در حال بارگذاری
بالا
۲۷۷ بازدید
برو به کلوبدانلود
۱۳:۰۸ ۹۵/۰۹/۱۲
☆قصه ظهر جمعه 《خشکسالی و آهوان  》☆در زمان حضرت موسی خشکسالی پیش آمد آهوان دشت..ازشدت  تشنگی پیش حضرت  موسی رفتنند . ...خداوند فرمود موعد بارش  نرسیده...یک آهو بالای کوه طور رفت ....و جواب رد شنید.....وقتی پایین آمد...باران شدید بارید و موسی متعرض شد....پروردگار اینگونه پاسخ داد...؟..ادامه کامنت  ( از دوستانی که قصه هارا تعقیب می کنند سپاسگزارم امیدوارم که از خواندن این قصه لذت ببرید )یاد مان باشد توکل بخدا را..

☆قصه ظهر جمعه 《خشکسالی و آهوان 》☆در زمان حضرت موسی خشکسالی پیش آمد آهوان دشت..ازشدت تشنگی پیش حضرت موسی رفتنند . ...خداوند فرمود موعد بارش نرسیده...یک آهو بالای کوه طور رفت ....و جواب رد شنید.....وقتی پایین آمد...باران شدید بارید و موسی متعرض شد....پروردگار اینگونه پاسخ داد...؟..ادامه کامنت ( از دوستانی که قصه هارا تعقیب می کنند سپاسگزارم امیدوارم که از خواندن این قصه لذت ببرید )یاد مان باشد توکل بخدا را..

۱۳:۰۹ ۹۵/۰۹/۱۲
️در زمان حضرت موسی خشكسالی پیش آمد. آهوان در دشت، خدمت موسی رسیدند كه ما از تشنگی تلف می شویم و از خداوند متعال در خواست باران كن. موسی به درگاه الهی شتافت و داستان آهوان را نقل نمود .خداوند فرمود: موعد آن نرسیده است. موسی هم برای آهوان جواب رد آورد. تا اینكه یكی از آهوان داوطلب شد كه برای صحبت ومناجات بالای كوه طور رود. به دوستان خود گفت: اگر من جست و خیز کنان پایین آمدم بدانید كه باران می آید وگرنه امیدی نیست. آهو به بالای كوه رفت و حضرت حق به او هم جواب رد داد. اما در راه برگشت وقتی به چشمان منتظر دوستانش نگاه كرد ناراحت شد ، شروع به جست و خیز کرد و با خود گفت: دوستانم را خوشحال می كنم و توكل می نمایم. تا پایین رفتن از کوه هنوز امید هست. تا آهو به پائین كوه رسید باران شروع به باریدن كرد!... موسی معترض پروردگار شد. خداوند به او فرمود: همان پاسخ تو را آهو نیز دریافت کرد با این تفاوت که آهو دوباره با توکل حرکت کرد و این پاداش توكل او بود.. ️ یادمون باشه در همه حال ناامید نشیم و توکل به خدا داشته باشیم
۱۳:۱۳ ۹۵/۰۹/۱۲
عالی بود
۱۳:۱۳ ۹۵/۰۹/۱۲
بسیار زیبا بود استاد نبی لایک عالی.. درود..
۱۳:۲۶ ۹۵/۰۹/۱۲
بسیار عالی...
۱۳:۲۹ ۹۵/۰۹/۱۲
ممنون جناب نبی بزرگوار مثل همیشه عالی
۱۳:۳۴ ۹۵/۰۹/۱۲
سلام ووقت بخیرعمونبی بسیاررررررعالیه ممنون
۱۳:۳۹ ۹۵/۰۹/۱۲
سلام ظهرتون بخیر توکل بر خدا سپاس عالی بود
۱۴:۱۰ ۹۵/۰۹/۱۲
واییییی اهوووهه
۱۴:۱۶ ۹۵/۰۹/۱۲
بسیار عالی
۱۴:۱۹ ۹۵/۰۹/۱۲
سلام وقت بخیر عالی بود
۱۴:۲۷ ۹۵/۰۹/۱۲
بسیار عالی
۱۴:۳۲ ۹۵/۰۹/۱۲
سلام آقای نبی بسیار عالی و آموزنده بود
۱۴:۴۷ ۹۵/۰۹/۱۲
خیلی عالی... لاییییییییک
۱۴:۵۳ ۹۵/۰۹/۱۲
سلااام خیلییی عااالی بوووود