در حال بارگذاری
بالا
۱۲ بازدید
برو به کلوبدانلود
۰۶:۳۴ ۹۵/۰۹/۱۲
ایران برای ده سال دیگر تحریم شد ..پیش بینی های منو اگر حوصله دارید بخونید و نظرهای خودتون رو بنویسید .مهم نیست اگر حدس شما باشه یا نشه اینها پیش بینی هست نه چیزی که قراره بشه.

ایران برای ده سال دیگر تحریم شد ..پیش بینی های منو اگر حوصله دارید بخونید و نظرهای خودتون رو بنویسید .مهم نیست اگر حدس شما باشه یا نشه اینها پیش بینی هست نه چیزی که قراره بشه.

۰۶:۳۵ ۹۵/۰۹/۱۲
تحریم ایران توسط امریکا تمدید شد ..البته تحریمها هرگز لغو نشد و شروعش مربوط به زمانی بود که ما از دیوار سفارتشون رفتیم بالا....البته ایران زودتر امریکا رو تحریم کرده بود همون موقع که انقلاب در سال ۵۷شد ایران دخالت امریکا در کودتای سال ۳۲رو به رخ کشید و تمامی ارتباط خودش رو قطع کرد قرارداد خرید جنگنده های خودش رو باطل کرد .....امروز دوباره نگاه میکنیم به تحریمها ...با تمدید دوباره چیزی نشده .چون اصل برجام برای اطمینان بخشی ایران در جنگ طلب نبودن به همه دنیا بود ..به چین به روسیه به اروپا .پس هنوز فضای تعامل وجود داره از طرفی انرژی هسته ای یک بهانه و برجام یک تضمین برای اسراییل بود ...اماچه راههایی در مقابل این عملکرد امریکا هست؟
۰۶:۳۵ ۹۵/۰۹/۱۲
یک راه شیوه ای هست که چین انتخاب کرد ماعو تسه دونگ در چین اقتصاد مبتنی بر کشاورزی رو پایه گذاری کرد به امریکا میگفت ببر پوشالی .اما روزی رویکردش رو بصورت تعامل با غرب تغییر داد و تلاش به کپی کاری وبعد از مدتی خلق اقتصادی پویا کرد که امروزه ۱۳۰۰میلیارد دلار در سال با امریکا مراوده مالی داره ...ژاپنی ها با انظباط و سخت کوشی بعد از جنگ جهانی دوباره سربلند کردند ....ایا رهبر ایران این روش رو انتخاب میکنه ؟؟؟؟
۰۶:۳۶ ۹۵/۰۹/۱۲
در کوبا شدت مخالفتها با امریکا بسیار زیاد شد کار به جایی رسید که امریکا در خلیج خوکهت با کوبا درگیذ شد وشکست خورد امریکا کوبا رو تحریم کرد و کوبا با کمکهای اقتصادی روسیه که اونموقع کمونیست بود به حیات ادامه داد .اقتصاد کوبا بسیار ضعیفه خودرو سازی و صنایع در کوبا مربوط به تکنیک ۵۰سال پیشه.و بعد از هفتاد سال کوبا دروازه هاشو بروی امریکا که نه به سوی جهان بازکرده .ایران میتونه نقش یک چماقدار رو برای حکومت روسیه در منطقه داشته باشه پایگاههای خودش رو در اختیار روسها بزاره .در سوریه و عراق وسایر کشورهای منطقه وارد درگیری ها بشه و از حمایت سیاسی و اقتصادی روسیه بهره مند بشه .....ایا رهبر ایران این روش رو انتخاب میکنه؟؟
۰۶:۳۶ ۹۵/۰۹/۱۲
تمام تاسیسات اتمی ایران در نطنز نیست .درفردو هم نیست .در پارجین هم نیست .اینها هرچند گوشه هایی هستند اما همه نیستند .همونطور که میدونید تاسیسات فردو وقتی اعلام شد برای غرب یک سورپرایز بود...... ایران میتونه به وضعیت قبل برگرده جلوی کارشناسان اتمی رو بگیره و در تاسیسات دیگرش با صدو نود هزار سانتریفیوژ به غنی سازی و بارگذاری لوله های گرافیتی تاسیسات هسته ای و در مراحل بعدی با ساخت گلوله های غنی شده پلوتونیومی و حتی چاشنی اتمی دسترسی پیدا کنه و با این فرصت دو ساله وسایل اون رو هم تهیه کرده.خیلی ها اعتقاد دارن حکومت امام زمان با خونریزیه پس خودش رو برای نبردی جهانی اماده کنه....اما ایا رهبر ایران این روش رو انتخاب میکنه؟؟؟؟
۰۶:۳۷ ۹۵/۰۹/۱۲
انچه مسلمه اینه که ما چه مطیع ولی فقیه باشیم چه نباشیم نظر مون بی تاثیر و بی ارزشه ....با اینهال از کسانی که میخونند برام بنویسن چه تصورات دیگری در مواجهه ایران در مقابل موضع امریکا پیش بینی میکنن..؟..مطالب رو بصورت چالشی مطرح نکنیم بلکه تصور خودمون رو حتی اگر نشه مطرح کنیم
۰۶:۴۶ ۹۵/۰۹/۱۲
سلااام صبحتون بخیرروز خوبی داشته باشین ,,اول صبح با ده سال تحریم روبرو شدیم خدا بخیر کنه
۰۶:۵۳ ۹۵/۰۹/۱۲
سلام صبح بخیر شکوه خانم بله در سنای امریکا تصویب شد
۰۶:۵۹ ۹۵/۰۹/۱۲
پس این بدبختی ملت هیچ وقت تمومی نداره همه به امید روزای بهترن واقعا جای تاسف داره
۰۷:۲۰ ۹۵/۰۹/۱۲
سلام عرض میکنم به استاد میرزازاده و اسنتاد شکوه بانو.. باید بگم که آیا مهدی جان این روش رو تایید میکنه که ما بیاییم حرفی بزنیم که قرار نیست عملی بشه ؟! بله ^_^* ..
۰۷:۲۳ ۹۵/۰۹/۱۲
مردم ایران نشون دادن که خاصیت انعطاف پذیریشون در مقابل مشکلات خیلی زیاده و اینکه مارو تحریم کنن بی فایدس..‌اینها هم نمیشینن نگاه کنن بلخره تو این وسط یه بمبی چیزی قراره بترکه تو آمریکا خبرنداری مگه ؟! :)
۰۸:۵۸ ۹۵/۰۹/۱۲
سلام مهدی جان .صبح بخیر
۰۹:۵۶ ۹۵/۰۹/۱۲
بزا ی جنگی بکنیم با امریکا تموم شه بره:-D
۱۰:۰۴ ۹۵/۰۹/۱۲
ثمین مدرس: ⚛پشت پرده تمدید 10ساله ⚛ذوق زدگی دلواپسان برجام، از تهران تا تل آویو ⚛سنای آمریکا قانون تحریم های ISA که بر مبنای قانون داماتو نوشته شده بود را تمدیدکرد اما.. ⚛ اول: این دقیقا همان تحریم هایی است که در دولت گذشته معتقد بودند یکجانبه است و راه به جایی نمی برد. احمدی نژاد در مصاحبه با العربیه گفته بود که آمریکا با این تحریم در واقع شرکتهای خودش راتحریم می کند و هیچ اختلالی در کار سرمایه گذاری ایران ایجاد نمی کند. ⚛ دوم: این تحریم دقیقا سرمایه گذاری در بخش نفت و گاز را مورد توجه دارد. باتوجه به اینکه ایران توانسته سهم خود را از بازار نفت در همین هفته بازپس بگیرد، باید پرسید تمدید این تحریم دقیقا به چه چیزی در عمل می تواند ضربه وارد کند؟ ⚛ خوشحالی امشب دلواپسان از تهران تا تل آویو را نباید فراموش کرد. آنها که حاضرند به هر قیمتی ایران ویران شود اما قدرت را همچنان در دست داشته باشند و یا از فشارهای تحریمی آمریکا در جهت پیروزی در انتخابات آینده استفاده کنند... ⚛راستی راز این همصدایی عجیب دلواپسان تهران، واشنگتن و تلاویو در چیست؟
۰۸:۲۸ ۹۵/۰۹/۱۵
تحریم اصلا نمندی؟؟؟ حرف زدن ساده را غربی ها یاد گرفتن