ایران 4. ما با این مسئله مشکلی نداشتیم که عربستان سعودی 5 میلیارد دلار برای ساخت سلاح هسته ای در طول جنگ ایران و عراق به صدام کمک کند احتمالا می دانید که بعد از حمله صدام حسین به ایران در سال 1980، عراق با کمک ما اقدام به ساخت تسلیحات بیولوژیکی، شیمیایی و هسته ای کرد و واقعا از تسلیحات شیمیایی برروی سربازان ایرانی استفاده کرد. احتمالا نمی دانید که عربستان سعودی میلیاردها دلار برای اجرای برنامه هسته ای صدام به وی کمک کرد و دولت ریگان از همه این اتفاقات مطلع بود و اهمیتی نمی داد. برای درک عمق این فاجعه برای ایرانی ها، به یاد داشته باشید حداقل 0.75 درصد از کل جمعیت ایران در طول جنگ 8 ساله ایران و عراق کشته شدند، سرانه معادل 2.4 میلیون آمریکایی. در مقام مقایسه، ما هنوز هم پس از گذشت 70 سال، در مورد جنک جهانی دوم که در آن 400 هزار آمریکایی یعنی 0.3 درصد از جمعیت جان خود را از دست دادند، صحبت می کنیم.
 • ۱۵۸ بازدید
  چـرا مـرگ بـر آمـریکا؟!3
  ۰۸:۱۶ ۹۵/۰۴/۱۷
  2. بی بی سی به سرنگونی نخست وزیر ایران توسط سازمان سیا کمک کرد اگر اقدام رویترز برای دامن زدن به کینه ایرانی ها علیه رسانه های غربی کافی نبود، بی بی سی با دادن کد مخفی برای کمک به کرمیت روزولت این کینه را تکمیل کرد و زمینه را برای کودتای آمریکایی و انگلیسی علیه مصدق فراهم ساخت (همچنین شبکه بی بی سی فارسی برای انتشار تبلیغات طرفدار کودتا به دستور دولت انگیس کمک می شد). خیلی سریع آمریکا پلیس مخفی رژیم را آموزش داد تا چگونه ایرانی ها را با روش هایی مورد بازجویی قرار دهند که به گفته یک تحلیل گر سازمان سیا " براساس تکنیک های شکنجه آلمانی از جنگ جهانی دوم بودند". هفت کاری که آمریکا و متحدانش با ایران کردند و از آنها بی اطلاعید
  ۰۸:۱۶ ۹۵/۰۴/۱۷
  جان اسوارز خبرنگار آمریکا که به تازگی به ایران سفر کرده است در گزارشی می نویسد: برای برخی از آمریکایی ها سخت است درک کنند چرا دولت اوباما تا این اندازه مصمم است با ایران برسر قابلیت هسته ای اش به توافق برسد، با توجه به اینکه تظاهرات عظیم ایرانی ها دائما شعار "مرگ بر آمریکا" سر می دهند. من می دانم که این شعار مرا ناراحت می کند، چون جزئی از آمریکا هستم و به شدت مخالف مرگ خودم هستم. اما اگر از تاریخچه واقعی مان با ایران آگاه شوید، متوجه خواهید شد خاستگاه و منشاء این نفرت و انزجار از کجاست. آنها دلایل قابل فهمی برای عصبانیت و ترس از ما دارند (کارهایی که اگر به عنوان مثال نروژ با ما کرده بود، باعث می شد به خیابان ها آمده و شعار مرگ بر نروژ سر دهیم) اگر ما هم جای مردم ایران بودیم شعار مرگ بر آمریکا می دادیم. متاسفانه، نه تنها آمریکا و متحدان شان اقدامات وحشتناکی علیه ایران انجام داده اند، بلکه حتی به اندازه کافی مبادی آداب و با نزاکت نیستیم که آنها را بیاد بیاوریم. هفت کاری که آمریکا و متحدانش با ایران کردند و از آنها بی اطلاعید پل رویترز 1. بنیان گذار رویترز، ایران را در سال 1872 خرید ناصر الدین شاه، شاه ایران از سال 1848 تا 1896، حق اجرای تمام کانال ها و خطوط راه آهن ایران، بیشتر معادن و تمام جنگل های دولت و تمام صنایع آینده را به پل رویترز فروخت. به گفته دولتمرد مشهور انگلیس، لرد کرزن "این کامل ترین و فوق العاده ترین تسلیم تمام منابع صنعتی یک قلمرو پادشاهی به دستان خارجی دانست که حتی به خواب هم نمی توان دید". مردمان ایران به قدری خشمگین شدند که سال بعد شاه مجبور به لغو قرارداد فروش شد.
 • ۲۱۶ بازدید
  چـرا مـرگ بـر آمـریگا؟!2
 • ۱۲۳ بازدید
  چرا مـرگ بـر آمـریکا؟!1
 • ۸۴ بازدید
  سلفی عامل انتحاری فرودگاه استانبول
 • ۱۶۴ بازدید
  بگـــو إن شـــاءاللـــه
  ۱۱:۵۸ ۹۵/۰۳/۲۷
  انشالله
  ۱۶:۴۹ ۹۵/۰۳/۲۱
  لبیک
  ۱۱:۰۹ ۹۵/۰۳/۱۹
  ان شالله
 • ۱۷۲ بازدید
  مـاهـواره بمـب بـی صــدا
  @meysa97 دشمنتون شرمنده میسا بانو، بدون تعارف گفتم.
  ۲۲:۴۲ ۹۵/۰۶/۱۵
  تشکر خیلی ممنونم شرمنده میکنید :)
  @meysa97ممنونم، بازم تسلیت میگم، غم آخرتون باشه. کاری داشتین در خدمتم.
 • ۹۲ بازدید
  جــانم امــام خـامنــه ای...
 • ۱۳۹ بازدید
  کـاخ صـدام حسیـن و آن بالکن معـروفش
  اطلـاع چنـدانـی نـدارم،فقـط اگه تو گوگل بزنید عکسای زیادی از صدام در این بالکن هس
  ۱۳:۳۹ ۹۵/۰۳/۱۷
  بالکن معروف؟ ممکنه توضیح بدین؟
 • ۹۹ بازدید
  هـرجا انقلابـی حـرکت کـردیم پیـش رفتیـم
 • ۷۲ بازدید
  بـرای استکبـار نظـام اسلامـی خطـردارد نـه فقـط شخـص مسلمـان...
 • ۱۰۰ بازدید
  روح خــدا بـه خــدا پیـوست...
 • ۱۲۲ بازدید
  جــانـم امــام خـــامنـه ای
  الهــی آمیـن...
  ۱۶:۴۷ ۹۵/۰۳/۱۲
  اللهم احفظ قائدنا الخامنه ای...
 • ۸۵ بازدید
  یاوران ولایت آماده باشید...
  خدا لعنتش کنه إن شاءالله
  ۱۴:۱۷ ۹۵/۰۶/۲۳
  اونقدر ضربه به اسلام و ایران زدند خودش و حامیانش که فکر نکنم نتانیاهو و ... بدترش باشند.
  مـــا تــا آخـر ایستـاده ایـم...
 • ۱۴۱ بازدید
  فتنــه اکبــر رسمـا کلیـد خــورد
  ن بابا، تازه اول جوونیشه مرتیکه خرفت
  ۱۲:۱۵ ۹۵/۰۶/۱۸
  الله اكبر تا كی فتنه خسته نشد
 • ۵۲ بازدید
  نیمــه شعبـــان مبـــارک...
 • ۱۰۶ بازدید
  اطلاعیه سایت رسمی هیئت روضة العباس تهران
 • ۵۸ بازدید
  اطلاعیه مراسم هیئت روضةالعباس تهران
 • ۹۷ بازدید
  سلام ای امام زمـانم
 • ۱۱۱ بازدید
  بلنـد گفتـن بسـم اللـه الـرحمـن الـرحیـم در نمـاز
 • ۷۷۶ بازدید
  جـــانــم حیـــدر
  ای که گویی نیس در قرآن چرا نام علی، حاجتی نبود به قرآن چون خود قرآن علی است
  ۲۱:۰۰ ۹۵/۰۲/۳۰
  تبارک الله
  فقط حیدر امیرالمؤمنین است و بس...
 • ۹۰ بازدید
  امـام خـامنـه ای...
 • ۱۰۳ بازدید
  تفکـرات روشنفکـران...
  سلام بلــه کــاملا درستــه ومیشـه گفـت ایـن فقـط گــوشـه ی کـوچکـی از بقیــه مـــوارده..
  ۲۱:۰۶ ۹۵/۰۳/۱
  توی تورات و انجیل هم جنس بازی حرامه و قصه حصرت لوط که قومش هم جنس باز بودند اومده اما اونجا این کار غیر شرعی جزو قانون اساسی خیلی از اون کشورهاست و مخالفت باهاش... . اونجا آتئیست(کافر) بودن آزاده ولی حتی قوانین انجیل و تورات هم اونطور که باید نه تنها اجرا نمی شه بلکه ازادانه حرف زدن در موردشون هم راحت نیست چون با آزادی حیوانی برخی درتضادند
  امید ایران:جملتــون خیلی قشنگ و کاملا درست...
 • ۱۲۷ بازدید
  تصویر فوق در شبکه های اجتماعی عراق درحال دست به دست شدن است به عنوان تصویر پروفایل.