در حال بارگذاری
بالا
۵ بازدید
برو به کلوبدانلود
۲۱:۰۵ ۹۶/۰۶/۲۶

ممانعت از فیلترینگ افتخارشان است...

مسئله بسیار مهمی که مسئولان باید نسبت به آن حساس باشند، خطر از بین رفتن یکی از ارکان اصلی انقلاب، یعنی اطلاعات و امنیت در فضای مجازی است. انتقال اطلاعات 40 میلیون ایرانی و رشد بی رویه ی این رقم از شاهراه جاسوسی فعال دشمن، مِن جمله تلگرام، اینستاگرام، توئیتر، فیسبوک و... نکته ی بسیار حائز اهمیتی است.

ممانعت از فیلترینگ افتخارشان است... مسئله بسیار مهمی که مسئولان باید نسبت به آن حساس باشند، خطر از بین رفتن یکی از ارکان اصلی انقلاب، یعنی اطلاعات و امنیت در فضای مجازی است. انتقال اطلاعات 40 میلیون ایرانی و رشد بی رویه ی این رقم از شاهراه جاسوسی فعال دشمن، مِن جمله تلگرام، اینستاگرام، توئیتر، فیسبوک و... نکته ی بسیار حائز اهمیتی است.

۲۱:۰۹ ۹۶/۰۶/۲۶
جناب وزیر! خود بهتر از ما می دانید که مدیر سایت تلگرام، پاول و برادرش نیکولای دروف (مدیران سابق شبکه اجتکاعی وی کی بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا بعد از فیسبوک) هستند. شما می دانید که پاول دروف برای ساختن تلگرام از پشتیبانی مالی شرکت قلعه دیجیتال به مدیریت مایکل میری لاشویلی میلیاردر یهودی-صهیونیست برخوردار است. جناب وزیر و مسئولان شورای عالی فضای مجازی! مایکل میری لاشویلی، یک مهره امنیتی ساده نیست؛ او از حامیان پر قدرت تجهیز ارتش رژیم صهیونیستی به آخرین سلاح های روز دنیاست. تا حدی که نتانیاهو او را اینگونه خطاب کرده است: "آقای لاشویلی، سرمایه بزرگی برای امنیت اسرائیل است و ما شکرگذار(!!!) این سرمایه هستیم." وقتی دولت کمونیستی چین، بدون هیچ گونه مماشاتی این جنگ افزار اینترنتی را فیلتر می کند و دلیل آن را نیز استفاده از مخابرات رمز -که کارکرد نظامی دارد- اعلام می کند؛ چرا مسئولان ما اذعان می دارند که سیاست ما فیلترینگ و محدود سازی نیست؟! آیا بدین وسیله به دنبال کسب وجه و محبوبیت چرک با توسل به عوام فریبی شیطانی هستند؟ مسئولان و مدیرانی که از ادعای عدالت محوری برای کنترل افکار عمومی سوءاستفاده می کنید، بدانید "پشیمان ترین فرد در روز قیامت کسی است که برای مردم از عدالت سخن بگوید اما خودش به دیگران روا ندارد."... کانال روشنگری در فضای مجازی ... http://sapp.ir/jebheeqdam با ما همراه باشید