در حال بارگذاری
بالا
 • ۴ بازدید
  در 9دی 269 ام می خوانید:

♦️روحانی دوباره وعده هایش را تکذیب نکند!

دکتر محمدحسین ساعی

امروز هم برای آنان که احساس پیروزی می‌کنند و هم برای آنهایی که به هدف کوتاه‌مدت خود نرسیده‌اند، یک آغاز جدید است و هر آغازی برای اهل حکمت و صبر و جهاد، فرصت بی‌بدیلی برای اصلاح است. «اگر غم لشکر انگیزد» یا غرور حادثه شود، این فرصت، می‌سوزد.
 • ۵ بازدید
 • ۵ بازدید
 • ۴ بازدید
  ۱۵:۵۲ ۹۶/۰۳/۳
  حتماً... مگه ما مرده باشیم!
 • ۴ بازدید
  دشمن از شیربچه های 12 و 13 ساله ما میترسید حالا کارمون به کجا رسیده که باید هر بلایی سرمون میارن بهشون لبخند بزنیم بلکه کمتر بهمون بگن تروریست...
 • ۴ بازدید
  در 9دی 269 ام می خوانید:
 • ۴ بازدید
  بازنده ترین بازیگر انتخابات امسال را احمدی نژاد میدانم! یاران نزدیک وی درحالیکه میلیونها طرفدار سابقش برای خروج ازوضعیت موجود تلاش میکردند، آرای باطله را روی دست گرفتند وآرای باطله فقط 1% افزایش یافت!
  حیف که نقاط مثبت کارنامه شون رو هم با ندونم کاری توی ذهن مردم به منفی تبدیل کردند، آقای رئیسی هم چوب بی تدبیری های کارنامه ایشون رو خورد و تمام این مدت متهم شد به دنباله روی از هشت سال احمدی نژادی
 • ۴ بازدید
 • ۴ بازدید
 • ۳ بازدید
  روحانی (۹۶/۲/۳۰): این انتخابات، پیروزی صلح وآشتی برتنش وخشونت بود!
یعنی 16 میلیون خشونت طلب بودند! پس چرا شهرآرام واموال مردم درامان است؟ 
 
#من_اینها_را_می‌شناسم
  ۱۸:۱۸ ۹۶/۰۳/۲
  #مرگ_بر_فتنه_گر #ما_هم_این_اصلاح_طلبان_فتنه_گر_را_میشناسیم
  ۰۹:۵۲ ۹۶/۰۳/۲
  خدا لعنت کنه دولتمردان تزویر و دروغ را
 • ۱ بازدید
  بدون شرح!

تفاوت پیام تبریک مقام معظم رهبری درسال 92 و 96

راستی رسانه های نکته سنج نمیخواهند درباره رنگ انگشتر رهبرانقلاب، تحلیلی ارائه دهند؟!
 • ۴ بازدید
  ۲۶۹ امین شماره هفته نامه ۹ دی امروز یکشنبه سی و یکم اردیبهشت ماه ۹۶ روی دکه‌های مطبوعاتی قرار گرفت.
تیتر یک این هفته ۹ دی با عنوان «تکرار بیکاری، تکرار رکود» به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری و پیروزی حسن روحانی اشاره دارد.
یادداشت عکس یک هم با عنوان «پیروزی ۴۰ میلیونی رهبر و مردم» پیام رهبر انقلاب درباره انتخابات را منتشر کرده است
  ۱۹:۵۸ ۹۶/۰۲/۳۱
  بجنبید و تا دیر نشده تیتر بزنید و به جمع میلیون ها بهاری بپیوندید ... انقلاب بازیچه نیست که تا 1404 هم معطلش کنید ... بیدار شوید
  ۱۹:۵۷ ۹۶/۰۲/۳۱
  جناب رسایی احمدی نژادهمانی بود که گفتید منحرف است و بزرگتان او را بزرگترین خطر از صدر اسلام تا کنون نامید. متوجه شدید بدون او هیچ هستید؟
  ۱۴:۵۴ ۹۶/۰۲/۳۱
  شکست اصولگرایان در انتخابات. در مقابل اصلاح طلبان نتیجه. پشت کردن به احمدی نژاد توسط امثالی مثل شمایت هرچند که او باهوش تر از ان بود که. به دام اصواگرایان بیافتد
 • ۸ بازدید
  ۲۶۸ امین شماره هفته نامه ۹ دی شنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه ۹۶روی دکه‌های مطبوعاتی قرار گرفت.
تیتر یک این هفته ۹ دی با عنوان «رئیسی برای خادمی جمهور» منتشر شده که پرونده انتخاباتی ویژه حجت الاسلام رئیسی است.
صفحه جریان شناسی ۹ دی هم در آخرین قسمت از سلسله یادداشتهای پیرامون زندگی حسن روحانی، در این شماره با عنوان «روحانی به دنبال رفع حصر کودتاچیان و براندازان نظام» به نقش و نظر روحانی در ماجرای فتنه ۸۸ و همچنین پرونده هسته ای پرداخته است.
 • ۷ بازدید
  
267 امین شماره هفته نامه ۹ دی امروز شنبه شانزدهم اردیبهشت ماه 96 با عنوان «جهانگیری؛ نامزد انصراف طلبان» به مساله نامزدی جهانگیری و احتمال انصراف او به نفع روحانی یا انصراف روحانی به نفع او اشاره کرده و به شکستهای اصلاحات در این ماجرا پرداخته است..
 • ۸ بازدید
  رشد جهشی رئیسی در نظرسنجیها
۲۶۶ امین شماره هفته نامه ۹ دی شنبه نهم اردیبهشت ماه ۹۶ روی دکه‌های مطبوعاتی قرار گرفت.
تیتر یک این هفته ۹ دی با عنوان «رشد جهشی رئیسی در نظرسنجیها» به استقبال معنادار مردم یزد و بیرجند از حجت الاسلام رئیسی و همچنین رشد آرای رئیسی در نظرسنجیهای مراکز معتبر نظام اشاره دارد.
___________________________________________________________________________________
https://telegram.me/joinchat/AmsG1Du5XxslWt6UGwd93A
  ۲۱:۳۹ ۹۶/۰۲/۱۰
  جناب آقای رسایی متاسفانه نشریه شما در بیشتر دکه های روزنامه فروشی نیست و به نظرم این کار عمدی و یا از طرف توزیع کنندگان مطبوعات است
  ۱۱:۱۳ ۹۶/۰۲/۱۰
  ان شاء الله که پیروز صحنه باشند، هم صحنه سیاسی، هم صحنه جهاد با نفس!
 • ۹ بازدید
  در ۹دی شماره ۲۶۳ ام می خوانید:
دولت روحانی، خالی کردن جیب مردم و دروغ بودن وعده ۱۰۰ روزه! 
تیتر یک این هفته ۹ دی با عنوان «دولت روحانی جیب مردم را خالی کرد» به گران شدن ۵۱ درصدی مواد خوراکی از ابتدای دولت یازدهم تا کنون اشاره کرده است

_________________________________________________________________________________________


https://telegram.me/joinchat/AmsG1Du5XxslWt6UGwd93A
 • ۹ بازدید
  
دولت غیر پاستوریزه

دویست و شصت و سومین شماره هفته نامه ۹ دی و اولین شماره در سال جدید شنبه نوزدهم فروردین ماه ۹۶ روی دکه‌های مطبوعاتی قرار گرفت.

تیتر یک این هفته ۹ دی با عنوان «دولت غیر پاستوریزه» به ماجرای توهین آخوندی وزیر راه و شهرسازی به یک خبرنگار و سابقه دار بودن این توهینها در دولت یازدهم اشاره کرده است


https://telegram.me/joinchat/AmsG1Du5XxslWt6UGwd93A
 • ۸ بازدید
  هفته نامه 9دی ۲۵۵شنبه دوم بهمن ماه 95 روی دکه‌های مطبوعاتی قرار گرفت. هفته 9 دی به ماجرای ورود ایرباس مرجوعی به کشور و ذوق زدگی مسئولان دولتی از این اتفاق، اختصاص یافته است. 
سوژه عکس این هفته 9دی است که به یاد آتش نشانان شهید این حادثه، «آتش نشانان فداکار؛ شهدای خدمت» نام گرفت

https://telegram.me/joinchat/AmsG1Du5XxslWt6UGwd93A
 • ۹ بازدید
  
۲۵۴ امین شماره هفته نامه ۹دی، بیست و پنجم دی ماه ۹۵ روی دکه‌های مطبوعاتی قرار گرفت.

تیتر یک این هفته ۹دی به آمارهای عجیب و غریب دولتی ها اشاره دارد و طی گزارشی با عنوان «دولت آمارساز» به نمونه هایی از آمارهای غلط دولت یازدهم درباره مسائل اقتصادی اشاره کرده است.

https://telegram.me/joinchat/AmsG1Du5XxslWt6UGwd93A
  ۲۱:۴۲ ۹۶/۰۲/۱۰
  متاسفانه نشریه شما را کمتر می بینم
 • ۱۱ بازدید
  مطالبه افکار عمومی از قوه قضائیه:
 حسین فریدون را بازداشت کنید

۲۵۳ امین شماره هفته نامه ۹دی، شنبه هجدهم دی ماه ۹۵ روی دکه‌های مطبوعاتی قرار گرفت.

تیتر یک این هفته ۹دی به سخنان هقته گذشته آیت الله آملی لاریجانی اشاره داشته و به همین مناسبت گزارشی از اتهامات و جرایمی که مسئولین قضایی و برخی نمایندگان مجلس در خصوص برادر رئیس جمهور مطرح کرده اند با عنوان «حسین فریدون را بازداشت کنید» منتشر کرده است.
 • ۱۰ بازدید
   تیتر یک این هفته 9 دی به ماجرای گور خوابها اختصاص داشت. اعتراف به اشتباه ظریف هم سوژه دیگری است که نه دی به آن پرداخته و عکس یک شماره 252 ام به همین موضوع و مطلبی با عنوان «قهرمان اشتباهی» اختصاص یافته است. 
_____________________________________________________________________
کانال 9دی https://telegram.me/joinchat/AmsG1Du5XxslWt6UGwd93A
 • ۱۰ بازدید
  
251 امین شماره هفته نامه ۹ دی شنبه چهارم دی ماه ۹۵ روی دکه‌های مطبوعاتی قرار گرفت
، ششمین گفتگوی اختصاصی با علامه مصباح یزدی در این شماره ۹ دی منتشر گردید. تیتر اصلی این گفتگو این بود: «غرب گرایان ناچارند اعتراف کنند اعتماد به آمریکا غلط بود» اما استاد مصباح پیرامون مباحث دیگری نیز در این گفتگو صحبت کرده است
____________________________________________________________________________________
 کانال 9دی
https://telegram.me/joinchat/AmsG1Du5XxslWt6UGwd93A
  ۲۱:۴۴ ۹۶/۰۲/۱۰
  جناب رسایی آیا کتاب هم نوشته اید؟؟
 • ۹ بازدید
  تیتر یک این شماره با عنوان «اموال نجومی» به عدم ارائه لیست اموال دو وزیر دولت روحانی اشاره دارد که علی رغم اصل 142 قانون اساسی، هنوز بعد از گذشت حدود چهار سال از عمر دولت لیست اموال خود را به قوه قضائیه اعلام نکرده اند.
_______________________________________________________________________________________
جهت اشتراک با شماره ۰۲۱۳۳۵۱۳۰۲۰ تماس بگیرید.
 • ۹۵ بازدید
  ۲۲:۰۵ ۹۶/۰۱/۲۹
  چرا؟
 • ۶۹ بازدید
  جاسوسی
هفته گذشته جعفری دولت آبادی، دادستان تهران خبر از بازداشت یک متهم ایرانی دو تابعیتی داد که با سرویس جاسوسی انگلیس مرتبط یوده و گفته شد که این فرد بازداشت شده در حوزه اقتصادی و مرتبط با ایران فعالیت می‌کرده است.
  ۲۲:۰۷ ۹۶/۰۱/۲۹
  حکم جاسوس اعدام هست؟آیا اعدام میشه؟
 • ۱۰۱ بازدید
  #داعش
این روزها که خاطرات کودتای 28 مرداد سال 1332 دررسانه ها بازنمایی میشود، بد نیست یادی کنیم از نوه جناب روزولت و گریزی بزنیم به نوادگان امروز روزولت.
  ۰۷:۴۴ ۹۵/۰۶/۳
  جناب رسایی حالا اصل قضیه هواپیماهای روسی در پایگاه‌ نوژه چی بود؟
 • ۷۱ بازدید
  شبکه بی بی سی از چند روز قبل با انتشار گزارشی، تلاش کرد تا به بینندگان خود القا کند که استفاده هواپیماهای روسی برای بمباران اهداف داعش از فرودگاه نوژه همدان، اتفاقی بی سابقه و البته به نوعی نقض حریم جمهوری اسلامی ایران است. بلافاصله پس از پخش این گزارش، موجی در شبکه های مجازی راه افتاد با طرح این اشکال که استفاده بمب افکن های توپولف روسی از پایگاه همدان توسط ارتش روسیه برای حمله هوایی به سوریه، ناقض اصل 146 قانون اساسی است.
 • ۷۸ بازدید
  #مطهری
علی مطهری در حالی برای حرم امام رضا(ع) حرمت و حریمی قائل نیست که مدتی قبل با پیگیریهای صورت گرفته، برای حفظ حرمت منزل پدری اش در روستا، میراث فرهنگی مجبور به تعیین حریم آن شد.
  ۰۰:۰۶ ۹۵/۰۶/۳۱
  اما حاج اقا اینکه شما هنوز با اسم نماینده مردم شریف تهران و ری و شمیران مشغول فعالیت و پست گذاری هستین اصلا درست نیست..شما در حال حاضر نماینده تهران نیستین و این حرف دروغ هست و لطفا این دروغ رو از پروفایل خودتون حذف کنید...یاعلی
  ۰۰:۰۴ ۹۵/۰۶/۳۱
  پدر علی مطهری هم در مرد اهل بیت نظرات خوبی نداشت و منکر وجود حضرت رقیه(س) بود و در کتاب بی ارزش حماسه حسینی داستان قیام سیدالشهدا رو یه جور دیگه اعریف کرده..شهر مشهد جای کنسرت نیست..امام رضا حرمت و احترام داره
 • ۱۰۲ بازدید
  خسرو معتضد: از همه مقالاتم درباره ظریف تبری می‌جویم؛ ظریف فریب خورد.

خبرگزاری تسنیم: خسزو معتضد کارشناس تاریخ که از مدافعان برجام و حامیان ظریف بود گفت: من سه سال پیش ده‌ها مقاله در مورد #ظریف نوشتم اما الآن از همه این مقالاتم تبرئه می‌جویم.
  ۱۵:۳۲ ۹۵/۰۶/۲
  جالبه، کسی که کااااااارشناس تاریخه، همچین اشتباه بزرگی میکنه.... الآن میفهمم که چرا یاران امام حسین علیه السلام، تنها صد و اندی سردار بودند!! پای عمل که میرسه، چه کارشناس و چه غیر کارشناس با یه سری غلطهای محاسباتی، کمیتمون می لنگه!!!
 • ۹۷ بازدید
  آقای روحانی! جوجه را آخر پاییز می شمارند.
بیش از یکماه از تاریخ این نامه نمایشی گذشته، هنوز هیچ نهادی فیش حقوقی مدیرانش را منتشر نکرده، چرا از نهاد ریاست جمهوری شروع نمی کنید!؟
 • ۹۶ بازدید
  سایت انتخاب در مورد یک خبر مربوط به حمید رسایی «انتخاب» پیشتر در سال ٩٣ با درج خبری از درخواست و تلاش آقای رسایی، مسئول رسیدگی به پرونده فساد در فوتبال کمیسیون اصل 90 برای سفر 50 روزه به برزیل به منظور حضور در جام جهانی خبر داده بود، که این خبر به نقل از یک منبع نامعتبر بود و متاسفانه بهانه ای برای تخریب گسترده ایشان در رسانه ها و فضای مجازی شد.
  ۰۷:۰۵ ۹۵/۰۶/۳
  هفته نامه جالبی دارید،موفق باشید
  ۱۱:۵۷ ۹۵/۰۶/۲
  مدیر مسئول هفته نامه 9دی
  ۱۱:۱۶ ۹۵/۰۶/۲
  راستی آقای رسایی الان سمت شما چی هست؟
 • ۸۱ بازدید
  #رفراندم
بخش هایی از گفتگوی هفته نامه تماشاگران با رسایی:. *در بحث سیاسی فرزندانتان با شما همراه و همفكر هستند؟
_ نه الزاما. گاهی منتقد هم هستند. *گاهی اوقات یا در كل؟ شما این مشكل را ندارید كه بچه‌ها اصلاًح طلب شوند؟
منن کامل این گفتگو که درباره موضوعات روز است را در سایت rasaee.ir. یا در كانال تلگرام www_rasaee_ir@ بخوانید.
 • ۸۴ بازدید
  #فساد
 • ۱۱۰ بازدید
  هفته نامه ۹دی برای بارچهارم دردولت مدعی آزادی بیان توقیف شد! اطلاعات تکمیلی دلایل توقیف تا ساعتی دیگر در كانال حمید رسایی (مدیر مسئول ۹ دی)
 • ۱۲۹ بازدید
  چند روز قبل، جان کری، وزیر خارجه آمریکا درجمع کارکنان سفارت آمریکا در وین با تمسخر وزیر خارجه کشورمان گفته بود: برای نوه‌هایتان تعریف کنید چطور با ظریف در یک اتاق نشستید و چه قدرت متقاعد کننده‌ای داشتید که موجب تسلیم او شد.
 • ۱۳۶ بازدید
  #حجاب
تصویر زیبایی از تشییع شهدای مدافع حرم در قم / ای کاش زنان و دختران سرزمینم فراموش نکنند که چه نقش مهمی در ظهور صاحب این روزها دارند. مراقب باشید که این عظمت را ارزان نفروشید.
 • ۱۲۰ بازدید
  جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا ضمن قدردانی از تلاش های دفتر سازمان ملل و سازمان امنیت و همکاری اروپا گفت: «ما در سال گذشته و سال قبل از آن به سبب دیدارهای بیشماری که اینجا داشتیم شما را خیلی خسته کردیم .همیشه به یاد داشته باشید و شاید با کمی آب و تاب دادن آن را برای نوه‌های خود تعریف کنید، به آنها بگوئید چطور با آقای ظریف در یک اتاق نشستید و چطور قدرت متقاعد کننده ای که داشتید موجب شد او کوتاه بیاید و تسلیم شود
 • ۱۲۴ بازدید
  #داعش
تصویر بالا: داعش دو سال قبل در عراق وقتی به مرزهای ما رسیده بود.
تصویر پایین: داعش امروز در عراق.

ما برای امنیت امروز ایران اسلامی، مدیون چه کسانی با چه تفكرى هستیم.

حتی یک نفر از کسانی که از شعار دهندگان نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران، حمایت می کردند و همواره نسبت به سیاستهای جمهوری اسلامی در منطقه به دلیل حمایت از گروه های مقاومت، انتقاد می کردند، وقتی داعش به مرزهای ایران رسید، درصف مبارزه با داعش نبودند!!!
  ۰۷:۵۲ ۹۵/۰۶/۳
  داعش،همان تفکر صهیونیسم است
 • ۱۳۰ بازدید
  برای استفاده ازتخفیف۵۰% اشتراک هفته نامه ۹دی به Eshterak.ir مراجعه کنید وباانتخاب گزینه ۹دی مشترک شوید.
 • ۱۱۴ بازدید
  
آخرین نطق حمید رسایی در مجلس شورای اسلامی درباره موضوعات مهم /امروز ساعت 10:30

رادیو فرهنگ، فرکانس ۵۵۸ کیلوهرتز روی موج AM یا MW در سراسر کشور/ فرکانس ۱۰۶/۷ متر روی موج FM در شهر تهران.
 • ۱۱۳ بازدید
  #دروغ 
روزنامه های دولتی امروز از هول حلیم، افتادند در دیگ تیترهای دروغ/ نامه توكلی به مدیران روزنامه‌های اصلاح‌طلب: تمام تخلفات اشاره شده در نطق من، مربوط به دولت #روحانی است نه دولت #احمدی_نژاد!
  ۰۹:۲۸ ۹۵/۰۴/۱۸
  یه سوال میپرسم-حالا آقای دکتر احمدی نژاد برای سال آینده(انتخابات ریاست جمهوری)کاندید میشند؟
  ۱۳:۴۶ ۹۵/۰۴/۱۰
  هرکیو هم فریب بدن خدارو که نمیتونن ... خدایی هست و خیلی زود باید حساب پس بدن
  ۱۴:۴۳ ۹۵/۰۱/۲۴
  فایده اش چیه؟ همه روزنامه هابا تیتر درشت خبر رو درباره دولت احمدی نژاد منتشر کردند و مردم رو فریب دادند و استفاده مطبوعاتیشون رو کردند. حالا اگر بخوان تکذیبیه ای هم بزنند با یه متن کوتاه و غیرقابل توجه سر و تهش رو هم میارن.
 • ۱۱۸ بازدید
  #برجام سرجام 
#تحریم
 • ۹۲ بازدید
  #نه_دی
اولین شماره از هفته نامه 9 دی در سال 1395 امروز شنبه 21 فروردین منتشر شد. تیتر اول شماره 225 با عنوان"دفن سبد کالا" اشاره به ادامه دار بودن امحای اقلام اساسی سبد غذایی مردم و بتازگی امحای سیب و پرتقال در ابتدای سال 95 پرداخته است.
 • ۱۳۱ بازدید
  #جلال فرد
خدا رحمت کند این عزیز فعال دانشجویى که از جوانان با انگیزه و دلسوزان پیگیر مشکلات مردم بویژه در حوزه مسکن بود. مرحوم جلال فرد، عضو شوراى مرکزی جنبش عدالت‌خواه دانشجویی از جوانان پرشور و پیگیر مشکلات مردم در حوزه مسکن مهر بود. در مواردی که در مجلس پیگیری بحث مسکن را داشتم، مشاوره‌ های زیادی از ایشان گرفتم.
خداوند ایشان و همه اموات مومنین را مورد شفاعت اهل بیت عصمت و طهارت بویژه فاطمه زهرا (س) قرار دهد. برای شادی روحشان فاتحه ای قرائت کنیم.
 • ۹۷ بازدید
  در این روزهای پایانی سال، حالا كه لیست مسافرانِ پروازهای متعدد به سوی آنتالیا، آنالیا، استانبول، تایلند، دبی و اروپا تكمیل شده و برخی از هموطنان قرار است هزینه چند ده میلیونی در این راه کنند تا روزهای تعطیل نوروز را در كنسرت ها و پلاژها و پاساژهای این مراکز بگذرانند و میلیاردها تومان ارز كشور را خارج كنند....
  ۰۱:۱۸ ۹۵/۰۱/۴
  سلام- ببخشید شما چرا هیچ مطلبی از حضرت آیت الله وفسی در هفته نامه 9دی نمیزنید-ایشون الان هم میان طلبه های قم و تهران ودانشجویان انقلابی نقش مهم وتبیین گر مسائل سیاسی رو داره-