در حال بارگذاری
بالا
 • ۵ بازدید
  در محرم امسال، اتفاقی، مسیر زندگی مرا تغییر داد، هیچ شناختی نسبت به شهدای مدافعان حرم نداشتم و بر این باور بودم که آنها خودخواه هستند که از خانواده خود می‌گذرند تا در کشوری دیگر کشته شوند؛ تا اینکه شبی به یکی از شهدای مدافع حرم وقتی در حال ذبح او بودند، توهین کردم ... ادامه را در لینک بخوانید http://fna.ir/a25caj
  ۱۱:۵۱ ۹۶/۰۸/۲۸
  چقد عالی،در پناه حضرت زهرا س باشن،حجابشون پایدار
  ۰۴:۰۱ ۹۶/۰۸/۲۸
  بسیار عالی
  ۰۱:۴۸ ۹۶/۰۸/۲۸
  سلام ..بسیار عالی ..ان شاالله همه ما در راه راست قدم برداریم.
 • ۹ بازدید
  ایام اربعین است و خوشا به حال آن کسانی که در حال پیاده‌روی هستند یا پیاده‌روی خواهند کرد و به زیارت اربعین خواهند رسید و آن زیارت خوش مضمونِ روز اربعین را إن‌شاءالله خطاب به حضرت خواهند خواند. ما هم اینجا با شوق و با حسرت نگاه میکنیم به این گامهایی که: هزاران گام در راه است و ....
  ya3
  ۱۵:۴۹ ۹۶/۰۸/۱۸
  ya3: باز در جان جهان یکسره غوغاست حسین این چه شوری ست که از یاد تو برپاست حسین این چه رازی ست که صد شعله فرو مرد و هنوز روشن از داغ تو ظلمت کده ماست حسین عرض سلام‌ وقت تون بخیر اربعین حسینی تسلیت باد گ
  ۱۵:۰۶ ۹۶/۰۸/۱۷
  زنده باشید. ممنونم همچنین
  ۱۵:۰۲ ۹۶/۰۸/۱۷
  ان شاء الله؛ و همچنین بحق اباعبدالله الحسین علیه السلام زیارتش و شفاعتش نصیب شما بشود.
 • ۸ بازدید
  آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند
 • ۹ بازدید
  لزوم شناخت دشمن برای رسیدن به آرمانهای انقلاب
 • ۱۳ بازدید
  قدرت تحلیل جوانان امروز و نسلهای گذشته
 • ۸ بازدید
  جوان امروز دنبال کننده راه جوان زمان انقلاب
  ۲۰:۰۴ ۹۶/۰۸/۱۴
  ممنونم از حسن نظر شما بزرگواران
  ۰۷:۵۳ ۹۶/۰۸/۱۴
  عالی✔✔✔
  ۰۱:۰۶ ۹۶/۰۸/۱۴
  عالی
 • ۹ بازدید
  الان قریب چهل سال از پیروزی انقلاب میگذرد؛ از روز اوّل که این انقلاب یک نهال باریکی بود، با آن جنگیدند و حمله کردند؛ امروز به کوری چشم اینها؛ [انقلاب] یک درخت تناور پُربرگ‌وباری شده. این نشان‌دهنده‌ی این است که نمیتوانند و نتوانستند؛ امّا دشمنی میکنند؛ مال امروز هم نیست.
  ۲۳:۵۰ ۹۶/۰۸/۱۳
  ممنون..ان شاءالله
  ۲۳:۱۵ ۹۶/۰۸/۱۳
  شما لطف دارید؛ تشکر از حسن توجهی که دارید. خداوند بر توفیقات شما بیفزاید.
  ۲۰:۰۲ ۹۶/۰۸/۱۳
  درسته،انتخاب و تصویرسازی شما هم نباید نادیده گرفته بشه!
 • ۱۰ بازدید
  چقدر این نگاه، نگاه ابلهانه‌ای است! یک ملّت را میگویند تروریست؟ نمیگوید رهبر تروریست است، نمیگوید دولت تروریست است؛ میگوید ملّتِ ایران تروریستند! این دشمنی نیست؟ چند سال قبل از این هم یک دولتمردِ دیگر آمریکایی گفت ما باید ریشه‌ی ملّت ایران را از بین ببریم و بکَنیم. احمق! ریشه‌ی یک ملّتی را، آن‌هم یک چنین ملّتی با این سابقه‌ی تاریخی، با این درخت تناورِ فرهنگی، میشود کَند؟
  ۲۰:۰۷ ۹۶/۰۸/۱۴
  الهی آمین. بله؛ ممنونم از توجهی که دارید.
  ۰۰:۴۸ ۹۶/۰۸/۱۴
  خدا رهبر فرزانه‌مون رو حفظ کنه... طراحی تصویر اگه کار خودتونه، بسیار عالی شده....
  ۱۵:۴۲ ۹۶/۰۸/۱۳
  علیک سلام ،بله کاملا درسته ،خدا رهبر عزیزمون رو حفظ و دشمنان و بدخواهانش رو نابود کنه
 • ۱۳ بازدید
  نخستین آموزش‏ها پس از تولد آغاز می‏شود. اذان و اقامه در گوش راست و چپ نوزاد، نخستین آموزه‏ های دینی (توحید، نبوت، امامت و...) را به کودک القا می‏کند؛ البته این آموزش مستقیم نیست؛ اما در ضمیر ناخودآگاه او تأثیر خواهد داشت. روزی، خانمی فرانسوی، تحت عمل جراحی قرار داشت. زمانی که تیغ جراح به عصبی از اعصاب مغز او رسید، در حالت بی‏هوشی مطلق، شروع به خواندن سرودی آلمانی کرد. گروه جراحی شگفت‏زده شدند و شگفتی آنان زمانی فزونی یافت که ... (ادامه در بخش نظرات)
  ۱۱:۴۸ ۹۶/۰۸/۱۲
  علیک سلام ،عمر وعاقبتتون بخیر،بله کاملا صحیح هست،احسنت
  ۱۱:۲۶ ۹۶/۰۸/۱۲
  سلام وقت شما هم بخیر باشد. عالم عجیب و پیچیده و منظم و البته زیبایی رو خدا خلق کرده و دستوراتش را بر اساس این نظم عمیق و پیچیده تنظیم کرده است.
  ۱۱:۲۱ ۹۶/۰۸/۱۲
  سلام وقتتون بخیر،جالب بود ،بعضی ها میگن این اذان و اقامه در گوش کودک رو نماز میت تکمیل میکنه که بدونه اذان و اقامه هست
 • ۶ بازدید
  قلب کودک، چونان زمین خالی است که هر بذری را در آن بریزید، رشد خواهد کرد. امام علی علیه السلام میفرماید: «قلب الحدث کالارض الخالیة ما القی فیها من شی‏ء قبلته؛ مطلبی که در کودکی به انسان آموخته می‏شود، گویا بر روی سنگ حک می‏شود و تا پایان عمر در ذهن او خواهد ماند».
  ۱۱:۰۵ ۹۶/۰۸/۱۲
  ممنونم از توجه شما
  ۲۱:۲۱ ۹۶/۰۸/۱۱
  دقیقاهمینطوره... عالی✔
  ۱۶:۰۴ ۹۶/۰۸/۱۱
  کیفیت اصلی http://web.balagh.ir/sites/default/files/field/image/08081396n.jpg
 • ۹ بازدید
   بهترین زمان برای آموزش دینی، دوران نونهالی است؛ چرا که فطرت خداجویی نونهالان دست نخورده است و این، کار مربی را بسیار ساده می‏کند. حضرت علی علیه السلام خطاب به فرزند بزرگوارش می‏فرماید: «و اجمعت علیه من ادبک... و انت مقبل العمر... ذونیة سلیمة و نفس صافیة؛ و بر ادب آموختن تو همت گماشتم...؛ در حالی که کودک... و دارای نیتی سالم و نفسی پاک بودی».
  ۱۱:۰۴ ۹۶/۰۸/۱۲
  ممنونم از حسن نظر شما
  ۲۱:۲۰ ۹۶/۰۸/۱۰
  عالی
 • ۹ بازدید
  روزی رسول اکرم (صلی الله علیه و آله) از قبرستان بقیع می‏گذشت و به یاران فرمود: بشتابید! در برگشت، یاران خواستند با سرعت بگذرند، حضرت فرمود: آرام بروید. در رفت، مرده‏ ای را عذاب می‏کردند و در بازگشت، عذاب از او برداشته شد؛ چرا که فرزندی دارد و در همین فرصت نزد معلم رفت و «بسم الله الرحمن الرحیم» را آموخت و خداوند به همین جهت، عذاب را از پدر او برداشت.
  ۲۰:۱۹ ۹۶/۰۸/۱۰
  سلام وقت شما هم بخیر و سلامتی؛ ممنونم
  ۰۸:۲۰ ۹۶/۰۸/۱۰
  سلام، صبحتون بخیر... بسیارعالی
 • ۹ بازدید
  سید جمال الدین 10 ساله بود که با پدرش سید صفدر به تهران مسافرت کرد و در منزل مرحوم آقا سید صادق سنگلجی، مجتهد معروف تهران سکنا گزید. آقا سید صادق، رو به سید جمال 10 ساله کرد و فرمود: خوب، سید جمال کوچک! شما هم چیزی بگویید. سید گفت: چیزی قابل عرض ندارم. آقا فرمود: خوب چیزی قابل طول بگویید. سید بی‏درنگ گفت: چیزی که قابل طول است، عمر شما است.
  ۰۹:۲۶ ۹۶/۰۸/۳
  ❁﷽❁...ذکر روز چهارشنبه یا حــــــــــی و یا قیوم》معنی》(ای زنده ای پاینده) امروز بهترینها را ازخداوند، براتون طلب میکنم... الهی بی دلیل دل مهربونتون شادشه... و گل لبخند روی لبانتون بشکفه روزتون شاد و همراه با بهترینها.. ســــــلااااام صبح نونگاه نو روز نوبخیر ... شهادت حضرت رقیه سلام الله علیها تسلیت باد.... ۹۶/۸/۳ ☆ نــــــــــــــبی ☆
  ۲۲:۱۱ ۹۶/۰۸/۲
  سلام احسنت عالی بود خدا حفظشون کنه
  ۲۱:۵۹ ۹۶/۰۸/۲
  چ جالب و عالی✔
 • ۱۱ بازدید
  برکت تربیت دینی کودک، به والدین می‏رسد. کودک تربیت شده‏ دینی، با والدین خود خوب رفتار می‏کند؛ زیرا با قرآن آشنا است و قرآن می‏فرماید: «و لا تقل لهما اف (اسرا/23)؛ به پدر و مادر اف نگو». او با روایات معصومان آشنا می‏شود که می‏فرمایند: «بر الوالدین واجب و ان کانا مشرکین؛  نیکی به پدر و مادر واجب است؛ حتی اگر مشرک باشند».
  ۰۰:۰۸ ۹۶/۰۷/۲۸
  سلام ممنونم از حسن توجه و نظر شما بزرگواران موفق و سلامت باشید.
  ۱۳:۲۲ ۹۶/۰۷/۲۷
  سلام، احسنت
  ۱۲:۵۵ ۹۶/۰۷/۲۷
  عالی
 • ۱۲ بازدید
  تربیت دینی کودکان چه لزومی دارد؟ کودکی که با خدا آشنا است، در جای جای زندگی‏ اش تکیه‏ گاه محکمی خواهد داشت و با همین تکیه‏ گاه، در برابر مشکلات استقامت می‏کند. زمانی که برادران حضرت یوسف او را در چاه انداختند، یوسف 9 ساله بود. وقتی کاروان از کنار چاه گذشت و یکی از کاروانیان یوسف را دید، صدایش را بلند کرد و گفت: کاروانیان بایستید! بیایید و به این کودک غریب و تنها کمک کنید. وقتی یوسف، این تربیت شده‏ دینی، سخن او را شنید، گفت: انسانی که با خدا است، هیچ‏گاه غریب و تنها نیست.
  ۰۹:۰۵ ۹۶/۰۷/۲۷
  سلام ممنونم از حسن نظری که دارید. @seemin @Tanin_Darya
  ۲۳:۲۰ ۹۶/۰۷/۲۵
  سلام، بسیارعالی✔
  ۲۲:۳۲ ۹۶/۰۷/۲۵
  سلام احسنت عالی بود خدا قوت
 • ۱۴ بازدید
   کودکان به طور معمول تا 18 ماهگی، 30 تا 50 لغت؛ در 2 سالگی عبارت‏های 2 واژه‏ ای و گاهی 3 واژه‏ ای، و تا 3 سالگی، هزار کلمه را می‏توانند بر زبان جاری سازند. در 4 سالگی، مهارت نسبی در دستور زبان می‏یابند و در 5 سالگی، مشابه بزرگسالان سخن می‏گویند. این، حد متوسط و طبیعی است و اگر کودکی، کمتر از حد متوسط باشد، به معنای عقب‏ ماندگی نیست و می‏تواند تأخیر را پس از 6 ماه تا یک سال، جبران کند. آلبرت انیشتین و امیل زولا چنین بوده‏ اند.
  ۰۹:۱۲ ۹۶/۰۷/۲۵
  ❁﷽❁... ذکر روز سه شنبه یا اَرحَمَ الراحمین》معنی》( ای بخشنده ترین بخشندگان) امروز خواهان آنم که ضربان قلبت بـه لبخندهای مکرر تکرار شود و هر آنچـه بـه دل آرزویش را داری بی بهانـه ای از آن تو باشد. .. سلااااام صبح تون بخیر زندگی تون شاد.. ۹۶/۷/۲۵ ☆ نــــــــــبی ☆
  ۱۳:۳۴ ۹۶/۰۷/۲۴
  ان شاءالله
  ۱۳:۳۰ ۹۶/۰۷/۲۴
  سلام ممنونم شما لطف دارید، ان شاء الله بتوانیم در ترویج و تبیین معارف دین رضایت حق و جانشین حق عجل الله فرجه را به دست بیاوریم. @ymhdi313
 • ۱۴ بازدید
  برخورد سلیقه‏ ای والدین در این مسأله، پسندیده نیست. برخی والدین براساس سلیقه‏ شخصی خود، کودکان را از اموری منع می‏کنند؛ حال آن که از دیدگاه دین، منعی برای آن‏ها نیست. بازی کودکان (اگر مزاحمتی برای دیگران ایجاد نکند)؛ سر و صدای آنان (اگر دیگران را نیازارد)؛ تحرک بیش از حدشان (اگر ضرر و خطری را در پی نداشته باشد)؛ قدم زدن با دوستان، حضور در منازل دوستان یا دعوت آنان (اگر همسالان مورد اعتمادند)؛ خرید کفش و لباس مورد علاقه و...، هیچ گونه اشکالی ندارد و نباید کودکان را از این امور منع کرد.
  ۱۳:۵۱ ۹۶/۰۷/۱۹
  سلام روز شما هم بخیر و سلامتی، ممنونم
  ۰۶:۱۰ ۹۶/۰۷/۱۹
  سلام، صبحتون بخیر.... بسیارعالی✔
 • ۱۲ بازدید
  علل انگشت مکیدن: 1. چه بسا دوران شیرخوارگی، به طور کامل از شیر مادر استفاده نکرده است. 2. او با این رفتار، خاطره‏ های خوش دوران نوزادی را زنده می‏کند و تسکین می‏ یابد. این علت در صورتی اهمیت بیشتری می‏ یابد که خداوند، اخیرا به شما فرزند دیگری عطا کرده باشد. 3. کودکان خجالتی، زمانی که بازی و فعالیت‏های گروه همسالان را می‏بینند و به جهت کمرویی در آن فعالیت‏ها شرکت نمی‏کنند، انگشت می‏مکند.
  ۱۱:۳۴ ۹۶/۰۸/۱۲
  همه تصاویر عالی است
  ۰۸:۵۴ ۹۶/۰۷/۱۸
  ❁﷽❁... ذکر روز سه شنبه یا اَرحَمَ الراحمین》معنی》( ای بخشنده ترین بخشندگان) الهی.. در این روز های پاییزى زیبا آرامش مهمون خونه هاى دلتون باشه ... و عشقو محبت در زندگیتون جارى ... سلااااام صبح بخیر روز خوبی رو براتون آرزو میکنم.. ۹۶/۷/۱۸ ☆ نــــــــــــــبی ☆
  ۰۹:۳۳ ۹۶/۰۷/۱۶
  سلام، خیلی عالی✌
 • ۱۴ بازدید
  نیکوکار مورد تحسین مردم
  ۲۲:۲۹ ۹۶/۰۷/۱۵
  حاجت روا باشید بحق خالق باران که اوست الله احد @khsh4488
  ۲۲:۲۷ ۹۶/۰۷/۱۵
  اجر شما با سالار شهیدان @Tanin_Darya
  ya3
  ۲۱:۴۰ ۹۶/۰۷/۱۴
  ya3: میگویند:باران،گریه آسمان است من میگویم دانه های باران کلیدهاے گشایش است امیدوارم با هر دانه ی باران یکی از آرزوهاتون برآورده بشه
 • ۲۳ بازدید
  نقل کرده اند که مرحوم مقدس اردبیلی سال ها در نجف زیست اما هیچ گاه از آب فرات ننوشید. آن هنگام که در بستر ارتحال افتاد، برخی مجتهدان و عالمان هم عصرش از او اجازه خواستند تا قدری آب فرات در کام او بریزند. وی در جواب سکوت کرد. قدری آب فرات در ظرفی ریخته، برایش آوردند و با اندکی تربت کربلا آمیختند. چون چشم او به آب افتاد گریست آنقدر گریه نمود که بی تاب شد و نتوانست آب را بنوشد و به حالت گریه و عطش از دنیا رفت.
  ۲۲:۳۰ ۹۶/۰۷/۱۵
  الهی آمین
  ۱۰:۰۱ ۹۶/۰۷/۱۳
  یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ
  ۱۰:۲۹ ۹۶/۰۷/۹
  سلام خداوند اجر شما را در مصیبت امام حسین علیه السلام عظیم گرداند @khsh4488 @4781482
 • ۱۶ بازدید
  نویسنده مسیحی جرج جرداق می‏نویسد: «یزید وارث همه بدی‏های اسلاف خود بود و از آن‏ها نیز فزون داشت. از هر نوع شرارت و فساد و اعمال شیطانی كه دیگر مردان بدكار و بی‏ آبرو داشتند، یزید بهره‏ مند بود ... در یزید همه صفات زشت و ننگین و ریاست‏ طلبی و سودجویی و خون‏ریزی و بی‏ ارادگی وجود داشت. و در طرف مقابل یعنی فرزندان علی‏ علیه السلام همه صفات عالی و ستوده انسانی، از قبیل خلق كریم و شجاعت و آزادگی و شهادت، به كمال معنا وجود داشت...»
  ۲۲:۳۱ ۹۶/۰۷/۱۵
  ممنونم از حسن توجه شما
  ۱۲:۴۷ ۹۶/۰۷/۸
  دقیقا... احسنت، عالی بود☑
  ۱۲:۳۹ ۹۶/۰۷/۸
  کیفیت اصلی http://web.balagh.ir/sites/default/files/field/image/08071396n.jpg
 • ۱۲ بازدید
  این مورخ آمریکایی در ادامه می نویسد: «و این است خلاصه تعالیم اسلام. ملّتی كه از گهواره تا گور تعالیمش این چنین است پیدا است كه دارای چه مقام و مرتبه‏ ای خواهد بود. چنین ملّتی دارای هر گونه شرف و افتخار است، چون همه افراد آن سرباز حقیقت و عزّت و شرف است».
  ۱۲:۴۰ ۹۶/۰۷/۸
  کیفیت اصلی http://web.balagh.ir/sites/default/files/field/image/07071396n.jpg
  ۱۲:۳۲ ۹۶/۰۷/۸
  سلام اعظم الله اجورکم و اجورنا بمصابنا بالحسین علیه السلام؛ خدا اجر شما را عظیم گرداند @maryam61 @Tanin_Darya @reza4568
  ۱۵:۴۰ ۹۶/۰۷/۷
  ✔✔✔
 • ۱۹ بازدید
  گریستن شاعر مسیحی برای اباعبدالله
  ۱۲:۴۱ ۹۶/۰۷/۸
  کیفیت اصلی http://web.balagh.ir/sites/default/files/field/image/06071396n.jpg
  ۱۲:۲۹ ۹۶/۰۷/۸
  سلام اعظم الله اجورکم و اجورنا بمصابنا بالحسین علیه السلام؛ خدا اجر شما را عظیم گرداند @seemin @Tanin_Darya
  ۰۰:۰۴ ۹۶/۰۷/۷
  احسنت...عالی وتأثیرگذار✔
 • ۱۹ بازدید
  ترسیم منظره غم‏ انگیز عاشورا توسط شاعر انگلیسی
  ۱۲:۴۱ ۹۶/۰۷/۸
  کیفیت اصلی http://web.balagh.ir/sites/default/files/field/image/05071396-1n.jpg
  ۲۳:۰۳ ۹۶/۰۷/۶
  بله ندای حسین بن علی به گوش همه جهانیان خواهد رسید. ممنونم از حضور شما خواهر ارجمند
  ۲۳:۱۱ ۹۶/۰۷/۵
  چ جالب...لایک✔
 • ۱۶ بازدید
  بر پایهٴ قرآن، وجود پربركت رسول اكرم برای همهٴ مردم و جوامع بشری (جهانیان) منشأ رحمت است؛ ﴿و ما أرسلناك إلّا رحمة للعالمین﴾. اگر خداوند پیامبر را به نام رحمت عوالم ارسال كرده است و اگر همین پیغمبر می فرماید كه من از حسین هستم، با این شكل منطقی قلمرو پیام كربلا روشن می شود. زیرا خدا دربارهٴ پیغمبر می فرماید: بركت وجود او جهانی است و ایشان نیز با چنان شعاع رحمتی فرمودند: كیان من به كربلای حسین زنده است؛ «و أنا من حسین». از این رو، پیام نهضت حسینی نیز جهانی است.
  ۲۱:۱۰ ۹۶/۰۷/۱۳
  الهی آمین ،تشکر وهمچنین
  ۲۱:۰۱ ۹۶/۰۷/۱۳
  حضرت محمد و آل محمد علیهم السلام شفیع شما و همه پیروانش در دنیا و آخرت باشند
  ۲۰:۵۸ ۹۶/۰۷/۱۳
  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
 • ۱۹ بازدید
  «مثلی لا یبایع مثله» یعنی چگونه نور و ظلمت، روشنایی و تاریکی با هم جمع نمی شوند، چگونه حق و باطل با هم جمع نمی شوند لذا چنین بیعتی محال و غیرممکن است.
  ۱۱:۳۶ ۹۶/۰۷/۵
  کیفیت اصلی http://web.balagh.ir/sites/default/files/field/image/04071396n.jpg
  ۱۱:۳۶ ۹۶/۰۷/۵
  سلام اعظم الله اجورکم؛ خدا به شما هم اجر عظیم بدهد.
  ۰۰:۳۶ ۹۶/۰۷/۵
  سلام عزاداریتون قبول حق ،التماس دعا
 • ۱۸ بازدید
  ادریس حسینی مغربی سنی مذهب بود اما بخاطر امام حسین علیه السلام شیعه شد و کتابی نوشت به نام «لقد شیّعنی الحسین‏» یعنی امام حسین مرا شیعه کرد وی در بخشی از کتاب خود می نویسد: «به طور حتم امّتی كه حسین‏ را به قتل رساند و اهل بیت طاهرین او را به اسارت برد، هرگز قابل اعتماد نیستند. این خون‏هایی كه جاری شد آب‏های نهر نبود، بلكه خون‏های شریف‏ترین كسانی بود كه پیامبر بر آنان در این امّت وصیّت نموده بود. این امّت خود باعث شدند ...»
  ۲۳:۳۹ ۹۶/۰۷/۴
  ممنونم اجر شما بزرگواران با ابی عبدالله علیه السلام
  ۱۰:۱۰ ۹۶/۰۷/۴
  ❁﷽❁... ذکر روز سه شنبه یا اَرحَمَ الراحمین》معنی》( ای بخشنده ترین بخشندگان) به نام آن خداوندی که نوراســــت رحیمست وکریمست وغفــور اســت.. یک ذهن زیبابرای زندگی شادکافیست فقط باید لبخند بزنی ونگاه مثبت داشته باشی جسم وروحتان پرنشاط... سـلااآااام صبحتون بخیر روزتون پرخیروبرکت.. عزاداریهاتون قبول حق التماس دعا.. ۹۶/۷/۴ ☆ نــــــــــــــبی ☆
  ۰۷:۳۲ ۹۶/۰۷/۴
  سلام،بسیارعالی✔
 • ۱۴ بازدید
  و سفارش می کنم او را (فرزند ارشد ایشان) که جنازه مرا در حسینیه ای که برای عزای جدم تاسیس کرده ام قرار داده و همین عمل بستن عمامه را را تکرار کنند. بدین ترتیب که یک سر آن را به منبر سید الشهداء (علیه السلام) و سر دیگر با به تابوت بسته و همان گونه مصیبت وداع را بخوانند.
  ۱۹:۵۱ ۹۶/۰۷/۵
  الهی آمین سپاس همچنین
  ۲۳:۴۱ ۹۶/۰۷/۴
  امام حسین علیه السلام شافع شما باشد. التماس دعا
  ۰۰:۱۴ ۹۶/۰۷/۳
  جن و ملک بر آدمیان نوحــــه می‌کنند... گویا #عـــزای اشرف اولاد آدم است
 • ۱۵ بازدید
  رسیدگی بیشتر به امور خانواده
  ۲۳:۲۶ ۹۶/۰۷/۱
  دقیقا...بسیارعالی✔
  ۲۳:۱۷ ۹۶/۰۷/۱
  کیفیت اصلی http://web.balagh.ir/sites/default/files/field/image/01071396n.jpg
 • ۱۴ بازدید
   هنگام پرخاشگری کودک، به او بی‏ توجهی کنید و حساسیت نشان ندهید؛ اما در مواقع عادی، توجه بیشتری به او داشته باشید و وقت افزون‏تری را برایش صرف کنید تا از نظر عاطفی ارضا شود و مجبور نشود برای جلب توجه دیگران، از رفتارهای پرخاشگرانه استفاده کند.
  ۲۲:۳۶ ۹۶/۰۶/۲۲
  سلام، این هفته در لنزوری‌ها چه خبره؟؟؟ ۱- تبلیغ کانال سروشی لنزوری‌ها در لنزور با تگ و اطلاع رسانی در صفحه کاربران لنزور ۲- تبلیغ حرکت تشکیلاتی در لنزور با انتخاب موضوع هفته و نشر حداکثری مطالب کانال در لنزور ۳- بیان ایرادات و نقاط ضعف و قوت لنزور و راهکارهای پیشنهادی جهت انتقال به مدیریت لنزور ۴- ارتباط با مدیریت لنزور و انتقال موارد بالا جهت ارتقاء کیفی و کمی ، افزایش نظارت بر محتوا و همچنین تشویق برای ارائه نسخه جدید (بروزرسانی و ارتقاء) #سنگر_نرم به جمع لنزوری‌ها در سروش بپیوندید (لنزوری ها کانالی برای هماهنگی، هم افزایی و تبادل اطلاعات بین انقلابیون لنزور است.. طبق فرمایش امام خامنه ای: تشکیلات یعنی نظم، یعنی تقسیم وظایف، یعنی ارتباط و اتصال، و زنجیره ای کار کردن؛ اینجا می خواهیم به فرمان ولی لبیک گوییم.. ولایت مداران.. یا علی..) #آدرس کانال: http://sapp.ir/lenzoriha
  ۱۵:۴۰ ۹۶/۰۶/۲۱
  ممنونم از همه شما بزرگوران @seemin @Tanin_Darya @nabi25
  ۰۹:۲۷ ۹۶/۰۶/۲۱
  ❁﷽❁... ذکر روز سه شنبه یا اَرحَمَ الراحمین》معنی》( ای بخشنده ترین بخشندگان) در این صبح زیبای تابستان آرزو می‌کنم قلبتون پرباشه از مهـر و محبت روحتون آروم و خیر و برکت بشه مهمون خانه ها تون.. سلااااام صبحتون بخیر روزگارتون پر از خوشبختی... ۹۶/۶/۲۱ ☆ نــــــــــــــبی ☆
 • ۱۹ بازدید
  هیچ‏گاه کودک خود را به سبب «سخنـان کودکانه» یا «انتظارات بچـگانه» تمسخر نکنید. در موارد بسیاری، سخــن یا خواستــه‏ ی او از دیــد شما بی ‏ارزش و غیر قابل توجه است؛ اما از دید او بسیار اهمیت دارد و تمسخر کودک، او را پرخاشگر می‏کند.
  ۲۳:۳۳ ۹۶/۰۷/۱
  سلام ممنونم از دعای خوب شما
  ۰۶:۴۵ ۹۶/۰۶/۳۱
  سلام آقاسید،نیستین چرا؟؟؟؟هرجاهستین شادوسلامت باشید
  ۱۸:۰۴ ۹۶/۰۶/۲۰
  کیفیت اصلی http://web.balagh.ir/sites/default/files/field/image/49-2061396n.jpg
 • ۲۱ بازدید
  اقدام به موقع شما در برابر اعمال خلاف کودک، او را از رفتارهای نابهنجار بعدی مصون خواهد کرد. پرمود بترا، روان‏شناس غربی، سخن هشدار دهنده‏ ای دارد: «جلو بسیاری از آتش‏ سوزی‏های بزرگ جهان را با یک فنجان آب می‏توان گرفت؛ البته اگر به موقع انجام شود». متأسفانه برخی خانواده‏ ها به سبب عدم اقدام به موقع در برابر گناهان کودک، در دوران نوجوانی‏ اش با فرزندی مواجه می‏شوند که رفتار نابهنجار در او نهادینه شده است و اصلاح او، کار بسیار سختی خواهد بود.
  ۱۷:۵۳ ۹۶/۰۷/۸
  لطفا منم دنبال کنید
  ۱۸:۲۰ ۹۶/۰۶/۲۰
  کیفیت اصلی http://web.balagh.ir/sites/default/files/field/image/48-2061396n.jpg
  ۱۸:۰۵ ۹۶/۰۶/۲۰
  ممنونم از حسن نظر شما بزرگواران
 • ۲۱ بازدید
  آیت الله جوادی آملی در شرح حدیث امام کاظم علیه السلام: وقتی از حضرت سؤال شد جواد یعنی چه؟ آن حضرت فرموند: اگر منظورتان از جواد در جهان امکانی است، مثلاً انسانِ جواد کیست؟ آن کسی که حقوق واجب را اَدا بکند او جواد است، اما اگر منظورتان درباره ذات اقدس الهی است که از اسمای فعلیه خدا این است که او جواد است «فهو الجواد إن أعطی و هو الجواد إن مَنَع» اگر بدهد جود است و اگر ندهد هم جود است زیرا آنجا هم که نمی دهد مصلحت و حکمت است و یک آزمون الهی است.
  ۱۴:۳۵ ۹۶/۰۶/۲۰
  از همه شما بزرگواران ممنونم. امام موسی بن جعفر علیهما السلام شافع شما باشند.
  ۱۲:۴۵ ۹۶/۰۶/۲۰
  سلام میلاد آقاموسی بن جعفر علیه السلام برشما مبارک و فرخنده
  ۱۰:۰۲ ۹۶/۰۶/۲۰
  ❁﷽❁... ذکر روز دوشنبه یا قاضیُ الحاجات》معنی》 (ای براورنده حاجات) خوشبخت ترین مخلوق خدا خواهی بود اگر امروزت را چنان زندگی کنی که گویی نه فردایی وجود دارد. برای دلهره... نه گذشته ای وجود دارد. برای حسرت... آرامش نصیب همیشگی قلب‌هاتون درود بر شما... سلاااااام صبح بخیر روزگارتون نیک... ولادت امام موسی کاظم علیه السلام مبارک باد.... ۹۶/۶/۲۰ ☆ نــــــــــــــبی ☆
 • ۱۴ بازدید
  اینگونه کودکان در غیاب والدین قوانین را می‏شکنند؛ پس محدودیت‏ها را باید به نرمی و مهربانی به کودکان بیاموزید تا از روی اعتقاد، بدان‏ها عمل کنند. در صورتی که عامل واداشتن کودک به پذیرش محدودیت‏ها و تن دادن به قانون، اقتدار والدین یا اقتدار گروه، مربی و اجتماع باشد، به طور معمول زیر بار نمی‏رود و اگر هم به جهت اهرم فشار به آن تن دهد، با برداشته شدن فشار، قانون را نقض خواهد کرد؛ اما اگر محدودیت برای کودک، مطلوبیت فردی داشته باشد، حتی در غیاب والدین و بدون اهرم فشار نیز به آن عمل خواهد کرد.
  ۱۷:۴۶ ۹۶/۰۷/۸
  عالی لطفا منم دنبال کنید
  ۱۴:۴۸ ۹۶/۰۶/۲۰
  عالی؛ معرفت و نگاه شماست. ممنونم
  ۲۳:۱۴ ۹۶/۰۶/۱۹
  کیفیت اصلی http://web.balagh.ir/sites/default/files/field/image/47-1961396n.jpg
 • ۱۹ بازدید
  انضباط باید نرم و ملایم و به آرامی ایجاد شود. ایجاد انضباط با زور و اهرم فشار، سبب احساس ناامنی، ترس، تسلیم ‏پذیری، طغیان، دروغگویی، چاپلوسی و وسواس خواهد شد. کودکانی که با فشار والدین به انضباط وادار می‏شوند، به طور معمول، سرکش و مسأله آفرین خواهند بود و در برابر بزرگسالان مقاومت می‏کنند و به جهت فشارهای دوران کودکی، از آنان انتقام می‏گیرند.
  ۲۲:۵۳ ۹۶/۰۶/۱۹
  بله صد البته ان شاءالله..
  ۲۲:۵۱ ۹۶/۰۶/۱۹
  ممنونم؛ شما لطف دارید. ان شاء بتونیم رضایت صاحبمون رو به دست بیاریم.
  ۲۲:۲۸ ۹۶/۰۶/۱۹
  آها..بله..خیلی ممنون خداقوت ..ولی نبایداز طراحی های زیبا شما هم غافل بود شاهکارش میکنه واقعا لذت میبریم..!
 • ۲۰ بازدید
  ایجاد انضباط در کودک از همان ابتدای تولد باید آغاز شود و به مرور زمان و با توجه به رشد سنی او ادامه یابد. انتظار انضباط در دوره‏ نوجوانی بدون توجه به دوران کودکی، انتظار به جایی نیست؛ زیرا درخت را تا زمانی که نهال است می‏توان به دلخواه شکل داد، و اگر کودک، به بی‏ انضباطی عادت کند، تغییر رفتار، بسیار مشکل است. آموزش انضباط به کودک زیر یک سال، غیر مستقیم انجام می‏شود. اگر مادر، نظم را در شیر دادن، خواباندن، بیدار کردن، و تر و خشک کردن نوزاد رعایت کند، در ضمیر ناخودآگاه او اثر خواهد گذاشت.
  ya3
  ۱۵:۳۶ ۹۶/۰۶/۱۹
  سپاس از لطف تون؛؛بهمچنین برا شما و خانواده محترم‌تون
  ۱۴:۴۷ ۹۶/۰۶/۱۹
  سلام این ایام با عظمت و نورانی بر شما هم مبارک باشد @khsh4488
  ۱۴:۴۵ ۹۶/۰۶/۱۹
  ممنونم از حسن نظر شما @Tanin_Darya
 • ۲۲ بازدید
  توصیه آیت الله بهجت در مورد شب عید غدیر
  ۱۳:۰۶ ۹۶/۰۶/۱۸
  احسنت.عالی. دقیقا همینطوره
  ۰۹:۳۹ ۹۶/۰۶/۱۸
  ❁﷽❁...ذکر روز شنبه یا رَب العالَمین 》معنی》(ای پروردگار جهانیان) امروزتان سرشاراز آرامش روزتان را بایک بغل انرژی شروع کنید به خود بگویید : عالی هستید تا عالی شوید و باورکنید هر چه بگویید همان می شود سلااااااام صبح بخیر دوستان عزیز و گرامی.. عید سعید غدیر خم، عید ولایت و امامت بر همه مسلمانان مبارک.. ۹۶/۶/۱۸ ☆ نــــــــــــــبی ☆
  ۰۸:۴۶ ۹۶/۰۶/۱۸
  الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایة أمیرالمؤمنین علی بن أبی طالب و الأئمة المعصومین علیهم السلام، این عید با عظمت بر شما مبارک باشد. @M.Nargesi
 • ۲۲ بازدید
  ابو بكر و علی (علیه‌السلام) برای زیارت قبر مطهر رسول اكرم (صلی‌الله‌علیه‌وآله) شش روز پس از رحلت حضرت مشرف شدند، علی به ابوبكر فرمود: پیش برو ابوبكر گفت من هرگز بر مردی تقدم نمی‌جویم كه خود شنیدم رسول خدا (در باره او) می‌فرمود: «علی نزد من منزلتی را دارد كه من آن منزلت را در پیشگاه پروردگارم دارم».
  ۱۸:۰۶ ۹۶/۰۶/۲۴
  سلام بزرگوار سیم‌کارت تون ایرانسل هست یا همراه اول؟برای فرستادن جایزه میخوایم
  ۰۸:۵۳ ۹۶/۰۶/۱۹
  سلام،عیدتون مبارک
  ۱۳:۰۵ ۹۶/۰۶/۱۷
  سلام تشکر
 • ۱۸ بازدید
  عکس العمل کودکان در برابر عوامل اضطراب، یکنواخت نیست؛ زیرا میزان تحمل آنان تفاوت دارد (در تربیت کودکان، به تفاوت‏های فردی آنان توجه داشته باشید). ملاک در میزان تحمل کودکان، سن آنان نیز نیست و چه بسا هنگام ایجاد عوامل اضطراب، کودک کوچک‏تر کمتر مضطرب شود و فرزند بزرگ‏تر را اضطراب شدیدتری فرا گیرد. در چنین موقعیتی، فرزند بزرگ‏تر را سرزنش نکنید و آرامش فرزند کوچک را به رخش نکشید و آن دو را با هم مقایسه نکنید.
  ۱۱:۰۵ ۹۶/۰۶/۱۷
  ❁﷽❁...ذکر روز جمعه.اَللّٰهُمَّ صَلِّ عَلٰی مُحَمَّدْ وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 》معنی》(خدایا بر محمد و خاندانش سلام بفرست) السَّلامُ عَلیك یااَباصالِحَ المهدی(عج).. امروزتون زیبا دلتون شاد لبتون خندون آدینه خوبی رو در کنار دوستان و عزیزانتون داشته باشید سلاااااام صبح زیباتون بخیر و شادی.. ۹۶/۶/۱۷ ☆ نـــــــــبی ☆
 • ۱۷ بازدید
  اگر اضطراب شدید کودکان از بین برود و به حد مطلوب برسد، میزان خودباوری آنان بیشتر خواهد شد و کودکانی که خودباوری و اعتماد به نفس افزون‏تری دارند، استعدادهایشان شکوفا خواهد شد و اگر استعدادها شکوفا شود، به طور قطع بیشتر رشد می‏کنند و برای جامعه مفیدتر خواهند بود.
  ۱۰:۵۵ ۹۶/۰۶/۱۷
  بله بسیار ممنونم از نظرات و وقتی که میگذارید. در پناه حضرت امیر علیه السلام باشید
  ۱۷:۴۳ ۹۶/۰۶/۱۶
  خودباوری یکی ازمفاهیم کلیدی وموکدی علم روانشناسیه ومهم،ک تمام رفتارواعمال انسان بسته ب آن بوده حتی درترسیم آینده....بسیارعالی✔
  ۱۷:۲۹ ۹۶/۰۶/۱۶
  کیفیت اصلی http://web.balagh.ir/sites/default/files/field/image/43-1561396n.jpg
 • ۲۰ بازدید
  فضائل امام علی علیه السلام از زبان خلفا
ابو بكر گفت: رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) در شب هجرت در حالی كه بیرون از غار بودیم و اراده (رفتن) به مدینه را داشتیم به من فرمود: دست من و دست علی در عدل و داد برابر است.
  ۱۰:۵۴ ۹۶/۰۶/۱۷
  سلام ممنونم از حسن نظر شما @seemin @Tanin_Darya
  ۰۱:۱۱ ۹۶/۰۶/۱۶
  سلام،بسیارعالی...
  ۲۳:۴۸ ۹۶/۰۶/۱۵
  سلام احسنت عالی بود خدا خیرتون بده با اجازه کپی
 • ۲۶ بازدید
  آیت الله جوادی آملی در شرح این حدیث: دنیا یک بازاری است عده‌ای در این تجارت سودی بردند همان‌ها که راه شهادت را طی کردند راه آزادگی را انتخاب کردند راه جانبازی را انتخاب کردند، راه مفقود شدن را انتخاب کردند. عده‌ای هم ضرر کرده‌اند همان‌هایی هستند که «فما ربحت تجارتهم؛ و تجارتشان سود[ى به بار] نیاورد» امام هادی فرمود دنیا بازار است انسان دارد عمر می‌دهد و کالا می‌گیرد ببیند چه می‌گیرد، چیزی که باید بگذارد و برود نگیرد، چیزی که به همراه می‌برد بگیرد.
  ۱۱:۳۰ ۹۶/۰۶/۱۵
  کیفیت اصلی http://web.balagh.ir/sites/default/files/field/image/1561396-2n.jpg
  ۱۱:۲۰ ۹۶/۰۶/۱۵
  ❁﷽❁...ذکر روز چهارشنبه یا حــــــــــی و یا قیوم》معنی》(ای زنده ای پاینده) خوبیهای دنیا شادیهای پی درپی تقدیم به شما دوستان عزیز خوشبختی ستون زندگیتون باشه مهرتون ماندگار لحظه هاتون خوشرنگ سلااااااام صبح بخیر تون شاد و بی نظیر.. میلاد با سعادت امام هادی علیه السلام مبارک با..... ۹۶/۶/۱۵ ......☆ نـــــــــبی ☆
 • ۲۶ بازدید
  جنیانی که غدیر را دیده اند
  ۱۰:۲۱ ۹۶/۰۶/۱۵
  حضرت امیر علیه السلام شافع همه شما گرامیان باشد
  ۲۳:۴۹ ۹۶/۰۶/۱۴
  کاش روز میذاشتین
  ۲۳:۳۵ ۹۶/۰۶/۱۴
  سلام،عالی بود
 • ۲۳ بازدید
  فضائل حضرت امیر از زبان معاویه
  ۱۳:۰۹ ۹۶/۰۶/۱۵
  این کمال رذالت معاویه رو نشون میده،خداعلامه ی ذوالفنون رو برای مسلمین حفظ کنه....
  ۱۰:۱۹ ۹۶/۰۶/۱۵
  حضرت امیر علیه السلام شافع شما باشد @nabi25 @montazer.yar
  ۰۹:۱۹ ۹۶/۰۶/۱۴
  یا امیرالمومنین ع
 • ۱۷ بازدید
  غدیر؛ روز امامت و ولایت
  ۱۰:۵۰ ۹۶/۰۶/۱۲
  ❁﷽❁...ذکر روز یکشنبه یا ذَالجَلالِ و الاِکرام》معنی 》(ای صاحب شکوه و بزرگداشت) آرامش آدمها باارزش ترین حس دنیاست براتون یک دنیا آرامش یک دنیا تندرستی، و یک عالم خوشبختی و برکت.. از خدای بزرگ خواستارم لحظه هاتون پراز عطرگل. سلاااااام صبح بخیر روزگارتون نیک زندگی تون شاد .. ۹۶/۶/۱۲ ☆ نــــــــبی ☆
  ۱۰:۴۲ ۹۶/۰۶/۱۲
  کیفیت اصلی http://web.balagh.ir/sites/default/files/field/image/1261396n.jpg