در حال بارگذاری
بالا
 • ۴ بازدید
  وجود مبارک حضرت حجة بن الحسن‌ (علیه السلام) هر سال در مراسم حجّ و به ویژه در عرفات و منا حضور دارد و در این خصوص، روایات فراونی داریم. چنانکه امام صادق‌ (علیه السلام) در این زمینه می فرماید: «یفقد الناس إمامهم؛ یشهد الموسم فیراهم ولا‌یرونه؛ مردم امامشان را نیابند، او در موسم حجّ حاضر باشد و مردم را مى‏‌بیند امّا آنها او را نمى‏‌بینند».
  ۲۱:۵۹ ۹۷/۰۲/۴
  سلام عالی بود اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و فرجنا بهم
  ۲۱:۵۱ ۹۷/۰۲/۴
  اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
  ۲۱:۵۰ ۹۷/۰۲/۴
  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
 • ۷ بازدید
  اما خدا مهمان ما باشد یعنی چه؟ ما چه داریم كه او را مهمان كنیم یك و چه وقت او مهمان ما می‌شود دو؟! این در حدیث قدسی آمده است که «انا عند المنكسرة قلوبهم» یعنی خدای سبحان مهمان دلهای شكسته است و آن انكسار را آن فقر را آن خضوع را آن خشوع را آن بندگی خالص را خدا می‌پذیرد این «انا عند المنكسرة قلوبهم» جزء مصادیق مهمان شدن خدا نسبت به دلها است.
 • ۵ بازدید
  عبرت بگیریم از حوادث تا از تکرارش در حد توان خود جلوگیری کنیم. بدانیم آنهایی که امروز با سوریه اینچنین کردند با هر کشور دیگری که بخواهند همان میکنند. زندگی میلیونها انسان برایشان مهم نیست. همچنانکه در هیروشیما کردند. بدانیم اگر به آنها کوچکترین راهی به کشور خودمان بدهیم نهایت خرابی را به بار خواهند آورد. در اقتصاد به آنها راه ندهیم. در فرهنگ راهشان را ببندیم. همچنانکه در زمین بسته ایم.    »»»»به دیده عبرت بنگریم«««««
  ۰۹:۲۶ ۹۷/۰۲/۳
  سلام....علی لعنت الله علی القوم ظالمین... درست و عقلانیست
  ۲۳:۵۸ ۹۷/۰۲/۲
  √√√
 • ۴ بازدید
   امام سجّاد علیه‌السلام: «همه خوبی‌ها را در بریدن طمع از آنچه در دست مردم است، دیدم» ... امروز میبینیم که چه سختی ها و بلاهایی بخاطر چشم و هم چشمی ها بر سر خانواده ها می آید و چه خرجهای اضافی را باید متحمل شوند....
  ۰۶:۳۹ ۹۷/۰۲/۳
  صبح آغاز قشنگے ست ... نسیم ؛شاخہ هاے درختان را؛ به رقص مے آورد... زندگے دوباره متولد میشود؛ باران عشق مے بارد و تو دوباره شروع میڪنی؛ بودن را...سلام و صبحتون بخیر
  ۰۰:۲۴ ۹۷/۰۲/۳
  سلام ممنونم بر شما هم مبارک باشد.
  ۰۰:۲۶ ۹۷/۰۲/۲
  سلام،تبریک عیدمیلاد
 • ۳ بازدید
  امام حسین علیه السلام: «بى گمان شیعیان ما، دل هایشان از هر خیانت، كینه، و فریبكارى پاك است».
  ۰۰:۱۵ ۹۷/۰۲/۲
  سلام ممنونم از توجه شما و این ایام مسرت انگیز بر شما هم مبارک باشد @ariynpc32 @ALANDM @goli7
  ۲۲:۴۰ ۹۷/۰۱/۳۱
  سلام ، وتبریک اعیاد شعبانیه
  ۱۹:۵۷ ۹۷/۰۱/۳۱
  بسیارعالی
 • ۴ بازدید
  امام حسین علیه السلام: «عقل، جز با پیروى از حق، كامل نمى شود» ... کامل شدن عقل یعنی چه؟ «شاید» یکی از مصادیق کمال عقل استفاده 100 درصدی از تمام قدرت مغز باشد. دانشمندان فرضیه هایی هم داده اند که وقتی از تمام ظرفیت مغز استفاده شود چه اتفاقی می افتد!! ... و اما اطاعت از حق چیست؟ اطاعت از حق همان چیزی است که خوشایند ما انسانها نیست! رعایت حلال و حرام همان اطاعت از حق است که انسان را به مرور زمان به سمتی میبرد که عقلش کامل گردد. اللهم ارزقنا
 • ۴ بازدید
   واقعیات پنهان و ناگفته جوامع غربی که نشان از سقوط اخلاقی غرب دارد .... نشریه گاردین: «از هر سه زن در اروپا یک نفـر قبل از پانزده سالگی سوء استفاده جنسـی را تجربه کرده است»    goo.gl/iN4bLH
  ۰۲:۳۳ ۹۷/۰۱/۳۰
  علیک سلام، بله متاسفانه بعضی ها که بصیرت ندارند فریب همین تبلیغات ها رو میخورند
  ۰۰:۵۱ ۹۷/۰۱/۳۰
  قابل توجه افرادی که خودشون رو بخواب زدن ،تا این واقعیات رو نبینن و نشنون!
  ۰۰:۴۱ ۹۷/۰۱/۳۰
  به نظرم این فرهنگ منحط که مثل غده سرطانی در تمام جوامع از تمام قاره ها پخش شده؛ همینطور به ویرانی خود ادامه خواهد داد و تنها انسانهای «عاقل» و «معتقد» و «بااراده» میتوانند خود را مصون بدارند.
 • ۳ بازدید
  واقعیات پنهان و ناگفته جوامع غربی که نشان از سقوط اخلاقی دارد .... تلگراف (رسانه‌ی غربی): «یک سـوم از دانشجویان دختر انگلیسـی، در محوطه دانشگاه مـورد آزار و اذیت جنسـی قرار می‌گیرند!»
  ۲۰:۱۷ ۹۷/۰۲/۱
  من وقتی انگلیس درس میخوندم دخترا خیلی فریاد میزدن که بیا ما را نجات بده اما من نجاتشون نمیدادم
 • ۵ بازدید
  دختر آمریکایی از حجابی میگوید که خانواده اش به علت تعصب مانعش میشوند: «آرزویم این است که بتوانم روزی به اندازه‌ی شما به خودم احترام بگذارم و برای تن و روحم حرمت قائل شوم و با پوششم… همان حجابم، به مردان و زنان اطرافم بگویم من یک زنم با حریم شخصی؛ حرمت من نگه داشتنی‌ست چون حفظش کرده‌ام. با حجابم بگویم تا همینجا، پشت همین پوشش، قابل دسترسی‌ست و باقی حریم شخصی من است».
  ۰۰:۴۲ ۹۷/۰۱/۲۹
  ممنونم از حسن نظر شما گرامیان @hafezsara @goli7 @Tanin_Darya
  ۰۸:۱۷ ۹۷/۰۱/۲۸
  سلام،خیلی عالی✔
  ۰۰:۲۰ ۹۷/۰۱/۲۸
  کاش شاکر داشته هامون باشیم...حجاب باارزش ترین گوهراست برای بانوان...
 • ۴ بازدید
  فرد مسلمان در آمریکا می‌تواند با زندگی خود کنار بیاید اما با داشتن حجاب مشکلات دیگری را باید متحمل شود. یک زن مکزیکی‌تبار تازه مسلمان درباره خاطره خود از حجاب در یک روز گرم تابستان در صف یک فروشگاه گفت: زمانیکه زنان با تعجب از داشتن روسری و لباس پوشیده با وجود هوای گرم پرسیدند، با زبان اسپانیایی برای مشخص شدن هویت لاتین بودن خود گرم بودن هوا را تأیید کردم اما سختی محجبه بودن را هرگز. وی افزود: با گذشت زمان مردم به خاطر محجبه بودن به ما به عنوان یک مسلمان نگاه خواهند کرد نه یک لاتین‌تبار.
  ۰۰:۴۰ ۹۷/۰۱/۲۹
  سلام ان شاء الله؛ ممنونم از توجه شما؛ عاقبت بخیر باشید.
  ۰۰:۳۷ ۹۷/۰۱/۲۸
  خدا پشت و پناه شون ان شاء الله، سلام موفق باشید،عالین طرح های زیباتون
 • ۴ بازدید
  همچنان‌که در این سالهای گذشته در عراق، در سوریه، در افغانستان حضور پیدا کردند و از این قبیل جنایات انجام دادند و هیچ سودی هم نبردند. همین چند روز قبل از این، رئیس‌جمهور آمریکا گفت که هفت تریلیون ما خرج کرده‌ایم در منطقه‌ی غرب آسیا -به‌قول او خاورمیانه- و هیچ‌چیز گیرمان نیامد؛ راست میگوید، چیزی گیرشان نیامده. بعد از این هم آمریکا بداند، هرچه خرج کند، هرچه تلاش بکند، قطعاً در این منطقه هیچ‌چیز گیرش نخواهد آمد.
  ۰۰:۱۷ ۹۷/۰۱/۲۸
  زنده باشید...الهی آمین
  ۲۳:۳۵ ۹۷/۰۱/۲۷
  ممنونم از توجه شما بزرگواران ان شاء الله زنده باشیم و فتح مکه توسط آخرین وصی پیغمبر علیهماالسلام را ببینیم. @goli7 @ahmadreza1998 @hafezsara
  ۲۲:۳۲ ۹۷/۰۱/۲۷
  هر چی سر مسلمونا میاد از نفاق و جهلشونه. خدایا جهالت رو از بلاد مسلمین دور کن که دنیار و میتونن تصرف کنن....
 • ۴ بازدید
  در مقابل این حوادث، ما باید بیدار بشویم، ما باید حواس خودمان را جمع کنیم؛ ملّتهای اسلامی، کشورهای اسلامی، دولتهای مسلمان بایستی تجربه بیندوزند، باید بفهمند چه دارند میکنند. اینها میخواهند به امّت اسلامی ضربه بزنند؛ هدف فقط کشور سوریه یا کشور عراق یا کشور افغانستان نیست؛ هدف، حضور اسلام در این منطقه است؛ به این میخواهند صدمه بزنند. کشورهای اسلامی بفهمند این معنا را؛ دولتهای اسلامی خودشان را در خدمت اهداف آمریکا و بعضی کشورهای غربیِ متجاوز قرار ندهند.
  ۲۳:۳۱ ۹۷/۰۱/۲۷
  متاسفانه قدرت طلبی و جاه و مقام انسانها رو از ابلیس هم پست تر میکنه
  ۲۲:۳۳ ۹۷/۰۱/۲۷
  ال سعود که لوبه این گاو بودنش افتخار هم میکنه :-)
 • ۸ بازدید
  اسلام؛ آئینی خردمندانه
  ۲۳:۲۹ ۹۷/۰۱/۲۷
  سلام ممنونم از توجه شما؛ عاقبت بخیر باشید
  ۱۰:۱۱ ۹۷/۰۱/۲۶
  دقیقا همینطوره....سلام،روزتون بخیر...عیدتون مبارک
 • ۷ بازدید
   «فراسوا ماری ولتر» نویسنده؛ فیلسوف و نمایشنامه نویس فرانسوی: «من یقین دارم اگر قرآن و انجیل را به یک فرد غیر متدین ارائه دهند، او حتما قرآن را برمی‌گزید؛ زیرا کتاب محمد (صلی‌الله‌علیه‌وآله) در ظاهر افکاری را تعلیم می‌دهد که به اندازه کافی بر مبنای عقلی منطبق است».
  ۲۲:۳۴ ۹۷/۰۱/۲۵
  سلام ممنونم بر شما هم مبارک باشد.
  ۰۰:۱۲ ۹۷/۰۱/۲۵
  سلام عیدتون مبارک
  ۲۳:۳۸ ۹۷/۰۱/۲۴
  این ساعات و لحظات فرخنده و باارزش بر شما هم مبارک باشد. ممنونم از شما خواهر گرامی
 • ۴ بازدید
  «یکی» از راههای جلوگیری از فقر همین حدیث است. اگر ما معتقد باشیم که خداوند رزاق است باید توجه داشته باشیم که ارادت به این خاندان «راههای» کسب رزق و روزی را افزون میکند؛ به جهت «توفیقاتی» که وارد می‌شود.
  ۰۰:۰۹ ۹۷/۰۱/۲۵
  زنده باشید و سلامت
  ۲۳:۲۰ ۹۷/۰۱/۲۴
  ممنونم از حسن توجه شما
  ۰۱:۵۷ ۹۷/۰۱/۲۴
  بسیار زیبا و عالی...
 • ۸ بازدید
  شهادت امام موسی بن جعفر علیهما السلام تسلیت باد ... واقعا اینجا چه کسی ضرر کرده است؟! آنهایی که مغازه را تعطیل و نماز «جماعت» را اقامه میکنند یا آنهایی که در مغازه مانده اند و نمازشان را بعدا «فرادی» میخوانند؟!
  ۰۱:۴۵ ۹۷/۰۱/۲۴
  زنده باشید..ـوهمچنین شما...سلامت وعاقبت بخیر باشید
  ۲۲:۱۸ ۹۷/۰۱/۲۳
  سلام اجرتان با حضرت موسی بن جعفر علیهما السلام؛ التماس دعا
  ۱۴:۵۲ ۹۷/۰۱/۲۳
  سلام و عرض تسلیت
 • ۷ بازدید
  این بانوی تازه مسلمان برزیلی که اسم نرجس را انتخاب کرده است در مورد مشکلات مسلمانان در برزیل می‌گوید: «من بعد از مسلمان شدن حجاب گذاشتم ولی وقتی در برزیل با چادر در خیابان های سان پائولو رفت و آمد می کردم. مردم مرا مسخره می‌کردند و ناسزا می گفتند ولی اصلا توجهی نمی کردم و سکوت می کردم و حتی بعضی وقت ها برایشان توضیح میدادم ولی متاسفانه تبلیغات بر ضد اسلام در برزیل زیاد است».
  ۱۱:۲۹ ۹۷/۰۱/۲۳
  بله ان شاء الله با دعای شما محبان اهل بیت علیهم السلام این رهیافتگان همچنان در راه مستقیم ثابت قدم بمانند. @ariynpc32 @nuria @stars313
  ۰۵:۱۴ ۹۷/۰۱/۲۳
  خیلی عالی
  ۱۷:۱۱ ۹۷/۰۱/۲۱
  جای تأسف بسیار است ...
 • ۶ بازدید
  همسر شهید حسن رجایی‌فر با بیان اینکه شب گذشته احساس کردم بر همسرم چه گذشت، خاطرنشان کرد: مردم درک کنند که رفتن مدافعان حرم برای بشار اسد و پول نبود و برای حفظ حرم رفتند و بدانند این شهیدان چه کشیدند که ناموس‌شان و ناموس ایران حفظ شود و باید درکشان نسبت به این قضیه بالا برود. بیگلرنیا با بیان اینکه با دیدن قسمت هفدهم سریال پایتخت شام نخوردیم شب بدی بود، گفت: با دیدن این صحنه‌ها دخترم می‌گفت بابای من چه کشید وقتی دشمنان حمله کردند، قانعش کردم، ولی کسی نبود من را قانع کند.
  ۱۱:۲۵ ۹۷/۰۱/۲۳
  بله واقعا شرمنده ایم؛ ممنونم از توجه شما بزرگواران. @M.Nargesi @sepide3 @seemin
  ۰۴:۳۲ ۹۷/۰۱/۲۰
  شرمنده‌ایم که گاهی نمیفهمیم!!!
  ۲۳:۳۶ ۹۷/۰۱/۱۹
  -_-
 • ۷ بازدید
  آیت‌الله جوادی آملی: درست است که پاک‌کننده نجاسات آب است اما سرمایه‌ای که از مال حرام انباشته شده باشد با آب پاک نمی‌شود و آب پاک‌کننده مال نجس نیست همان‌گونه که ربا، قمار و شرک را آب پاک نمی‌کند.
  ۱۱:۲۲ ۹۷/۰۱/۲۳
  بله در این چند روز علما بارها تدکر دادند و حتی از عدم پیگیری مسئولین گله کردند اما مسئولین بانک مرکزی هیچ پاسخی ندادند.
  ۰۷:۰۵ ۹۷/۰۱/۱۹
  واقعا جای تأسفه. .بعد از ۴۰سال از انقلاب پوله حرام رو توی جامعه تزریق میکنن و هیچکس هم ککش نمیگزه...... امان از شر آخرالزمان.... جامعه اسلامی #ربا ... . :-(
 • ۳ بازدید
  حمایت دولت‌ها از کالای داخلی؛ کشورهای دیگر چگونه از تولیدات داخلی حمایت می‌کنند؟
 • ۲ بازدید
  حمایت از فلسطیـن فریضـه‌ای انسانی
 • ۲ بازدید
  این تازه مسلمان آلمانی تصریح کرد: یکی از نکات مثبت سفر به ایران، اثبات دروغ‌پردازی‌ها و تبلیغات رسانه‌های غربی بود، آن‌ها تصویر غلطی از اسلام و ایران در ذهن من ایجاد کرده بودند که موجب رفع احساسات ضداسلامی در من شد ... اعتقاد و باور مسلمانان به خداوند بسیار قوی‌تر از سایر ادیان است و من این حقیقت را با عقل و قلبم درک کردم ... در مطالعاتم درباره اسلام به موضوعات جالب و عجیبی برخوردم که پاسخ بسیاری از سئوالات همیشگی‌ام بود.
  ۱۰:۱۳ ۹۷/۰۱/۱۴
  یا امام هشتم
 • ۶ بازدید
  سیره حضرت زینب کبری علیه السلام همانند قمر بنی هاشم سلام الله علیه
  ۲۳:۳۹ ۹۷/۰۱/۱۳
  سلام ممنونم حضرت زینب سلام الله علیها شفیعه شما و بنده باشند ان شاء الله
  ۰۲:۰۷ ۹۷/۰۱/۱۳
  سلام، تسلیت خدمت شما سید بزرگوار
 • ۴ بازدید
  استاد دانشگاه کمبیرج انگلستان: ما در سال 1960 بچه راهنمایی بودیم، کره در ابتدای پیشرفت خود بود، زمانی که شرکت سامسونگ تنها یک شرکت کوچک خرید و فروش الیاف بود. در مدارس به ما گفتند دولت ارز کم دارد، و ارز باید نگهداری بشود برای انتقال تکنولوژی‌های پیشرفته در کشور، اگر در خانه فامیلتان دیدید که حتی یک شکلات خارجی دارند بدانید این «خائن به میهن» است، اسم او را بعنوان خائن در تابلو مدرسه بزنید! من هر وقت فامیلی را می‌دیدم شکلات خارجی دارند، آرام در دلم می گفتم؛ خائن به میهن! خائن به میهن!
  ۲۳:۳۷ ۹۷/۰۱/۱۳
  ممنونم از توجه شما
  ۰۹:۱۵ ۹۷/۰۱/۱۱
  بسیار ، احسنت.
 • ۸ بازدید
  محور، تولید ملّی است. اگر تولید ملّی شتاب بگیرد، بسیاری از مشکلات حل خواهد شد. من این را محور قرار دادم برای شعار امسال؛ شعار امسال «حمایت از کالای ایرانی» است؛ سال «حمایت از کالای ایرانی». این فقط مربوط به مسئولین نیست؛ آحاد ملّت همه میتوانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.
  ۰۰:۲۶ ۹۷/۰۱/۱۰
  علیک سلام، تشکر وهمچنین :)
  ۲۳:۰۶ ۹۷/۰۱/۹
  سلام بنده هم تبریک عرض میکنم خدمت شما بزرگواران و سالی سرشار از برکت و معنویت همراه صحت و سلامتی برای شما از خداوند مسئلت دارم.
  ۱۳:۵۱ ۹۷/۰۱/۶
  سلام،سال نوتون مبارک
 • ۶ بازدید
  طاهره از بلژیک: روی زمین توی خیابان می خوابم مهم نیست چه بر سرم می آید! این دین حقیقت است.
  ۰۱:۰۰ ۹۷/۰۱/۲
  سلام خداوند به حق امام هادی علیه السلام و دعای شما محبان اهل بیت تحمل این مسیر سخت و ناهموار را برای ایشان آسان گرداند.
  ۰۵:۴۷ ۹۶/۱۲/۲۷
  خدا نگهشون داره..... وسط میدون واستادن و میدون رو خالی نکردن دله شیر میخواد که اینا دارن....
  ۲۳:۳۲ ۹۶/۱۲/۲۶
  سلام، خدا حفظش کنه و یار و یاور ش باشه،
 • ۶ بازدید
  این درحالی است که سازمان بهداشت جهانی (WHO)، دستگاه‌های درمانی کشورهای درحال توسعه و جهان سوم (وزارتخانه‌های بهداشت) را به اجرای طرح موسوم به برنامه کنترل جمعیت موظف کرده است. این برنامه با محوریت شعار فرزند کمتر، زندگی بهتر خانواده‌ها را به داشتن کمتر از دو فرزند ترغیب (وبعضا مجبور) می‌کند.
  ۲۲:۰۷ ۹۶/۱۲/۲۶
  دقیقا الان وضع طوری شده که یا مشکلات شدید مالی به خانواده ها اجازه فرزند سوم رو نمیده، یا نگاه و رفتار مردم به کسایی که بیشتر از دو فرزند دارن، بد شده.
 • ۸ بازدید
   از مشکلات معیشتی و دیگر مشکلات مردم اطلاع داریم اما معتقدیم هیچ مشکل حل نشدنی در کشور وجود ندارد که ان‌شاءالله در چند روز آینده در این زمینه‌ها با مردم صحبت خواهم کرد.
  ۱۳:۴۲ ۹۶/۱۲/۲۵
  دهه شصت کمی بهتر بود
  ۲۳:۰۲ ۹۶/۱۲/۲۴
  سلام. همه از مشکلات خبر دارن. مسوولین درمان کنند نه صحبت..... :-(
 • ۶ بازدید
  روسری بر سر چوب کردن، مقابله با قرآن است
  ۲۲:۴۶ ۹۶/۱۲/۲۴
  الهی آمین
  ۰۰:۰۴ ۹۶/۱۲/۲۴
  اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا . :-(
 • ۷ بازدید
   احساس «نجابت» برای یک دختر لذتی دارد که چشیدن مزه آن انحصاری است و نمی‌شود آن را توصیف کرد. برای دوستان سابق من، سخت است درک کنند که «ریحانه» دیدن یک دختر در اسلام یعنی چه؟ چون روح جوانان ما را تربیت نکردند و «لطافتی» که اسلام در نگاه به یک زن در نظر گرفته را به این راحتی‌ها درک نمی‌کند. هیچ‌جایی این قدر قشنگ به همه ابعاد یک زن نگاه نشده است، کس دیگری غیر از یک زن نمی‌تواند آرامش آن را درک کند.
  ۲۲:۴۸ ۹۶/۱۲/۲۴
  ممنونم از حسن نظر و توجه شما بزرگواران @ymhdi313 @montazer.yar @Tanin_Darya
  ۰۰:۲۸ ۹۶/۱۲/۲۴
  بسیار عالی،احسنت خداقوت موفق باشید
  ۰۰:۲۲ ۹۶/۱۲/۲۴
  احسنت
 • ۸ بازدید
  به جای تنبیه بدنی از چه راه‏هایی برای تربیت کودک می‏توان استفاده کرد؟ .... یکی از این راهکارها قهر کردن است. قهر، وسیله‏ بسیار مؤثری برای اصلاح رفتار کودک و نوجوان است؛ البته نباید طولانی و در استفاده از آن زیاده‏ روی شود.
  ۲۳:۱۴ ۹۶/۱۲/۲۱
  عالی✔
 • ۵ بازدید
  رهبر معظم انقلاب: «زن در منطق اسلام، موجودی است که دارای ایمان و عفاف است، متصدی مهمترین بخش تربیت است، در اجتماع اثرگذار است، رشد علمی و معنوی دارد، مدیر کانون بسیارمهم خانواده و مایه آرامش مرد است. اینها در کنار خصوصیات زنانه مانند لطافت و آمادگی دریافت انوار الهی است» .................. پی نوشت: چرا با وجود این اثرگذاری مثبت در خانواده و اجتماع؛ عده ای فقط به دنبال برجسته کردن جنبه «جنسی» زنان هستند؟!!!
 • ۱۰ بازدید
  فتح‌الفتوح برای یک کشور این است که جوانهای این کشور، هم خردمند باشند، هم باتدبیر باشند، هم مؤمن باشند، هم پارسا باشند، هم اهل تضرّع و گریه و عبادت باشند، هم اهل ایستادگی در مقابل دشمن باشند، هم دارای بصیرت باشند که با این‌همه تبلیغاتی که دشمن و ایادی دشمن در همه‌ی زمانها کرده‌اند و امروز هم دارند میکنند، فریب نخورند. یک چنین جوانهایی وقتی در کشور وجود داشته باشند، آن کشور مصونیّت پیدا میکند.
  @sh0985 خواهش میکنم
  ۲۲:۴۵ ۹۶/۱۲/۲۴
  ممنونم از توجه شما @stars313 @23679
  احسنت
 • ۸ بازدید
  میلاد حضرت فاطمه زهرا (علیها السلام) و روز مادر مبارک باد
  ۲۲:۵۵ ۹۶/۱۲/۲۰
  ممنونم بحق پنچ تن آل عبا عاقبت بخیر باشید. @hafezsara
  ۱۱:۱۳ ۹۶/۱۲/۱۹
  سلام. روزگارتون بخوشی. ان شاءالله... تشکراز شما بزرگوار، ان شاءالله دعاتون شامل حال شما هم باشه.سرفراز باشید
  ۲۳:۰۹ ۹۶/۱۲/۱۸
  اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها.....مبارک باشه
 • ۷ بازدید
  رهبر معظم انقلاب بعد از کاشت نهال: «یکی از کارهای مهمّ لازم در زمینه‌ی کاشت درخت و فضای سبز، مسئله‌ی آبخیزداری است. اگر چنانچه آبخیزداری را دستگاه‌های مربوط جدّی بگیرند و اهمّیّت بدهند -چه آنچه مربوط به وزارت کشاورزی است، چه آنچه مربوط به وزارت نیرو است- هم جلوِ سیلابهای بی‌مورد گرفته میشود، هم جلوِ ریزگردها گرفته میشود و هم بقیّه‌ی فواید گیاهان و درخت بر آن مترتّب میشود».
  ۲۱:۴۳ ۹۶/۱۲/۱۸
  @sh0985 بسیار عالی سپاسگزار
  ۲۱:۲۶ ۹۶/۱۲/۱۸
  آبخیزداری طراحی و مدیریت حوزه به منظور حفاظت و استفاده صحیح و پایدار از منابع طبیعی با توجه ویژه به منابع آب و خاک است. مثل استفاده از نگهدارنده‌های ریز در زمین‌های کشاورزی، بارور کردن ابرها، استفاده از چمن مصنوعی در فضاهای شهری و ورزشی و ...
  ۲۱:۲۲ ۹۶/۱۲/۱۸
  سلام ممنونم از همه شما بزرگوارن
 • ۷ بازدید
  سقوط اخلاقی جامعه غربی
 • ۹ بازدید
  One in five women in college sexually assaulted (از هر پنج زن؛ یک نفر مورد تجاوز جنسی قرار میگیرد)
  ۰۰:۳۸ ۹۶/۱۲/۱۵
  خخخخخ
 • ۷ بازدید
  افشای سو‌استفاده اخلاقی یکی از معروف‌ترین افراد سینمای هالیوود، موجب شد تا بسیاری از زنان فرانسوی ادعا کنند که مورد سو‌استفاده جنسی قرار گرفته‌اند. جنبش «من هم همین‌طور» نیز که مدتی است زنان را دعوت به افشای آزار و اذیت‌های جنسی اعمال شده بر آنان می‌کند، زنان فرانسه را نیز تشویق به این ادعا کرده است.
  ۰۰:۰۲ ۹۶/۱۲/۱۵
  بله حقیقتی دردناک است. ما باید قدر این آزادی را داشته باشیم. ممنونم از توجه شما
  ۰۱:۲۲ ۹۶/۱۲/۱۴
  جالبه..در کشوری ک ب زنان محجبه اجازه تحصیلات دانشگاهی نمیدهند
 • ۸ بازدید
  به زودی در قدس نماز جماعت خواهید خواند
  ۲۲:۳۱ ۹۶/۱۲/۱۳
  سلام بله ان شاء الله که ما هم باشیم و ببینیم
  ۰۰:۵۹ ۹۶/۱۲/۱۳
  سلام ان شاءلله
 • ۱۲ بازدید
   برای از بین بردن آثار منفی تنبیه بدنی، از راهکارهای ذیل استفاده کنید: 
2- برای از بین بردن تحقیر شخصیت، شخصیت او را گرامی بدارید. نقاط مثبت او را به ویژه در جمع بگویید و به او احترام بگذارید. 
3- برای از بین بردن روحیه ‏ی تسلیم‏ پذیری، به او برای اظهار نظر میدان بدهید؛ گرچه نظرش مخالف شما باشد. 
4- او مضطرب است؛ برای از بین بردن این اضطراب، به او اطمینان خاطر بدهید که دیگر از تنبیه بدنی استفاده نخواهید کرد. 
5- برای مقابله با زورگویی او، برخورد منطقی را پیشه سازید.
  ۲۲:۲۷ ۹۶/۱۲/۱۳
  سلام ممنونم از توجهی که دارید
  ۲۲:۵۳ ۹۶/۱۲/۱۰
  سلام،شبتون بخیر..مثل همیشه عالی✔
 • ۹ بازدید
  سوال: پسر 9 ساله ‏ام را فراوان کتک زده‏ ام. آیا برای از بین بردن آثار منفی این رفتار، راهی هست؟ 
پاسخ: برای از بین بردن آثار منفی تنبیه بدنی، از راهکارهای ذیل استفاده کنید: 1- برای تقویت اعتماد به نفس فرزندتان، ارتباط بیشتری با او برقرار کنید؛ به او مسؤولیت بدهید؛ مهربانی و عطوفت داشته باشید؛ اعتماد خود را به او نشان دهید و در مسائل زندگی با وی مشورت کنید. ادامه در پست بعدی
 • ۹ بازدید
  7. روحیه‏ زورگویی: از این پس، او نیز به ضعیف‏تر از خود (خواهر و برادر کوچک‏تر و همسالان) زور می‏گوید و آنان را کتک می‏زند. اگر می‏خواهید این اثر منفی را با تمام وجود حس کنید، رفتارش را با خواهر یا برادر کوچک‏تر بنگرید. او نیز دقیقا همان گونه که شما رفتار می‏کنید، آنان را توبیخ می‏کند و حتی همان الفاظی را به کار می‏برد که شما برای خودش به کار می‏برید.
  ۲۱:۴۱ ۹۶/۱۲/۸
  سلام،شبتون بخیر...عالی مثل همیشه
 • ۸ بازدید
  6. از بین رفتن اعتماد به نفس: فرزندی که دائم تنبیه می‏شود، اعتماد به نفس خود را از دست می‏دهد و شهامت انجام کارهای بزرگ را نخواهد داشت.
 • ۸ بازدید
  5. اضطراب: کودک یا نوجوان، دائم مضطرب است که نکند بر اثر عمل مشابهی، دوباره به ویژه در حضور دیگران تنبیه شود.
 • ۶ بازدید
  4. ماهر کردن مجرم در جرم: برخلاف تصور برخی والدین که ادعا می‏کنند با کتک، رفتار خلاف فرزند را اصلاح کرده ‏اند، این گونه نیست؛ بلکه او را در ارتکاب جرم، ماهرتر می‏کنند و با تنبیه بدنی، به او می‏ آموزند که در ارتکاب عمل خلاف، دقت بیشتری داشته باشد تا به دام نیفتد.